bydło w Warszawie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 00:32

Tak,dawniej od inwigilacji byli..rodzice,nauczyciele i milicja.To oni ,,monitorowali" młodzież.Jakoś znajdowali czas aby wieczorem przejść po knajpach i kawiarniach(tudzież..dyskotekach) i sprawdzić czy małolaty za szybko nie chcą być dorośli.Do kina też były filmy dozwolone od..nastu lat i bileterki sprawdzały legitymacje.Obecnie jest taka pogoń za pieniądzem że nawet rodzice nie mają czasu dla swojej pociechy a co dopiero ,,obcy" więc nic dziwnego że...,,TAKA JEST RZECZYPOSPOLITA,JAKA ICH MŁODZIEŻY CHOWANA" :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 02:19

Dlaczego jest tak że rodzice nie patrzą na dzieci i ich nie pilnują?? Bo przy takich cenach i zarobkach niestety muszą ganiać za tymi pieniędzmi. W takim kraju żyjemy. DONALD MA TOLE!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 09:09

kurde,to przez Donalda idioci muszą niszczyć samochody, rzucać cegłami, a tłusta jak świnia dziewczyna o gębie tak paskudnej ,że musiała założyć łeb koński tańczyć (gibać słoniną) w rytm bębenków na UW
PS ja doskonale wiem,że ona jest tak tłusta i głupia przez Donalda...
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 09:24

Gość pisze:Jakoś nie przypominam sobie aby w czasach mojej młodości(a było to..30-parę lat temu) ktoś na ,,masówkach" zakładał,maski,kominiarki(chyba w zimie;) czy kaptury.Dzisiejsza młodzież jest..cienka,nie wyżyta i bardzo agresywna(to chyba z braku konkretnych zajęć i siedzenia przed kompem-smutne;((

jesteś gejem?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 09:57

Gość pisze:
Gość pisze:Jakoś nie przypominam sobie aby w czasach mojej młodości(a było to..30-parę lat temu) ktoś na ,,masówkach" zakładał,maski,kominiarki(chyba w zimie;) czy kaptury.Dzisiejsza młodzież jest..cienka,nie wyżyta i bardzo agresywna(to chyba z braku konkretnych zajęć i siedzenia przed kompem-smutne;((

jesteś gejem?

nie księdzem
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 10:32

Macie pretensję, że młodzi pokazują jaka jest ogromna siła Kiboli?? Biedni RUscy mieli zadymę, szkoda tylko że wrak samolotu dalej jest u nich a oni mają Polske i Polaków daleko w Dup@@ie. Gdyby to był samolot USA i jego rządzących, Uwierzcie mi że w tydzień wszystkie służby by wiedziały co się stało a teren by został całkowicie przejęty przez CIA, FBI i całą tą resztę i RUskie ścierwa nie miały by nic do gadania. Może nie jestem dumny z tych burd, ale wy dalej siedźcie w domu i oglądajcie jak to wam telewizja pokazuje. Są nagrania jak policja prowokuje, jak ciapaki prowokują. Nie zapominajcie że jesteście POLAKAMI i wasze życie nie polega tylko na dojeniu państwa na zasiłku!
Raz Sierpem Raz Młotem Czerwoną hołotę!!!

P.S Jak cię nie było w Warszawie tylko siedzisz zapierdziałym dupskiem na fotelu i oglądasz TV i przelatujesz internet w poszukiwaniu sensacji to się nie wypowiadaj o tym co tam się działo.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 11:00

Gość pisze:Jakoś nie przypominam sobie aby w czasach mojej młodości(a było to..30-parę lat temu) ktoś na ,,masówkach" zakładał,maski,kominiarki(chyba w zimie;) czy kaptury.Dzisiejsza młodzież jest..cienka,nie wyżyta i bardzo agresywna(to chyba z braku konkretnych zajęć i siedzenia przed kompem-smutne;((

przypomnij sobie rok temu co było z polycjom
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 11:19

Gość pisze:Macie pretensję, że młodzi pokazują jaka jest ogromna siła Kiboli?? Biedni RUscy mieli zadymę, szkoda tylko że wrak samolotu dalej jest u nich a oni mają Polske i Polaków daleko w Dup@@ie. Gdyby to był samolot USA i jego rządzących, Uwierzcie mi że w tydzień wszystkie służby by wiedziały co się stało a teren by został całkowicie przejęty przez CIA, FBI i całą tą resztę i RUskie ścierwa nie miały by nic do gadania. Może nie jestem dumny z tych burd, ale wy dalej siedźcie w domu i oglądajcie jak to wam telewizja pokazuje. Są nagrania jak policja prowokuje, jak ciapaki prowokują. Nie zapominajcie że jesteście POLAKAMI i wasze życie nie polega tylko na dojeniu państwa na zasiłku!
Raz Sierpem Raz Młotem Czerwoną hołotę!!!

P.S Jak cię nie było w Warszawie tylko siedzisz zapierdziałym dupskiem na fotelu i oglądasz TV i przelatujesz internet w poszukiwaniu sensacji to się nie wypowiadaj o tym co tam się działo.

Kurde, ja też podobnie jak Ty jestem bezrobotny i też bym sobie tak porzucał cegłami.tylko u nas takich fajnych świąt nie ma.patriotów bezrobotnych jest dużo,ale do Warszawy daleko
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 11:40

Gość pisze:Kurde, ja też podobnie jak Ty jestem bezrobotny i też bym sobie tak porzucał cegłami.tylko u nas takich fajnych świąt nie ma.patriotów bezrobotnych jest dużo,ale do Warszawy daleko

Dokładnie w Tomaszowie nic się nie dzieje, ludzie nie potrafią świętować, boją się nie to co Warszawiacy tam to dopiero są imprezy od rana biegi, marsze i wieczorne pikniki przy ogniach !!!
Może za rok Tomaszów coś zorganizuje ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 12:06

ludzie to tylko w naszym kraju tak obchodzone sa świeta narodowe, w innych krajach ludzie sie cieszą i bawią, wysłać tych gówniarzy do USA to zobaczyliby jak policja działa w wolnym kraju, jestem za tym żeby nasza policja miała takie same prawa jak w USA skończyłby się wandalizm i bandyctwo, za tych małolatów powinni odpowiedzieć ich rodzice a przede wszystkim ponieść koszta wszystkich uszkodzeń to na drugi raz trzymaliby synka w domu ale skoro z nich tacy bohaterowie-patrioci to nie wiem po co im kominiarki powinni z duma pokazywac swoja twarz
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 12:10

Gość pisze:ludzie to tylko w naszym kraju tak obchodzone sa świeta narodowe, w innych krajach ludzie sie cieszą i bawią, wysłać tych gówniarzy do USA to zobaczyliby jak policja działa w wolnym kraju, jestem za tym żeby nasza policja miała takie same prawa jak w USA skończyłby się wandalizm i bandyctwo, za tych małolatów powinni odpowiedzieć ich rodzice a przede wszystkim ponieść koszta wszystkich uszkodzeń to na drugi raz trzymaliby synka w domu ale skoro z nich tacy bohaterowie-patrioci to nie wiem po co im kominiarki powinni z duma pokazywac swoja twarz

Jakbyś następnego dnia miał sprawdzian z biologii, kartkówkę z fizyki, wierszyk ma pamięć,to nie wkurzyłbyś się na rząd Tuska?Mało tego- ci wspaniali młodzi patrioci muszą jakoś odreagować ciągłe porażki polskiej reprezentacji piłki nożnej.Oni musieli tak zrobić!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 12:18

:twisted: najbardziej to czy spalonej palikotom szkoda
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 12:32

Gość pisze::twisted: najbardziej to czy spalonej palikotom szkoda

Ty się nie bój, Pedały i Cioty już składkę na nową robią :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 12:58

Gość pisze:
Gość pisze::twisted: najbardziej to czy spalonej palikotom szkoda

Ty się nie bój, Pedały i Cioty już składkę na nową robią :lol:

ale chyba nie wszystkie?słyszałem,ze księża nie będą musiały się składać
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2013, o 15:44

jan pisze:Premierze jak zyc za 1200 zl miesiecznie93

Premier: Powiem krótko... :-)
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”