bydło w Warszawie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 13 lis 2013, o 09:06

Gość pisze:Wszyscy z lewej i prawej jesteście zjebani i tyle. A gdyby ktoś rzucił w moim kierunku butelkę, zatłukłbym jak psa bez mrugnięcia okiem. Więc policja zachowała się bardzo spokojnie.

wszyscy w tej policji jesteście zje.bani. Jakby mnie pies uderzył, zatłuczony byłby jak robal
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2013, o 09:48

Synek nie podniecaj się bo bez kolegów jesteś [***] i zapluty smark :) A z policja nie mam nic wspólnego i mieć nie będę...
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2013, o 21:39

Hajlowali przed pomnikiem bohaterów, są w rękach policji

Mundurowi zatrzymali w środę (13.11) dwie osoby, które podczas niedzielnej demonstracji Narodowego Odrodzenia Polski na cmentarzu wojskowym w Białymstoku, wznosiły prawice w geście analogicznym do nazistowskiego pozdrowienia. Ich ścigania przez prokuraturę domaga się też Teatr Trzyrzecze i prezydent miasta. Prokuratura sprawę wyjaśnia już od wtorku, z urzędu.
- To, co się wydarzyło na cmentarzu, pod pomnikiem nieznanych bohaterów walk o niepodległość, było nie tylko propagowaniem faszyzmu, którego polskie prawo zabrania, ale też zbezczeszczeniem tego miejsca - nie ma wątpliwości Rafał Gaweł, dyrektor Teatru Trzyrzecze. W jego ocenie podczas organizowanej przez NOP niedzielnej demonstracji do łamania prawa dochodziło jednak znacznie częściej.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75248,14944513,Haj ... z2kYn9SEfH

Tzw. narodowcy to w rzeczywistości zwykli faszyści.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2013, o 22:00

Tak, a te lewackie drzewa, które stanęły nam na drodze wyrwiemy następnym razem jak już trochę urośniemy!Polska biało -czerwona a nie zielona!

Bób, Homar, Włoszczyzna![/quote]

- i jeszcze Lenina pocałój w czółko bo już ci się całkiem w dyni kiełbasi
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2013, o 22:22

A kto tu faszysto wychwala Lenina ? Tylko ty. Jeden totalitaryzm wart drugiego.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2013, o 22:38

Gość pisze:Tak, a te lewackie drzewa, które stanęły nam na drodze wyrwiemy następnym razem jak już trochę urośniemy!Polska biało -czerwona a nie zielona!

Bób, Homar, Włoszczyzna!


- i jeszcze Lenina pocałój w czółko bo już ci się całkiem w dyni kiełbasi[/quote]
Panie Kolego, Pan się myli.Jeśli całuję, to tylko księdza kolano podczas zlizywania śmietany!Polskiej śmietany!
Bób, Homar, Włoszczyzna!
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2013, o 22:06

Co jeszcze prawico, należy spalić, byście poczuli się Polakami?

W poniedziałek, w dniu Marszu Niepodległości, było mi wstyd. Wstydziłem się, że w imię dziwnie pojętej "miłości do ojczyzny" napada się na ludzi mieszkających na squatach, niszczy własność publiczną (tęczę na pl. Zbawiciela, chodniki, drzewa) i prywatną (samochody), wreszcie - atakuje placówkę dyplomatyczną (ambasadę Rosji).

Mam do Panów pytanie, co i kto jeszcze przeszkadza Wam w świętowaniu Waszej "polskości"? Czekam na listę miejsc, które należałoby spalić, aby Wasze poczucie dumy narodowej było pełne. Co lub kogo jeszcze należy "usunąć", byście wreszcie mogli z przekonaniem stwierdzić, że mamy "naszą", "wolną" i "niepodległą" Polskę?

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,14949702,Co_ ... z2kekIGCpW
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2013, o 22:40

Jestem apolityczny i stwierdzam, że to jest bydło bez honoru które nie zasługuje na ŻADNĄ uwagę. Są za mądrzy żeby pracować i za głupi żeby emigrować. Na szczęście tchórze chowają mordy i świat nie zobaczy, tych tępych i sfrustrowanych wyrazów twarzy :( "Naradowocy" "Patrioci" to jakiś słaby żart...
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 00:25

Gość pisze:
Gość pisze:Tak, a te lewackie drzewa, które stanęły nam na drodze wyrwiemy następnym razem jak już trochę urośniemy!Polska biało -czerwona a nie zielona!

Bób, Homar, Włoszczyzna!


- i jeszcze Lenina pocałój w czółko bo już ci się całkiem w dyni kiełbasi

Panie Kolego, Pan się myli.Jeśli całuję, to tylko księdza kolano podczas zlizywania śmietany!Polskiej śmietany!
Bób, Homar, Włoszczyzna![/quote]

y - hyyy , to tyś już całkiem waryjat - lewy waryjat :P
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 00:30

Gość pisze:Jestem apolityczny i stwierdzam, że to jest bydło bez honoru które nie zasługuje na ŻADNĄ uwagę. Są za mądrzy żeby pracować i za głupi żeby emigrować. Na szczęście tchórze chowają mordy i świat nie zobaczy, tych tępych i sfrustrowanych wyrazów twarzy :( "Naradowocy" "Patrioci" to jakiś słaby żart...


,,słabym żartem " jest twój prezydent i premier , co klękają przed ruskimi na kolana i z ubolewaniem przepraszają za to że Putinowi mucha nas.rała niewidoczną kropkę na krawat ..... :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 12:58

Nie mam prezydenta (nie głosuję) i bliżej mi do anarchii niż do twojego totalitaryzmu czy aktualnej pseudodemokracji. Twoja wypowiedź jest dowodem na to, że wciskasz swoje urojenia w cudze usta a następnie je zwalczasz. Pajacem jesteś i tyle :)
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 13:59

Gość pisze:Synek nie podniecaj się bo bez kolegów jesteś [***] i zapluty smark :) A z policja nie mam nic wspólnego i mieć nie będę...

masz, masz stary komuchu, zawsze 1si prowokujecie a potem manipulujecie faktami
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2013, o 01:14

Gość pisze:Nie mam prezydenta (nie głosuję) i bliżej mi do anarchii niż do twojego totalitaryzmu czy aktualnej pseudodemokracji. Twoja wypowiedź jest dowodem na to, że wciskasz swoje urojenia w cudze usta a następnie je zwalczasz. Pajacem jesteś i tyle :)


,,pajaca" , to możesz sobie swojego pogmerać w swoich gaciach ,,anarchisto" za yayo , który tańczysz wiecznie w lewo bo tak ci grają twoje cymbały , których nawet Żyd Jankiel by się wstydził :P
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2013, o 20:30

Mokry sen narodowca

Gdybym był organizatorem Marszu Niepodległości, to prawdopodobnie zachorowałbym na ciężką depresję. Ci ludzie co roku próbują przejść w pokojowym marszu ku chwale ojczyzny i rok w rok padają ofiarą prowokacji lewackich, antypolskich, pedalskich bojówek. Biedactwa. Patriotyczne usta wyjaśniły nam już, że atak na warszawski skłot jest winą skłotersów. Dobra, ale co ze spaloną tęczą? Panom patriotom podpowiadam narrację: to spisek ateistów. Mam na to dowody. Są w Biblii.


Panie Zawisza, panie Bosak i inni panowie, których nazwisk zapomniałem i które - mam nadzieję - zapomni historia. Ja wam ogólnie wierzę, kiedy mówicie, że spacerowaliście sobie spokojnie, z wózkami pełnymi dzieci, kwiatami, flagami i radosnym uśmiechem na ustach. Ja wierzę, że wasze serca rozpierała radość z odzyskanej 95 lat temu niepodległości. Ja wierzę, że wasze myśli błądziły wokół setki pomysłów na to, żeby Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej. Że przepełniał was szczery pacyfizm, a dusza wasza biało-czerwona euforycznie podrygiwała w rytm Mazurka Dąbrowskiego.

I wtedy, nagle, na Marszałkowskiej, na wysokości ulicy ks. Skorupki antypolskie siły przypuściły na was atak. Ja wam wierzę gdy mówicie, że lewackie bojówki miotały w was z dachu kamieniami i butelkami. Wierzę, że rozsierdziło to wasze szczere, polskie serca, wierzę, że geny odziedziczone po ułanach i husarzach zmusił was do działania i niczym polska jazda pod Chocimiem daliście odpór wrogom zagrażającym ojczyźnie.

Tylko, że nie.

Zaatakowaliście panowie (nie wy osobiście, ale wasi ideowi koledzy) budynek, w którym mieszkają matki z małymi dziećmi. Tak, to jest miejsce, w którym dom znalazły m.in. kobiety po eksmisjach, rodziny, którym trzeba pomóc. No to pomagają te obrzydliwe lewaki. No ale, dzieci zostały już poczęte i urodzone, więc rozumiem, że nie zasługują na waszą ochronę. Ale spaliliście też panowie samochody zwykłych ludzi, którzy płacą podatki między innymi na to, by można było wyremontować moje miasto, które z uporem maniaka rok w rok niszczycie.

Ktoś w was czymś rzucał z dachu? Jak już sprytnie policzyła jakaś tęga głowa, z budynku, który zaatakowaliście i podpaliliście do ul. Marszałkowskiej jest 110 metrów. Rekord świata w rzucie dyskiem wynosi 74,08 metra. Rekord w rzucie młotem: 86,74 metra. Więc albo zgłoście ludzi ze spalonego skłotu na Olimpiadę, albo przestańcie pieprzyć i po prostu przeproście.

Teraz tęcza.

Panie Zawisza, panie Bosak i inni panowie, których nazwisk zapomniałem - jeśli już chcecie twierdzić, że atak na budynek zamieszkały przez matki z dziećmi to lewacka prowokacja, to idźcie dalej. Podpowiadam: tęczę na placu Zbawiciela spaliły ateistyczne bojówki. Dlaczego? Przecież to jest jasne. Żeby popchnąć Polskę, ojczyznę naszą, w szpony cywilizacji śmierci.

Bowiem uczy nas Stary Testament (Rdz 9.13), że tęcza jest symbolem przymierza Boga i ludzi. Na pewno panowie o tym wiecie, bo przecież regularnie uczestniczycie w mszy świętej, miłujecie bliźniego i Biblię znacie na wyrywki. Ale pozwólcie, że wyjaśnię tym mniej światłym od was.

Był taki facet - Noe. Nie wdając się w szczegóły, zapakował 5 milionów gatunków zwierząt (tyle mniej więcej jest) na niewielką arkę i sprytnie uniknął potopu. Nie będę tu wnikał w szczegóły: jak je pomieścił i co jadło całe to towarzystwo. Ważne jest co było potem. Potem Bóg stworzył tęczę. Nie, panie Zawisza, nie panie Bosak. Nie na placu Zbawiciela, ale tak ogólnie. Na nieboskłonie. Służę cytatem.

............................

Czy wobec tego patrioci i katolicy mogli spalić symbol boskiego przymierza? Nie mogli. To musi być sprawka lewackich, ateistycznych sił, które znów nie pozwoliły by Marsz Niepodległości przebiegł spokojnie.

PS: Panie Zawisza, panie Bosak i inni panowie. Ja i reszta mieszkańców Warszawy, w tym właściciele spalonych samochodów, zapłacimy za zniszczone miasto. Zawsze płacimy. Wyobraźcie sobie panowie - płacimy podatki! Płacimy je, bo zarabiamy pracą naszych rąk, a nie dlatego, bo jesteśmy - tfu - politykami. Uważamy, że nasze PIT-y to rodzaj patriotyzmu. Może nie niszczymy chodników i samochodów. Może nie podpalamy budynków z ludźmi w środku. Ale chodzimy do pracy i płacimy za szkody wyrządzone przez takich jak wy.

A wiecie dlaczego? Bo nasz patriotyzm jest w stanie gdziekolwiek tę naszą Polskę zaprowadzić. Wasz jest tylko mokrym snem idioty. I niech tak zostanie.

http://natemat.pl/81663,mokry-sen-narodowca
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2013, o 07:19

Gość pisze:Mokry sen narodowca

Gdybym był organizatorem Marszu Niepodległości, to prawdopodobnie zachorowałbym na ciężką depresję. Ci ludzie co roku próbują przejść w pokojowym marszu ku chwale ojczyzny i rok w rok padają ofiarą prowokacji lewackich, antypolskich, pedalskich bojówek. Biedactwa. Patriotyczne usta wyjaśniły nam już, że atak na warszawski skłot jest winą skłotersów. Dobra, ale co ze spaloną tęczą? Panom patriotom podpowiadam narrację: to spisek ateistów. Mam na to dowody. Są w Biblii.


Panie Zawisza, panie Bosak i inni panowie, których nazwisk zapomniałem i które - mam nadzieję - zapomni historia. Ja wam ogólnie wierzę, kiedy mówicie, że spacerowaliście sobie spokojnie, z wózkami pełnymi dzieci, kwiatami, flagami i radosnym uśmiechem na ustach. Ja wierzę, że wasze serca rozpierała radość z odzyskanej 95 lat temu niepodległości. Ja wierzę, że wasze myśli błądziły wokół setki pomysłów na to, żeby Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej. Że przepełniał was szczery pacyfizm, a dusza wasza biało-czerwona euforycznie podrygiwała w rytm Mazurka Dąbrowskiego.

I wtedy, nagle, na Marszałkowskiej, na wysokości ulicy ks. Skorupki antypolskie siły przypuściły na was atak. Ja wam wierzę gdy mówicie, że lewackie bojówki miotały w was z dachu kamieniami i butelkami. Wierzę, że rozsierdziło to wasze szczere, polskie serca, wierzę, że geny odziedziczone po ułanach i husarzach zmusił was do działania i niczym polska jazda pod Chocimiem daliście odpór wrogom zagrażającym ojczyźnie.

Tylko, że nie.

Zaatakowaliście panowie (nie wy osobiście, ale wasi ideowi koledzy) budynek, w którym mieszkają matki z małymi dziećmi. Tak, to jest miejsce, w którym dom znalazły m.in. kobiety po eksmisjach, rodziny, którym trzeba pomóc. No to pomagają te obrzydliwe lewaki. No ale, dzieci zostały już poczęte i urodzone, więc rozumiem, że nie zasługują na waszą ochronę. Ale spaliliście też panowie samochody zwykłych ludzi, którzy płacą podatki między innymi na to, by można było wyremontować moje miasto, które z uporem maniaka rok w rok niszczycie.

Ktoś w was czymś rzucał z dachu? Jak już sprytnie policzyła jakaś tęga głowa, z budynku, który zaatakowaliście i podpaliliście do ul. Marszałkowskiej jest 110 metrów. Rekord świata w rzucie dyskiem wynosi 74,08 metra. Rekord w rzucie młotem: 86,74 metra. Więc albo zgłoście ludzi ze spalonego skłotu na Olimpiadę, albo przestańcie pieprzyć i po prostu przeproście.

Teraz tęcza.

Panie Zawisza, panie Bosak i inni panowie, których nazwisk zapomniałem - jeśli już chcecie twierdzić, że atak na budynek zamieszkały przez matki z dziećmi to lewacka prowokacja, to idźcie dalej. Podpowiadam: tęczę na placu Zbawiciela spaliły ateistyczne bojówki. Dlaczego? Przecież to jest jasne. Żeby popchnąć Polskę, ojczyznę naszą, w szpony cywilizacji śmierci.

Bowiem uczy nas Stary Testament (Rdz 9.13), że tęcza jest symbolem przymierza Boga i ludzi. Na pewno panowie o tym wiecie, bo przecież regularnie uczestniczycie w mszy świętej, miłujecie bliźniego i Biblię znacie na wyrywki. Ale pozwólcie, że wyjaśnię tym mniej światłym od was.

Był taki facet - Noe. Nie wdając się w szczegóły, zapakował 5 milionów gatunków zwierząt (tyle mniej więcej jest) na niewielką arkę i sprytnie uniknął potopu. Nie będę tu wnikał w szczegóły: jak je pomieścił i co jadło całe to towarzystwo. Ważne jest co było potem. Potem Bóg stworzył tęczę. Nie, panie Zawisza, nie panie Bosak. Nie na placu Zbawiciela, ale tak ogólnie. Na nieboskłonie. Służę cytatem.

............................

Czy wobec tego patrioci i katolicy mogli spalić symbol boskiego przymierza? Nie mogli. To musi być sprawka lewackich, ateistycznych sił, które znów nie pozwoliły by Marsz Niepodległości przebiegł spokojnie.

PS: Panie Zawisza, panie Bosak i inni panowie. Ja i reszta mieszkańców Warszawy, w tym właściciele spalonych samochodów, zapłacimy za zniszczone miasto. Zawsze płacimy. Wyobraźcie sobie panowie - płacimy podatki! Płacimy je, bo zarabiamy pracą naszych rąk, a nie dlatego, bo jesteśmy - tfu - politykami. Uważamy, że nasze PIT-y to rodzaj patriotyzmu. Może nie niszczymy chodników i samochodów. Może nie podpalamy budynków z ludźmi w środku. Ale chodzimy do pracy i płacimy za szkody wyrządzone przez takich jak wy.

A wiecie dlaczego? Bo nasz patriotyzm jest w stanie gdziekolwiek tę naszą Polskę zaprowadzić. Wasz jest tylko mokrym snem idioty. I niech tak zostanie.

http://natemat.pl/81663,mokry-sen-narodowca

Zgadzam się ze wszystkim, co jest tu napisane. ZDELEGALIZOWAĆ NARODOWCÓW-FASZYSTÓW. HITLER TEŻ ZACZYNAŁ W PODOBNY SPOSÓB.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”