Wypadek prze Sabaudią

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 13:03

Dziś w południe na drodze między Tomaszowem a Sabaudią widziałem auto osobowe kołami do góry. Do tego Straż i policja. Wie ktoś coś więcej?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 13:38

Jakie to było auto?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 14:06

srebrne bmw
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 14:42

Znowu wypadek z bmw :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 15:31

Widziałem. Auto na dachu na łące, ładnych parę metrów za rowem przydrożnym. Na prostym odcinku drogi, w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości do bodaj 50 km/h. Wyglądało, że inne auta w zdarzeniu nie uczestniczyły. Jadąc przepisowo, gościu mógł co najwyżej zsunąć się do rowu. Ciekawe ile grzał? Powtarzam więc, co pisałem w co drugim wątku, dotyczącym wypadków w Tomaszowie i okolicy: bezmózga, bandytę na szosie spotkasz najczęściej za kierownicą BMW, i z tego powodu jest to auto obciachowe. Są wątpliwości?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 16:09

za samo posiadanie powyżej 10 letniego BMW , przy kontroli policjant powinien mówić 500zł a ręsztę sprawdzimy czy podwyższyć mandat
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 17:42

Gość pisze:Widziałem. Auto na dachu na łące, ładnych parę metrów za rowem przydrożnym. Na prostym odcinku drogi, w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości do bodaj 50 km/h. Wyglądało, że inne auta w zdarzeniu nie uczestniczyły. Jadąc przepisowo, gościu mógł co najwyżej zsunąć się do rowu. Ciekawe ile grzał? Powtarzam więc, co pisałem w co drugim wątku, dotyczącym wypadków w Tomaszowie i okolicy: bezmózga, bandytę na szosie spotkasz najczęściej za kierownicą BMW, i z tego powodu jest to auto obciachowe. Są wątpliwości?

nie ma
Na górę

Postautor: thx » 5 mar 2014, o 18:10

Tyle że w tej zacnej mieścinie więcej gulfów wyszpachlowanych niż BMW
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 18:40

thx pisze:Tyle że w tej zacnej mieścinie więcej gulfów wyszpachlowanych niż BMW

Pewnie, ze więcej tych gulfów wyszpachlowanych. Być może najwięcej. Tylko czemu ich kierowcy /ani kierowcy aut pozostałych marek/ nie powodują tylu wypadków, co "kierowcy" BMW? :panzielony:
Na górę

Postautor: thx » 5 mar 2014, o 19:04

Bo reszta się nie rozpędza do takich prędkości by w cokolwiek uderzyć? BMW dobre auta tylko mają niefart co do kierowców.
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 19:06

Gość pisze:
thx pisze:Tyle że w tej zacnej mieścinie więcej gulfów wyszpachlowanych niż BMW

Pewnie, ze więcej tych gulfów wyszpachlowanych. Być może najwięcej. Tylko czemu ich kierowcy /ani kierowcy aut pozostałych marek/ nie powodują tylu wypadków, co "kierowcy" BMW? :panzielony:


Sama nazwa mówi: Będziesz Miał Wypadek.
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 19:20

Gość pisze: bezmózga, bandytę na szosie spotkasz najczęściej za kierownicą BMW, i z tego powodu jest to auto obciachowe. Są wątpliwości?




W ten właśnie sposób piszą użytkownicy fiatów i lanosów. Ogarnij się człowieku.
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 19:34

Gość pisze:
Gość pisze: bezmózga, bandytę na szosie spotkasz najczęściej za kierownicą BMW, i z tego powodu jest to auto obciachowe. Są wątpliwości?




W ten właśnie sposób piszą użytkownicy fiatów i lanosów. Ogarnij się człowieku.


Taaa. W czasie jak leciał nad rowem i obracał się na plecy ten fiat albo lanos zamienił się w beemkę :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 19:40

Gość pisze:bezmózga, bandytę na szosie spotkasz najczęściej za kierownicą BMW,[/b] i z tego powodu jest to auto obciachowe. Są wątpliwości?

Od dwudziestu przeszło lat jeżdżę tylko BMW, nigdy nie spowodowałem nawet najdrobniejszej kolizji, a nie raz pewnie oglądałeś moj samochód z perspektywy tyłu.
Wypisujesz idiotyzmy!!!
To, że wiele jest wypadków z udziałem tej marki to wina raczej małego doświadczenia kierowców w połączeniu z tylnim napędem i stosunkowo dużą mocą.
Ten samochod daje dużo frajdy z jazdy, ale ty tego nie zrozumiesz, więc nie będę starał Ci się tego wytłumaczyć..... Trzeba to poczuć
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2014, o 20:29

Gość pisze:
Gość pisze:bezmózga, bandytę na szosie spotkasz najczęściej za kierownicą BMW,[/b] i z tego powodu jest to auto obciachowe. Są wątpliwości?

Od dwudziestu przeszło lat jeżdżę tylko BMW, nigdy nie spowodowałem nawet najdrobniejszej kolizji, a nie raz pewnie oglądałeś moj samochód z perspektywy tyłu.
Wypisujesz idiotyzmy!!!
To, że wiele jest wypadków z udziałem tej marki to wina raczej małego doświadczenia kierowców w połączeniu z tylnim napędem i stosunkowo dużą mocą.
Ten samochod daje dużo frajdy z jazdy, ale ty tego nie zrozumiesz, więc nie będę starał Ci się tego wytłumaczyć..... Trzeba to poczuć

Masz rację to nie wina samochodu ,tylko kierowcy .Powinni pokazywać w czasie kursu na prawko jak się samochody składają przy czołówce , a nie myśli taki że ma 6 poduszek powietrznych i myśli ze jest niezniszczalny.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”