INTERWENCJA w Tomaszowie Lub.

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: szkudnik » 14 kwie 2014, o 23:59

Wzruszyła mie ta historia. I poruszyła okropnie...
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 09:15

który to blok?
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 12:19

Gość pisze:który to blok?



Wygląda na "koszarowy" blok. Ale tylko tak przypuszczam.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 20:24

Kościuszki 110
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 01:39

KOmuś nie udała się ta "starość" ... Człowiek w pewnym wieku delikatnie mówiąc gubi się niestety.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 11:51

czy ja dobrze rozumiem? Zachowanie napastniczki zostało uznane za zrozumiałe, ponieważ 'wypaliła się zawodowo'?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 14:35

Gość pisze:czy ja dobrze rozumiem? Zachowanie napastniczki zostało uznane za zrozumiałe, ponieważ 'wypaliła się zawodowo'?

to sie zdarza ale wtedy trzeba zmienic pracę
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 14:52

Czyli bicie kogo popadnie jest usprawiedliwione stresem w pracy? Dobre !
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 21:48

a kto bral pod uwage ze tej calej sytuacji moglo nie byc i wszystko moglobyc zagrane aby zaszkodzic ?
Wezmy pod wage ze malo kto w bloku gdzie mieszkaja 2 osoby bedace poszkodowana i swiadkiem uchodza za lubiane osoby wiec co ? za niedlugo moze uslyszymy o kolejnym pobiciu tejze pani przez inna osobe ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2014, o 19:31

CZY TEJ BABIE NIE WSTYD??????????NORMALNIE BRAK SŁÓW. NA STARUSZKĘ NAPADAĆ??
PANI ZAPYTAŁA CO MA TERAZ ZROBIĆ, NAJLEPIEJ Z DOMU NIE WYŁAZIĆ
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2014, o 19:33

Gość pisze:a kto bral pod uwage ze tej calej sytuacji moglo nie byc i wszystko moglobyc zagrane aby zaszkodzic ?
Wezmy pod wage ze malo kto w bloku gdzie mieszkaja 2 osoby bedace poszkodowana i swiadkiem uchodza za lubiane osoby wiec co ? za niedlugo moze uslyszymy o kolejnym pobiciu tejze pani przez inna osobe ?

Ja myślę, że sąd brał to pod uwagę...
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2014, o 06:09

Gość pisze:CZY TEJ BABIE NIE WSTYD??????????NORMALNIE BRAK SŁÓW. NA STARUSZKĘ NAPADAĆ??
PANI ZAPYTAŁA CO MA TERAZ ZROBIĆ, NAJLEPIEJ Z DOMU NIE WYŁAZIĆ


Kolega który nie potrafi wyłączyć Caps Locka niech tego typu rady zachowa dla siebie bo nic nie wnoszą. Poza tym nie wydaje mi się ze pracownik socjalny bylby jak kolwiek zdolny do takiego czynu w tak błahej sprawie...
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2014, o 16:22

Nie znam tych kobiet, ale odnoszę wrażenie , że ta poszkodowana staruszka to nie jest aż taka niewinna.źle jej z oczu patrzy. Może ta druga już po prostu nie wytrzymała i tak się stało.Oczywiście nie miała jej prawa uderzyć,bo tak się nie rozwiązuje konfliktów.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2014, o 20:07

Tego sąsiada musi coś łączyć z poszkodowaną tak ją bronił
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”