Audi TT ozdobą nowego ronda

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 09:37

Właśnie przed chwilą przejeżdżając nowym rondem, zauważyłem na samym środku wyspy szare TT na francuskich blachach. Czyżby kierowca zapomniał, że powstało tam rondo i do Szarowoli nie jeździ się teraz prosto tylko trzeba lekkim łukiem?
Na górę

Postautor: 123123 » 21 kwie 2014, o 10:16

aha
Na górę

Postautor: gosc0036 » 21 kwie 2014, o 10:39

Potwierdzam! Ależ dumnie i majestatycznie sie prezentuje! :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 10:58

Po BMW-icach przyszedłczas na występki audi, ciekawe jakie następne auto zacznie robić furore :?:
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 13:24

Gość pisze:Po BMW-icach przyszedłczas na występki audi, ciekawe jakie następne auto zacznie robić furore :?:

VW Passat i Golf.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 14:00

Powinni zabronić wsiadania do auta w gmofilcach :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 19:00

Tatuś z pewnością zgłosił kradzież autka z kluczykami :lol: zapewne ukradli jak bramę zamykał i teraz słynna miejscowa służba sprawiedliwości będzie szukała złodzieja samochodów który zbeszcześcił cudzą własność aż dwa patrole pilnowały audicy policyjny psycholog zapewne próbował ukoić ból synalka po stracie najlepszej bryki w szarowoli a tak o nią dbał pracował na dwa etaty aby spłacić ratę i zniszczyli internauci łączmy się i pomóżmy znależć złodziejugę :shock: albo zróbmy zrzutkę bo się dzieciunio zapłacze .Wiem wiem zaraz będę opluty bo zazdroszczę takiej bryczki mało tego ja już wiem że sprawcy nie uda się wykryć .Pozdrawiam samodzielnie myślących
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 20:00

Ten mózg chciał się ścigać tym audi ze ścigaczem... Ha ha ha
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 21:35

No i po co było to rondo?
Ech...
Na górę

Postautor: koniusen » 21 kwie 2014, o 21:45

wypadki sie zdarzaja nawet najlepszym niedlugo będzie S7 zapewniam.
Na górę

Postautor: bademtyn » 21 kwie 2014, o 22:05

Niech kazdy kto cos tu pisze przedstawi sie imieniem i nazwiskiem wtedy zobaczymy kto tu jest kozak a nie siedza pajace przed kompem i anonimy pisza . trzepia konia przed kompem i glowy im puchna (-;
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 22:28

bademtyn pisze:Niech kazdy kto cos tu pisze przedstawi sie imieniem i nazwiskiem wtedy zobaczymy kto tu jest kozak a nie siedza pajace przed kompem i anonimy pisza . trzepia konia przed kompem i glowy im puchna (-;

A kup sobie nawet s17 a tatuś będzie powtarzał że to nie synka tylko pożyczone tak jak mówił o tej widzisz kolego głupi nie ma a mówi że ma a cwany i wyrachowany głupek mówi że nie ma a ma widzę że kozak jesteś a miejsce kozaków jest na krymie tutaj ludzie piszą co wiedzą bądż co chcą napisać nie podoba się to nie czytaj i już nie podniecaj się za bardzo wiedz jednak że każdego czas przeminie a tutaj cóż żal jednak tatuśka on to musi wszystko ogarnąć i spojrzeć ludziom w oczy jutro w sklepie a ma jeszcze kilka głów na utrzymaniu
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 23:19

fota: Obrazek
link do większej: http://imgur.com/Up5MPvI
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 23:38

Wesoło się jeździło? Wesoło się jechało?
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2014, o 09:12

koniusen pisze:wypadki sie zdarzaja nawet najlepszym niedlugo będzie S7 zapewniam.

Koles pierwsze to zrób sobie testy psychologiczne, bo mniemam, że nie powinieneś prowadzić pojazdów. Kiedyś na Listopadowej wyje*ales dzwona i uciekles. To jasne, że ludzie "gadaja" bo to male miasto i wiesci szybko sie rozchodza. Nie lubisz krytyki to zrob cos zebys nie byl na ustach calego Tomaszowa. Na przykład naucz się jezdzic... :!:
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”