ZŁODZIEJE ŁASZCZÓWKA!!!!!!!!!

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: bojesie » 23 kwie 2014, o 10:57

dziś w nocy / środa 01:30/ grupa wtargnęła na podwórko, próbowali dobrać się do samochodów. uciekli.
sprawa została zgłoszona na policję.
radzę zamykać wszystko na klucz!
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2014, o 16:08

Stawiam, że to pijani małolaci bo prawdziwy złodziej ukradł by ci samochód w pojedynkę a nie pakował się całą ekipą i nic byś nie słyszał. Wielce prawdopodobne, że od ciebie z wioski i nawet ich znasz, kiedyś mi z podwórka próbowano w nocy sprzątnąć koła z samochodu, później dowiedziałem się, że to żuliki spod sklepu w mojej miejscowości.
Na górę

Postautor: bojesie » 24 kwie 2014, o 07:36

Gość pisze:Stawiam, że to pijani małolaci bo prawdziwy złodziej ukradł by ci samochód w pojedynkę a nie pakował się całą ekipą i nic byś nie słyszał. Wielce prawdopodobne, że od ciebie z wioski i nawet ich znasz, kiedyś mi z podwórka próbowano w nocy sprzątnąć koła z samochodu, później dowiedziałem się, że to żuliki spod sklepu w mojej miejscowości.





Nie widziałam twarzy, nie mogę osądzać a jedynie przestrzec.

To czego się domyślam, to już inna kwestia......

Wczoraj od sąsiadku usłyszałam, że to 'normalne' przed komuniami, majem.....
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2014, o 16:17

Brudasy bardzo często z okolic Tomaszowa przyjeżdżają i kradną. Trutnie i tyle... ale widać po mordzie że chwast. A Policja to urzędnicy często niezaradni.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 00:22

Bierzesz pałe i telefon, dzwonisz na Policję Zapalasz wszystkie światła i wychodzisz na balko lub przez okno i wydzierasz się ile wlezie albo jak jest ich 2,3 wychodzisz z tą paluszką najlepiej sporą i przeganiasz. Jeżeli dojdzie do bójki walisz po łbach nie patrząc na nic. Policja przyjedzie mówisz że wtargneli na podwórko i próbowali Cię zabić. Targneli się na twoje życie i zagrażali Twojej rodzinie. Masz satysfakcję że gnoje dostały w łeb i się cieszysz lub siedzisz w domu i się boisz bo po 48 godzinach oni wyjdą i będą bezkarni. :) Brudasów trzeba tępić, szlaufy maczetami
Na górę

Postautor: Wizawi » 28 kwie 2014, o 01:17

Gdybyś miał groźnego psa to by nie wtargnęli, proponuję założyć mikrokamerę:) ja już mam nagranych kilku, a to gówno nie złodzieje, skoro w tych butach co kradną na 2 dzień w nich chodzą (jeszcze asiksy rzucające się w oczy) ale na nich tez przyjdzie pora jak tylko ktoregos z nich spotkam jak bede czekał na nich w srodku po cichu lub w slepej uliczce wieczorem...
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2014, o 07:25

Gorzej jak się jest samAAAAA.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2014, o 17:36

Gość pisze:Gorzej jak się jest samAAAAA.

jak coś służę Pani pomocą
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2014, o 01:08

sam jestes brudasem cwelu zewsi kto wymiata gnuj i szkoda mu wody
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2014, o 23:55

Wizawi pisze:Gdybyś miał groźnego psa to by nie wtargnęli, proponuję założyć mikrokamerę:) ja już mam nagranych kilku, a to gówno nie złodzieje, skoro w tych butach co kradną na 2 dzień w nich chodzą (jeszcze asiksy rzucające się w oczy) ale na nich tez przyjdzie pora jak tylko ktoregos z nich spotkam jak bede czekał na nich w srodku po cichu lub w slepej uliczce wieczorem...


Podesłałbyś mi zdjecia tych gości, których masz uchwyconych na kamerce? a szczególnie tego w asiksach? bo ostatnio miałem włamanie na działce i właśnie jakiś gość w asiksach był.. możesz podesłać na maila wiejemitu@gmail.com więcej info..
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”