BRUD W BIGBUSIE TOMASZOWSKIM

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: marta123 » 24 lip 2014, o 00:32

Przedmówcy mają rację, że w busach firmy BIGBUS śmierdzi, jest brudno, siedzenia popsute, brak klimatyzacji, a przez to przemawia brak szacunku właściciela firmy do pasażera. Odbywałam podróż z zagranicznymi gośćmi i aż wstyd mi było. Ale wreszcie powstała konkurencja firma przewozowa w Zamościu (z tego co słyszałam na bardzo dobrym poziomie) tylko, że przez tego brudasa szefa z Tomaszowa ma mniej godzin odjazdu. Mam nadzieję, że to się to zmieni. a właściciel Bigbusa zrozumie, ze przewozi pasażera, który płaci za usługę, a nie wiezie bydło w w śmierdzącej klatcej, dopychając między siedzeniami wielki walizki, ze mam ochotę dzwonić do inspekcji drogowej
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 00:41

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych daje Nam narzędzie w postaci aplikacji dostępnej dla każdego na stronie internetowej... jeżeli w Twojej ocenie stan techniczny któregoś z autobusów budzi wątliwości PISZCIE! Skończy się jazda z pękniętymi szybami, z wyjącym tylnym mostem, ze spalinami we wnętrzu pojazdu, z automusami które nie posiadają zagłówków a siedzenia przypominają taborety...ps. wystarczy podać nr.rej. autobusu.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 07:19

jacyś biedni ci zagraniczni goście że muszą jezdzić busami(to chyba zza wschodniej granicy,chociaż i tam mają bryki że mózg staje)Było im zafundować podróż TAXI :wink:
Na górę

Postautor: MACK123 » 24 lip 2014, o 10:18

TO JEST ODPOWIEDZ FIRMY -JUZ WIESZ WSZYSTKO? JAK JESTES BIEDNY I MASZ BIEDNYCH GOSCI TO SIEDZ CICHO :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2014, o 12:39

Gość pisze:jacyś biedni ci zagraniczni goście że muszą jezdzić busami(to chyba zza wschodniej granicy,chociaż i tam mają bryki że mózg staje)Było im zafundować podróż TAXI :wink:

Jesteś aż tak niepełnosprawnym intelektualnie debilem czy tylko udajesz ?
Na górę

Postautor: ljbuy » 30 mar 2015, o 15:49

Brud smród kiła mogiła rdza to BIGsmród.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 15:50

Czasy BigBusa odchodza w siną dal, do Warszawy spokojnie i wygodnie można jechac Albatrosem. Buty i tak muszą dziś jechać dłużej zgodnie z zarządzeniem i przepisami przy okazji. Podróz Bus kontra autbus nie robi już różnicy.
kierowcy w Albatrosie bardzo sympatyczni i uprzejmi, czysto, klimatyzacja, wygodne fotele, można się zdrzemnąć podróż mija szybko i przyjemnie.
Po kilku przygodach z busami oraz wypadku stawiam na bezpieczeństwo.
Na górę

Postautor: mhffd » 1 kwie 2015, o 16:21

Niestety nasz społeczenstwo uwielbia syf i tandete wybiera ciagle bigsyfa, a albatros zmniejsza czestotliwosc przejazdów.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 17:43

no właśnie...NASZE SPOŁECZEŃSTWO UWIELBIA SYF!! Jadąc kiedyś z Zamościa do Tomaszowa zajęłam miejsce z tyłu busa po młodym pasażerze,który właśnie wysiadał w Zamościu.Moim oczom ukazało się rozcięte oparcie i w to rozcięcie wsadzona..butelka :roll: Pomyślałam,że takim WANDALOM powinny pousychać ręce :!:
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 20:12

w sumie to przykre, że wybieramy big busa bo tym samaym akceptujemy brud, smród, chamstwo kierowców, fatalne warunki przewozu. szkoda że nie pamiętamy w tym wszystkim o własnym bezpieczeństwie, bo co do fatalnego stanu technicznego pojazdów biga to chyba nikt nie ma watpliwości...
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2015, o 15:17

Więc jakiego przewoźnika najlepiej wybrać podróżując z Tomaszowa? Mnie bardzo podobają się busy które mają roletki na oknach, nieraz trzeba jechać wiele godzin w słoneczny dzień, i dlatego to duży komfort.
Na górę

Postautor: zyzio85 » 30 kwie 2015, o 21:23

bus max daje bilety za 25 zl na przejazd od pon do czwartku. promocja przez caly maj. Mozna odetchnąć od bb,
Na górę

Postautor: maximes » 5 maja 2015, o 19:23

Gdyby dawał to klienta nie kosztował by nic.
Sprzedaja za 25 zł i bardzo fajnie oby tak dalej na stałe.
Na górę

Postautor: kmieciu » 21 maja 2015, o 10:30

Gość pisze:Więc jakiego przewoźnika najlepiej wybrać podróżując z Tomaszowa?


Wypróbowałem już wszystkich lokalnych (i nie tylko) przewoźników więc podzielę się swoją skromną opinią.

Obecnie najwyższy komfort z Tomaszowa oferuje Albatros. Akurat wczoraj ponownie jechałem nim z TL do Warszawy, kurs o godz 01:25. Planowo na przystanku Metro Politechnika jest o ok 6:45, ale wiadomo - to zależy od warunków na trasie, i wczoraj np. wysiadłem o 6:10. Słyszałem plotkę, że być może Albatros będzie miał za jakiś czas przystanek również w centrum.
W Lublinie jest dłuższy postój przy samym wejściu na dworzec (stanowisko 0) więc jest okazja na toaletę na dworcu czy kawkę w barze otwartym nawet w środku nocy.

Co do komfortu, to jak już ze dwa razy na forum pisałem - bez konkurencji. Toaleta na pokładzie, odpowiednia ilość miejsca na nogi, półki w siedzeniach, wifi, dobry system sprzedaży biletów online, kierowcy mili. W porównaniu do, na przykład, tych "słabszych" autokarów Polskiego Busa to na plus Albatrosa są właśnie półeczki w siedzeniach z otworem na napój, chyba ciut więcej miejsca na nogi i więcej miejsca na bagaż podręczny na górze.
Na górę

Postautor: ONA90 » 21 maja 2015, o 13:55

Weszła na rynek konkurencyjna firma do BigB - Albatros - a Wy dalej narzekacie na niego! Nie narzekajcie tylko zmieńcie firmę, będą mieli więcej klientów to na pewno więcej odjazdów z TL zrobią. A tu jak zwykle tylko narzekania, ale co do działania to lepiej nie zmieniać nic - bo po co? - Przecież lepiej narzekać... Bilety studenckie, emeryckie też mają, a ostatnio nawet jakaś promocja była to za połowę ceny się przejechałam. Jeżdżę czym mi pasuje i narzekać nie mam zamiaru!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”