złodziej ul.piekarska

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: doomi » 16 sie 2014, o 14:09

dzień dobry , czy orientuje się ktoś czy monitoring miasta obejmuje także ul. piekarską ? godzine temu na tejże ulicy chłopak okradł sklep z odzieżą , stąd moje pytanie czy wiadomo komuś czy tam również zainstalowany jest miejski monitoring ??
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2014, o 14:10

doomi pisze:dzień dobry , czy orientuje się ktoś czy monitoring miasta obejmuje także ul. piekarską ? godzine temu na tejże ulicy chłopak okradł sklep z odzieżą , stąd moje pytanie czy wiadomo komuś czy tam również zainstalowany jest miejski monitoring ??

od pytan to 997
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2014, o 14:16

Gość pisze:
doomi pisze:dzień dobry , czy orientuje się ktoś czy monitoring miasta obejmuje także ul. piekarską ? godzine temu na tejże ulicy chłopak okradł sklep z odzieżą , stąd moje pytanie czy wiadomo komuś czy tam również zainstalowany jest miejski monitoring ??

od pytan to 997




po wykonanym telefonie zapytali czy mamy złapanego sprawce ? jak nie mamy to należy się na komende zgłosić ...
jeszcze jakieś pytania ? lub mądrości ....
Na górę

Postautor: doomi » 16 sie 2014, o 16:06

policja tomaszowska działa jednak szybko

ZŁODZIEJ MA NA NAZWISKO Cisek i jest z Lubyczy
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2014, o 16:10

doomi pisze:policja tomaszowska działa jednak szybko

ZŁODZIEJ MA NA NAZWISKO Cisek i jest z Lubyczy


Jest chyba coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych i dotyczy nawet złodzieji.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2014, o 16:28

Gość pisze:
doomi pisze:policja tomaszowska działa jednak szybko

ZŁODZIEJ MA NA NAZWISKO Cisek i jest z Lubyczy


Jest chyba coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych i dotyczy nawet złodzieji.

No to komus trzeba sie leczyc na głowę ,a ja myslałem ze tylko madre wpisy sa na tym forum
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2014, o 19:57

Gość pisze:
doomi pisze:policja tomaszowska działa jednak szybko

ZŁODZIEJ MA NA NAZWISKO Cisek i jest z Lubyczy


Jest chyba coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych i dotyczy nawet złodzieji.



hahahahahaha jebłem
złodziej to złodziej
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2014, o 20:46

Ochrona danych osobowych dla ZŁODZIEJA!!?? Powinni jeszcze mordę pokazywać żeby ostrzec innych!!Ciekaw jestem czy jakby okradziono Ciebie to też obstawał byś za ochroną złodzieja??
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2014, o 00:14

Gość pisze:
doomi pisze:policja tomaszowska działa jednak szybko

ZŁODZIEJ MA NA NAZWISKO Cisek i jest z Lubyczy


Jest chyba coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych i dotyczy nawet złodzieji.

wsadz se tą ustawe w ,,,...


złodziej jest przestępcą
- zdjęcia na wjezdzie do Tomaszowa winne być
Na górę

Postautor: adwokat1 » 17 sie 2014, o 14:04

przedmówcią, który wspomniał o ochronie danych osobowych ma 100% racji. Publiczne podawanie naziwks nawet osób podejrzanmych lub postawonych w stan oskarżenia jest naruszeniem ustawu i karyt, jakie można ponieść za podobne ujawienia wynoszą nawet 50 tys złotych. Ten kto naspisał niech teraz się dobrze zastanowi, czy lepiej nie poprosić administartora forum o usunięcie wpisu, bo w takiej sytuacji złodziej dostanie grzywne ale kare w zawieszeniu, ale ten kto to napisał może jeszcvze złodziejowi wypłacić ładnych pare groszy...
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2014, o 20:22

tak tak [pisz o tym !!! to taki skazany wyrwie kase od poszkodowanego !!!
ucz przestępców zachowania

Kto jest na prawie złodziej cxzy poszkodowany .

Kto to tak ustala !!!! Posłowie przestępcy czy kto ????

I widać to Burmistrz ( jakiś) skazany normalnie piastuje stanowisko i jego nie scigają ...
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2014, o 08:34

adwokat1 pisze:przedmówcią, który wspomniał o ochronie danych osobowych ma 100% racji. Publiczne podawanie naziwks nawet osób podejrzanmych lub postawonych w stan oskarżenia jest naruszeniem ustawu i karyt, jakie można ponieść za podobne ujawienia wynoszą nawet 50 tys złotych. Ten kto naspisał niech teraz się dobrze zastanowi, czy lepiej nie poprosić administartora forum o usunięcie wpisu, bo w takiej sytuacji złodziej dostanie grzywne ale kare w zawieszeniu, ale ten kto to napisał może jeszcvze złodziejowi wypłacić ładnych pare groszy...



Poczytaj ustawy "adwokacie" i sprawdź sobie definicje czym są dane osobowe.

Podanie samego nazwiska i miejsca zamieszkania nie nosi znamion ujawnienia danych osobowych ... no chyba że jest to jedyny Cisek w Lubyczy Królewskiej
Na górę

Postautor: Mattt » 19 wrz 2014, o 19:18

doomi pisze:dzień dobry , czy orientuje się ktoś czy monitoring miasta obejmuje także ul. piekarską ? godzine temu na tejże ulicy chłopak okradł sklep z odzieżą , stąd moje pytanie czy wiadomo komuś czy tam również zainstalowany jest miejski monitoring ??


Z tego co mi wiadomo to kamery na miasto jak na tą chwile ma Tom-net, w najbliższej chwili całą kontrolę nad nimi ma przejąć tomaszowska policja.
Tutaj masz stronę do kamer:

Kod: Zaznacz cały

 [url]http://www.tom-net.pl/kamera/[/url]
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2014, o 14:14

Wy ciemniaki niczego nie pojmujecie. Przecież ten złodziej kradł bo nie miał pieniędzy. No i musi go nasze państwo chronić, żeby sobie gościu tej kasy dorobił, chociażby w postaci odszkodowania za straty moralne itp. Przy tym jeszcze i papuga pożyje udowadniając, jaki to ten złodziej biedny i nieszczęśliwy, a skończony drań i przestępca to ten, co chciał złodziejowi mordę obić lub tylko pokazać, a już skończona swołocz to taki, kto po nazwisku biednego złodziejaszka nazywa. Ha!!! Nieprawdaż?
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”