majdan gorny

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: nghhhddd » 25 sie 2014, o 22:59

Odradzam zaklad w majdanie gornym zostawilem auto na noc paliwa bylo na 200km przy odbiorze zostalo na 6km takze spuszczaja paliwo lub tluka sie autami klientow zaluje ze nie spisalem licznika ale to nauczka na przyszlosc :)
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2014, o 12:28

nghhhddd pisze:Odradzam zaklad w majdanie gornym zostawilem auto na noc paliwa bylo na 200km przy odbiorze zostalo na 6km takze spuszczaja paliwo lub tluka sie autami klientow zaluje ze nie spisalem licznika ale to nauczka na przyszlosc :)


A co ci naprawiali?? Przy niektórych naprawach trzeba odpowietrzać układ chłodzenia silnika a żeby to zrobić samochód musi być zapalony około 15 20 minut . Laik od razu mówi że ktoś mu paliwo wypuścił .
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2014, o 18:12

Gość pisze:
nghhhddd pisze:Odradzam zaklad w majdanie gornym zostawilem auto na noc paliwa bylo na 200km przy odbiorze zostalo na 6km takze spuszczaja paliwo lub tluka sie autami klientow zaluje ze nie spisalem licznika ale to nauczka na przyszlosc :)


A co ci naprawiali?? Przy niektórych naprawach trzeba odpowietrzać układ chłodzenia silnika a żeby to zrobić samochód musi być zapalony około 15 20 minut . Laik od razu mówi że ktoś mu paliwo wypuścił .


Taa... 20 min. i ponad 10 litrów spalone? heha
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2014, o 21:14

Napisz przynajmniej co ci naprawiali i za ile i w którym warsztacie bo na majdanie jest chyba 2 albo 3 warsztaty. Bo mi zawsze dobrze naprawiali samochód w tym na dole na rozwidleniu . Z resztą dla mnie 10 litrów paliwa to nie majątek ale jak walnęła mi uszczelka pod głowica to zrobili razem z wymianą rozrządu i już 60 tys km zrobiłem bez problemów z silnikiem.
Na górę

Postautor: nghhhddd » 27 sie 2014, o 00:19

elektryka i pan mechanik stwierdzil ze przejechal sie tylko 500m na probe hehe
Na górę

Postautor: nghhhddd » 27 sie 2014, o 00:46

to jest chyba ul, dluga wjezdza sie pod gorke i zaklad jest po prawej stronie w podworku 10L to nie majatek ale chamstwa nie zniese :) jest to tylko info dla iinnych ktorzy zostawiaja auta na noc w warsztatach
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 09:36

nghhhddd pisze:to jest chyba ul, dluga wjezdza sie pod gorke i zaklad jest po prawej stronie w podworku 10L to nie majatek ale chamstwa nie zniese :) jest to tylko info dla iinnych ktorzy zostawiaja auta na noc w warsztatach


debil pisze specyjalnie żeby kogoś oczernić,
takich jak Ty zazdrośników to jest w ch....j
tyle osób co już naprwawiało tam atuo, to ciężko policzyć
i jakoś nikt się nie skarżył na brak paliwa.
napisałeś że było na 200km, pewnie Ci się o jedno "zero" za dużo dodało
i zanim tam dojechałeś to faktycznie zostało na 6km :lol:
nie zapominaj że na Majdanie grasują tacy od paliwa - J...
Ci to nawet z podwórka potrafią ukraść.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 12:06

Gość pisze:
nghhhddd pisze:to jest chyba ul, dluga wjezdza sie pod gorke i zaklad jest po prawej stronie w podworku 10L to nie majatek ale chamstwa nie zniese :) jest to tylko info dla iinnych ktorzy zostawiaja auta na noc w warsztatach


debil pisze specyjalnie żeby kogoś oczernić,
takich jak Ty zazdrośników to jest w ch....j
tyle osób co już naprwawiało tam atuo, to ciężko policzyć
i jakoś nikt się nie skarżył na brak paliwa.
napisałeś że było na 200km, pewnie Ci się o jedno "zero" za dużo dodało
i zanim tam dojechałeś to faktycznie zostało na 6km :lol:
nie zapominaj że na Majdanie grasują tacy od paliwa - Jędrzejewscy
Ci to nawet z podwórka potrafią ukraść.

Innych wyzywasz od debili ,zazdrośników i ch...w ,a sam oczerniasz rodzinę J. Oni się zmienili i wszyscy normalnie pracują .
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2014, o 21:58

debil pisze specyjalnie żeby kogoś oczernić,
takich jak Ty zazdrośników to jest w ch....j
tyle osób co już naprwawiało tam atuo, to ciężko policzyć
i jakoś nikt się nie skarżył na brak paliwa.
napisałeś że było na 200km, pewnie Ci się o jedno "zero" za dużo dodało
i zanim tam dojechałeś to faktycznie zostało na 6km :lol:
nie zapominaj że na Majdanie grasują tacy od paliwa - Jędrzejewscy
Ci to nawet z podwórka potrafią ukraść.[/quote]
Innych wyzywasz od debili ,zazdrośników i ch...w ,a sam oczerniasz rodzinę J. Oni się zmienili i wszyscy normalnie pracują .[/quote]


Nigdy o nich dobrego zdania nie będę miał, za tyle aut co mi obrobili...
Jeden z nich już chyba siedzi, może tam go rozumu nauczą.
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2014, o 22:01

Mi tam nigdy nic nie ukradli a jestem z Majdanu . Z jednym z nich chodziłem do podstawówki i to jest spoko gość podobnie jak i jego młodszy brat . Pracują to mają .
Na górę

Postautor: slu » 5 wrz 2014, o 23:25

Gościu ja masz coś do Państwa J. to powiedz im to prosto w oczy, a nie będziesz pisał takie rzeczy za plecami. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2014, o 11:56

a czy ja piszę o tych z Majdanu?
gdzie cegłą nie rzucisz tam takie nazwisko.
na Majdanie jest dobry stolarz o takim nazwisku, może to rodzina nie wiem, nie interesuje mnie to.
nie będę pisał z kąd, jak mają taką opinie to wiele osób się domyśli gdzie mieszkają.
mam kilku znajomych na Majdanie, którzy też mi opowiadali że pozbawiono ich pewnych rzeczy przez państwo "J"
zamykam swoją wypowiedź, niech każdy sam piluje swoje paliwa, lecz śmieszy mnie to jak ktoś pisze że Mechanik mu paliwo spuścił.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”