Wypadek motocyklisty

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gosc567 » 2 wrz 2014, o 20:45

Czy ktos wie co z tym panem który miał wypadek na scigaczu na lwowskiej ok 18.40?
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 21:23

właśnie przejeżdżałem ... motocykl wbity w busa . Chyba z prętkością przesadził ?
Na górę

Postautor: jarek » 2 wrz 2014, o 21:30

wiecie coś na temat motocyklisty ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 21:43

Nie żyje
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 22:27

jaki to był bus? sprinter nowy czy stary LT
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 09:04

Czy wiadomo kto zawinił????
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 09:15

Bus wymusił ... przejeżdzałam tamtędy, również motocyklem, obraz.. zostanie mi w pamięci na długo..

(*)
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 10:02

a z jaką prędkością jechał motor ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 10:28

Gość pisze:Bus wymusił ... przejeżdzałam tamtędy, również motocyklem, obraz.. zostanie mi w pamięci na długo..

(*)

dziwnie to wyglądało bo prześwit w busie pomiędzy zderzakiem a jezdnią ok 30 cm i motor wbity na leżąco pod zderzak busa po zbiornik paliwa tak jak by szedł ślizgiem samochód na jezdni ok 1 m droga szeroka dziwnie to wyglądało
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 10:51

Motocyklista widząc niebezpieczeństwo zazwyczaj kładzie motocykl i dalszą częśc trasy pokonuje tzw. ślizgiem tak wyglądało i w tym przypadku. Ale dajcie spokój to już teraz nie ma znaczenia. W tym wątku starajmy się już powstrzymac od zbędnych słów.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 11:17

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... cedes.html

Jak rodzą się plotki! Odetchnęłam , jednak przeżył :)
Na górę


Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 12:38

Gość żyje i to mały gnojek z koszar. Straszny cwaniak i popisywacz myślał że na lwowskiej poszaleje - się doczekał.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 23:43

Gość pisze:Bus wymusił ... przejeżdzałam tamtędy, również motocyklem, obraz.. zostanie mi w pamięci na długo..

(*)


Dziwne wymuszenie... koło motocykla przy przednim kole busa , Bus wyjechał na 1,5 metra na Lwowską i motocykl zderzył się z nim. Ile czasu potrzebował motocyklista by od przejścia dla pieszych znaleźć się
pod busem ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 23:55

Dokładniejsze informacje uzyskasz od policji. Z ich ustaleń bowiem również wynika że pierwszeństwo wymusił kierowca busa. Ja uważam temat za zamknięty.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”