NOWA FIRMA PRZEWOZOWA TOMASZÓW ZAMOŚĆ LUBLIN

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: TLZMC » 17 paź 2014, o 13:09

Co powiedziecie na nową firmę przewozową na trasach:
TOMASZÓW - ZAMOŚĆ - TOMASZÓW
TOMASZÓW - ZAMOŚĆ - LUBLIN - ZAMOŚĆ - TOMASZÓW

Nowe wygodne samochody, konkurencyjne ceny.

Zapraszam do wypowiedzi !
Na górę

Postautor: gabdan » 17 paź 2014, o 14:49

Bardzo dobrze. Powinna być jeszcze jakaś firma.
Jaka jest nazwa tej firmy?
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2014, o 14:55

TLZMC pisze:Co powiedziecie na nową firmę przewozową na trasach:
TOMASZÓW - ZAMOŚĆ - TOMASZÓW
TOMASZÓW - ZAMOŚĆ - LUBLIN - ZAMOŚĆ - TOMASZÓW

Nowe wygodne samochody, konkurencyjne ceny.

Zapraszam do wypowiedzi !

Pytanie jakbyś nie wiedział co mówi się o przewoźnikach w TL i nie wiedział czym przewożą ludzi ( chłop na pole lepszym sprzętem jedzie ) . Jak masz kasę i chęci do pracy to inwestuj i zarabiaj
Na górę

Postautor: guest » 17 paź 2014, o 14:59

express bus ma dobry tabor
tomaszow-lublin
lublin-tomaszow
Na górę

Postautor: Gossc » 17 paź 2014, o 22:49

Prawdopodobnie cała flota ma składać się z nowych mercedesów z WiFi i DVD obecnie prawdopodobnie ta firma jeździ do Belgii i holandii.
Na górę

Postautor: wersatis » 17 paź 2014, o 23:34

Czyżby chodziło Albatrosbus? Firma ta przy współpracy z tomaszowskim BP Voyagerem robią połączenie z prawdziwego zdarzenia do Zamościa, Krasnegostawu, Lublina oraz Warszawy.
Firma ma 100 razy lepsze autobusy od Bigbusa czy Expressbusa.
Zalety:
->wygodne autobusy, które wcześniej sprawdziły sie na trasach międzynarodowych(Mercedes Tourismo http://www.sindbad.pl/nasze-autokary/me ... 0-tourismo)
->wifi oraz gniazda do prądu
-> kulturalna obsługa. 2 kierowców z czego 1 pomaga pasażerom i udziela.
->duża ilość przystanków Warszawie, aby możliwie każdemu było wygodnie dotrzeć do celu.
Minusy:
->Mała ilość połączeń wynikająca z rozkręcania się firmy.
->Nie do końca wygodne godziny wyjazdu. m.in. 12 i 18:50.

Wole jechać z tą firmą, która wozi w godnych warunkach niż PKSem, expressbusem czy BB.
Na górę

Postautor: bbws » 18 paź 2014, o 17:08

od kiedy ta firma zaczyna jeździć, bo już nie mogę patrzeć na to wielkie "złomowisko gratów które stoją na parkingu na armi krajowej" tam żaden bus jak dla mnie nie nadaje się do jazdy wszytko to stare gruchoty śmierdzące i zgrzybiałe stare złomy
Na górę

Postautor: wersatis » 18 paź 2014, o 18:17

Połączenie ruszyło 23 września. Bilety można kupić u kierowcy lub przez stronę www.albatrosbus.pl
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 13:21

bbws pisze:od kiedy ta firma zaczyna jeździć, bo już nie mogę patrzeć na to wielkie "złomowisko gratów które stoją na parkingu na armi krajowej" tam żaden bus jak dla mnie nie nadaje się do jazdy wszytko to stare gruchoty śmierdzące i zgrzybiałe stare złomy

Kursują ciągle te Busy .A czy te graty winny być dopuszczane do ruchu drogowego przez diagnostów.?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 21:25

Gość pisze:
bbws pisze:od kiedy ta firma zaczyna jeździć, bo już nie mogę patrzeć na to wielkie "złomowisko gratów które stoją na parkingu na armi krajowej" tam żaden bus jak dla mnie nie nadaje się do jazdy wszytko to stare gruchoty śmierdzące i zgrzybiałe stare złomy

Kursują ciągle te Busy .A czy te graty winny być dopuszczane do ruchu drogowego przez diagnostów.?

Ha... a jaki to problem jak sie ma wlasna stacje diagnostyczna :lol:
Na górę

Postautor: maxmix » 22 paź 2014, o 10:38

Chłopie masz kase to się nawet nie zastanawiaj otwieraj. Gdybym miał kasę to taką działalność bym otworzył i połkną bym bigbusa i wysrał w całośći. Nie ograniczaj sie na Lublinie poszerzaj na Warszawe.
Na górę

Postautor: wersatis » 26 paź 2014, o 19:33

Konkurencja czyni cuda :). Express bus wdraża sprzedaż www swoich biletów. Żeby tylko standard taboru podnieśli to będzie super ;).
Na górę

Postautor: mari91 » 31 paź 2014, o 09:45

Albatros bus wprowadził promocje na trasie Tomaszów Zamość. Koszt biletu 9 zł.
Na górę

Postautor: maxmix » 31 paź 2014, o 12:15

Ja piernicze ależ promocja chyba bede jezdził codziennie po kilka razy takie atrakcyjne te promocje. To wszystko jest żenujące. 30 km za 10 czy 9 zł to pewnie rekord Polski.
Na górę

Postautor: wersatis » 31 paź 2014, o 20:17

maxmix pisze:Ja piernicze ależ promocja chyba bede jezdził codziennie po kilka razy takie atrakcyjne te promocje. To wszystko jest żenujące. 30 km za 10 czy 9 zł to pewnie rekord Polski.


Tak się składa, że jest to cena standardowa dla autobusów na takim 35-40 km. dystansie.Nawet jeżeli ona nie jest super niska to i tak warto korzystać. Firma ta na tle konkurencji jeżdżącej do Warszawy, Zamościa i Lublina ma najwyższy standard. Wczoraj jechałem ostatnim kursem do Tomaszowa. Na odcinku do Zamościa było 8 os. a 5 do Tomaszowa. Frekwencja powoli rośnie :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”