Klimatyzacja lub ogrzewanie w busach do Warszawy

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: mari91 » 26 paź 2014, o 10:30

Witajcie :).
Ktoś sie orientuje jak wygląda klima lub przynajmniej ogrzewanie w busa/autobusach do Warszawy?Czy któraś z firm jeżdżących do Warszawy posiada klimę lub ogrzewanie w pojeździe, bo nie wiem z która firma się zabrać. Nie chce aby mnie za bardzo zmroziło podczas jazdy ;).
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2014, o 11:21

mari91 pisze:Witajcie :).
Ktoś sie orientuje jak wygląda klima lub przynajmniej ogrzewanie w busa/autobusach do Warszawy?Czy któraś z firm jeżdżących do Warszawy posiada klimę lub ogrzewanie w pojeździe, bo nie wiem z która firma się zabrać. Nie chce aby mnie za bardzo zmroziło podczas jazdy ;).


Brak klimy nie oznacza braku ogrzewania. Klimę mają wszystkie nowsze busy i autobusy. Ogrzewanie mają od dawna wszystkie pojazdy do przewozu ludzi. To czy Ciż zmrozi zależy od tego, jak kierowca nastawi pokrętła
Na górę

Postautor: mari91 » 26 paź 2014, o 12:02

Pytanie czy bigbus grzeje w busachy leci w kulki?
Na górę

Postautor: maxmix » 28 paź 2014, o 20:15

Busy do przewozu ludzi maja klime i ogrzewanie ale my tu piszemy o firmach jezdzacych z tomaszowa lubelskiego a to juz jest całkowicie inna kategoria.
Na górę

Postautor: pawel11 » 3 lis 2014, o 15:55

sorry, ale leci w kulki.
Jechałem o 2:09 i nie dało się wysiedzieć, po czym byłem potem chory tydzień czasu+ antybiotyk i jeszcze cena biletu 49zł...
Innego dnia wracałem z W-wy do Tomaszowa i to samo - od kierowcy słyszeliśmy "ogrzewanie zepsute" lub "mu też jest zimno"...
Nie rozumiem, jak można taki samochód wypuścić jak jest taką trasę. Po prostu kpina i brak szacunku dla klienta
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 17:06

Może Neć obserwuje to forum i coś z tym zrobi.
Na górę

Postautor: wersatis » 3 lis 2014, o 19:19

Gość pisze:Może Neć obserwuje to forum i coś z tym zrobi.


Wierzysz w cuda bo ja nie :D

Dla mnie Neć jako konkurencja nie istnieje. Wole pojechać Albatrosem nawet o 12 w południe niż tarabanić się z bigbusem. Gwarancja klimy. Nowoczesne, klimatyzowane pojazdy. Ostatnio nawet doznałem olśnienia bo w autobusie puszczali filmy Chłopaki nie płaczą oraz Kilera. Dawno takich atrakcji nie było :)
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2014, o 20:24

po co wy jeszcze tymi busami? Ja od ponad roku wożę ludzi z blablacar. Fajnie, pogadać można i do paliwa się dorzucają. Busem pojadę w ostateczności.
Na górę

Postautor: wersatis » 6 lis 2014, o 23:12

Gość pisze:po co wy jeszcze tymi busami? Ja od ponad roku wożę ludzi z blablacar. Fajnie, pogadać można i do paliwa się dorzucają. Busem pojadę w ostateczności.

Blablacar jest nie pewne. Raz spotkasz normalnego, a innym razem psychopate. Raz juz jechałem z takim inteligentem który zawiózł w inne miejsce pod Lódz, a nie na dworzec pomimo deklaracji. Oszczednosc nie wielka, a ryzyko duże. Lepiej pojechac wygodnym Albatrosem.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 08:08

Fajnie że Pan reklamuje firmę i cieszę się że Big ma konkurencje ale z tym Bla bla carem to chyba przesada, ja często korzystam wracając z niemiec i jest ok. A przyjazd ze Sztudgartu do Rzeszowa lub okolic za 150 zł w 13 godzin często w miłym towarzystwie to jest to. A po przygodzie jaką Pan przeżył wystawiamy kierowcy złą opinie na forum i delikwent może się pożegnać z pasażerami :wink: Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: wersatis » 8 lis 2014, o 09:21

Moze ja mam takiego niefarta. 3 razy mialem wtopy z tym serwisem. Na trasie Warszawa Tomaszow cena jest 5-10 zł. niższa od autobusu. Jedno to deklaracje w serwisie,a drugie to realia. Jakis rok temu jechalem z chłopakiem deklarujacym cene 40 zl i wygodny przejazd. Ostatecznie skonczylo sie na starym i małym bmw 316 w 5 osób na sardynkę. Innym razem cena z 4 os. Jechalo 5. Cenanie spadła z powody spadku komfortu. Blablacar jest dla os. Które maja dużo czasu i musza sie szczypac z kosztami. Ja nie musze. Cieszę sie ze moge kupić bilet on line i miec święty spokój. On tezma swoja wartosc.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 12:32

wersatis pisze:Moze ja mam takiego niefarta. 3 razy mialem wtopy z tym serwisem. Na trasie Warszawa Tomaszow cena jest 5-10 zł. niższa od autobusu. Jedno to deklaracje w serwisie,a drugie to realia. Jakis rok temu jechalem z chłopakiem deklarujacym cene 40 zl i wygodny przejazd. Ostatecznie skonczylo sie na starym i małym bmw 316 w 5 osób na sardynkę. Innym razem cena z 4 os. Jechalo 5. Cenanie spadła z powody spadku komfortu. Blablacar jest dla os. Które maja dużo czasu i musza sie szczypac z kosztami. Ja nie musze. Cieszę sie ze moge kupić bilet on line i miec święty spokój. On tezma swoja wartosc.


To faktycznie niefart;) Mnie czasem ktoś nawali, zaśpi na godzinę spotkania, albo zadzwoni praktycznie przed odjazdem, że nie jedzie. Bywa, czynnik ludzki. Zawsze trzeba patrzeć i pytać, jakie kto ma auto i ile osób zabiera. Mam za sobą ponad sto przejazdów w blabla i tylko kilka wpadek, to prawie jak błąd statystyczny;)
Na górę

Postautor: lk8yt » 30 mar 2015, o 15:46

Sory ale Ty to pechowiec jesteś wiekszosc przejazdów TL-W-wa na blabla to kwestia 30-35zł 40 zł biora zdziercy chcący nie rozłożyć koszty na podróżnych a zarobić, oczywiscie z małymi wyjatkami. Dzwoniąc pytaj o auto o bagaż i ilość pasażerów są tacy którzy biorą max 3 pasażerów.
Na górę

Postautor: kocopol » 13 kwie 2015, o 14:12

Przecież niektórzy od razu piszą jaka jest stawka, więc nie ma wątpliwości.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2015, o 20:19

lk8yt pisze:Sory ale Ty to pechowiec jesteś wiekszosc przejazdów TL-W-wa na blabla to kwestia 30-35zł 40 zł biora zdziercy chcący nie rozłożyć koszty na podróżnych a zarobić, oczywiscie z małymi wyjatkami. Dzwoniąc pytaj o auto o bagaż i ilość pasażerów są tacy którzy biorą max 3 pasażerów.


Robiłem ostatnio trasę Wawa-Tomaszów, ogłoszenie puściłem 20 zł i miałem tylko 2 chętnych na 4 wolne miejsca :-)
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”