Strzały przy granicy?

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Zu123421 » 26 paź 2014, o 20:23

Czy Wy też słyszycie strzały dobiegające od strony Bełżca?
Dzisiaj wieczorem w Tomaszowie (26.10.14) mniej więcej co 10-15 minut dało się słyszeć odgłosy jakby wystrzałów. Czy ktoś wie, co się dzieje?
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2014, o 20:58

Zu123421 pisze:Czy Wy też słyszycie strzały dobiegające od strony Bełżca?
Dzisiaj wieczorem w Tomaszowie (26.10.14) mniej więcej co 10-15 minut dało się słyszeć odgłosy jakby wystrzałów. Czy ktoś wie, co się dzieje?

a o weselach slyszalas/es ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2014, o 09:17

Gdzie Bełżec, gdzie granica.Drogie dziecko może zamiast siedzieć przed kompem wybierz się na przejażdżkę rowerową poza rondo w TL i spróbuj poznać piękno powiatu tomaszowskiego i lubaczowskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2014, o 19:44

Gość pisze:
Zu123421 pisze:Czy Wy też słyszycie strzały dobiegające od strony Bełżca?
Dzisiaj wieczorem w Tomaszowie (26.10.14) mniej więcej co 10-15 minut dało się słyszeć odgłosy jakby wystrzałów. Czy ktoś wie, co się dzieje?

a o weselach slyszalas/es ?

Ja tez słyszałem takie odgłosy , i to od wtorku . Według mnie to jakieś ćwiczenia na ukraińskim poligonie , bo ten odgłos przypomina wystrzał z działa czołgu .
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2014, o 22:11

Ta to napewno Putin idzie na Hrebenne. Ma dogadane na przejsciu zmiane :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 08:27

Gość pisze:Ta to napewno Putin idzie na Hrebenne. Ma dogadane na przejściu zmianę :lol: :lol: :lol:

Po prostu ćwiczenia wojskowe i tyle . Widać że jesteś z pokolenia gimbazy .Gdzieś tych żołnierzy trzeba szkolić a że poligon jest niedaleko od granicy z Polską to słychać strzały.
Na górę

Postautor: Nestie » 29 paź 2014, o 12:48

Gość pisze:
Gość pisze:Ta to napewno Putin idzie na Hrebenne. Ma dogadane na przejściu zmianę :lol: :lol: :lol:

Po prostu ćwiczenia wojskowe i tyle . Widać że jesteś z pokolenia gimbazy .Gdzieś tych żołnierzy trzeba szkolić a że poligon jest niedaleko od granicy z Polską to słychać strzały.



Dlaczego od razu ta Gimbaza?
Ja uważam że ten post jest dosyć zabawny :)

Logiczne że to ćwiczenia, więc odrobina cynizmu jest w tej sytuacja nawet wskazana :D
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 13:33

to WATAHA !!! walczy z przemytnikami :shock:
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”