Drogie paliwo

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 gru 2014, o 17:56

Witam.Czemu w T.L ceny benzyny i On są wyższe niż np. w Józefowie który jest oddalony o 25 km.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2014, o 20:55

bo tu pompiarze się zmówili / zauważ że różnice są groszowe 1-3 gr
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2014, o 21:05

Przecież jak by obniżyli, to więcej ludzi by tankowało i za większe sumy. Zrobili by sobie większy obrót, a tym samym dostaliby niższą cenę zakupu w hurtowni.
Nic nie myślą_____________
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2014, o 21:27

Ceny najwyższe w Polsce!. Jeżdże dość sporo po Polsce i ceny są niższe gdzie nie pojade
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2014, o 06:24

Ktoś w podobnym temacie dobrze napisał - w TL tankować minimalną ilość aby dojechać do tańszej stacji i nie dawać zarabiać zdziercom.

Wiem wiem niektórzy nie wyjeżdżają dalej niż Tomaszów..... :wink:

Swoją drogą u nas zawsze było najdrożej, jest najdrożej, ale mam nadzieję że to się zmieni.

Może jakiś mały bojkot? :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2014, o 08:20

[quote="Gość"]Ktoś w podobnym temacie dobrze napisał - w TL tankować minimalną ilość aby dojechać do tańszej stacji i nie dawać zarabiać zdziercom.

Wiem wiem niektórzy nie wyjeżdżają dalej niż Tomaszów..... :wink:

Swoją drogą u nas zawsze było najdrożej, jest najdrożej, ale mam nadzieję że to się zmieni.

Może jakiś mały bojkot? :twisted:[/quot

POPIERAM!
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2014, o 12:13

a po ile sprzedają w Tomaszowie ruskie paliwo ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2014, o 12:45

dwa tygodnie temu jeździłem nad morze do rodziny, na trasie w centralnej Polsce zatankowałem pb 95 po 4,72 za litr.
Jak, żyć w Tomaszowie jak żyć :?: :lol: za kilka lat zostawią tylko, energetyk, komendę policji, straż miejską, szpital, kościoły, urzędy, lokale wyborcze, cmentarze, sąd, sanepid, handlowiec, fontannę, salony fryzjerskie i ciuchlandy - resztę za orają :?
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2014, o 15:39

Jak Żyć Panie Burmistrzu , jak Zyć ? :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2014, o 17:41

w Zamościu dzisiaj 4.80 zł
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2014, o 13:20

Tankuję w Zamościu raz na miesiąc do pełna przy okazji zakupów,chociaż pracuję na stacji w okolicach Tomaszowa.
Na górę

Postautor: tanio » 8 gru 2014, o 16:04

4.47 Krasne pod Rzeszowem :panzielony:
Na górę

Postautor: jajo » 8 gru 2014, o 18:24

tanio pisze:4.47 Krasne pod Rzeszowem :panzielony:

Nie ma nic za darmo - jeżeli jest jakoś zbyt tanio to możecie być pewni że paliwo jest chrzczone odpowiednią ilością wody i cały interes może dużo więcej kosztować niżeli 25gr oszczędności na litrze, co daje na pełnym baku ok 15 zł oszczędności, nie wspominając iż aby przyjechać ten sam dystans będzie potrzebna większa jego ilość.
Po mimo iż ropa na giełdzie tanie to Polska kupuje ją za dolary które w związku z drastycznym obniżeniem wartości złotówki podrożały na rynku o 25-30% w ciągu ostatnich 6 miesięcy i tutaj upatrujcie braku drastycznych obniżek na stacjach benzynowych gdyby nie to, to Disel kosztowałby teraz zgodnie z powyższymi danymi ok. 3,525 zł brutto (cena liczona od kwoty 4,75zł/l).
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: yty » 8 gru 2014, o 19:00

Tankuję w Krasnem od kilku lat przynajmniej raz w tygodniu i zapewniam że paliwo odbiega od sprzedawanych na innych stacjach jedynie ceną.

Pamiętam spadki cen ropy sprzed kilku lat i kolejki kilkudziesięciometrowe w Krasnem kiedy jako jedyni mieli benzynę poniżej 3 PLN. Mają taki przemiał że mogą sobie pozwolić na niższe ceny dzięki efektowi skali.

Aha LPG sprzedają w tej chwili po 2,42 a na BP widziałem cenę bodajże 2,69 :shock: Bez komentarza.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2014, o 19:22

yty pisze:Tankuję w Krasnem od kilku lat przynajmniej raz w tygodniu i zapewniam że paliwo odbiega od sprzedawanych na innych stacjach jedynie ceną.

Pamiętam spadki cen ropy sprzed kilku lat i kolejki kilkudziesięciometrowe w Krasnem kiedy jako jedyni mieli benzynę poniżej 3 PLN. Mają taki przemiał że mogą sobie pozwolić na niższe ceny dzięki efektowi skali.

Aha LPG sprzedają w tej chwili po 2,42 a na BP widziałem cenę bodajże 2,69 :shock: Bez komentarza.

Ja w Krasem tankowałem ON we wtorek po 4,69, w piątek po 4,59, a wczoraj po 4,49 zł.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”