zgubiono telefon....

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Michal28 » 7 gru 2014, o 15:05

Ważne wczoraj zgubiono telefon Na białej Gorze SONY XPERIA J ST26I black jeśli ktoś znalazł proszę
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2014, o 16:14

Wracaj tam szybko z innym telefonem, łaź po miejscach w których mogłeś go zgubić i dzwoń na numer zgubionego telefonu. Powinieneś go usłyszeć z kilkunastu metrów.
Na górę

Postautor: Michal28 » 7 gru 2014, o 16:59

Byłem szukałem tel jest wyłączony musiał go ktoś znaleźć telefon miał dodatkowy pokrowiec gumowy koloru czarnego
Na górę

Postautor: Michal28 » 7 gru 2014, o 17:03

tel jak telefon ważna jest karta widać mało takich ludzi którzy by oddali znalezioną rzecz :-( mam nadzieję że się ktoś odezwie kto znalazł dla znalazcy gwarantowana nagroda....
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2014, o 21:59

Ja też zawsze po pijaku gubię telefon.
Na górę

Postautor: kocopol » 10 gru 2014, o 13:25

Udało się?
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 13:57

Dziwię się ludziom którzy przywłaszczają sobie cudzą rzecz. Ja osobiście znalazłem dwa telefony i za każdym razem oddawałem
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 17:55

Gość pisze:Dziwię się ludziom którzy przywłaszczają sobie cudzą rzecz. Ja osobiście znalazłem dwa telefony i za każdym razem oddawałem


Ten co znalazł i przywłaszczył telefon też się może zdziwić jak ktoś zapuka i powie - oddaj przywłaszczone. Taki telefon po uruchomieniu nawet z inną kartą SIM jest do namierzenia :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 23:57

Mój znajomy gdy raz znalazł telefon u nas w mieście i poszedł go oddać właścicielowy to ten zgłosił kradzież(mimo iż było dwóch świadków, że telefon został znaleziony!!!) Kupe kasy musiał wydać na adwokatów żeby się wybronić, a wniosek z tego taki ze w naszym mieście lepiej nic nie znajdywac, a jak juz znajdziesz to lepiej to zostaw tam gdzie leży.... szkoda słów
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 00:33

Trzeba też wiedzieć że w Starostwie jest biuro rzeczy znalezionych i tam należy oddać cudzą własność - niekoniecznie na Policje ( jak ktoś sie boi )
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 11:48

Gość pisze:Mój znajomy gdy raz znalazł telefon u nas w mieście i poszedł go oddać właścicielowy to ten zgłosił kradzież(mimo iż było dwóch świadków, że telefon został znaleziony!!!) Kupe kasy musiał wydać na adwokatów żeby się wybronić, a wniosek z tego taki ze w naszym mieście lepiej nic nie znajdywac, a jak juz znajdziesz to lepiej to zostaw tam gdzie leży.... szkoda słów


Tak to już jest w Tomaszowie .
Na górę

Postautor: Michal28 » 18 gru 2014, o 20:39

Nie trudno niech się ta osoba cieszy tak... znaleziony nie kradziony ale mimo wszystko skoro był napisany post w tej sprawie bym zapłacił za znalezienie nic za darmo ważne były kontakty i nie tylko wyrobiłem duplikat i jest git jeden odda drugi nie odda
Na górę

Postautor: mario35 » 27 maja 2016, o 14:06

Trudno o uczciwych ludzi niestety. Miałem raz taką przygodę, skończyła się niestety koniecznością zakupu nowego telefonu. Na szczęście w T-Mobile mieli akurat fajne telefony. Dodatkowo nowy model ubezpieczam, a dane archiwizuję w chmurze. W T-Mobile nie doliczają mi większości zwyżek abonamentu, więc abonament u nich opłaca się najbardziej. Konkurencja niestety sporo za takie zwyżki liczy.
Na górę

Postautor: Gabbi » 24 cze 2016, o 20:10

Przykro, ze wsród nas coraz mniej uczciwych ludzi. Znajoma zgubiła portfel z dokumentami- dowód jej i dziecka, prawko itp. Znalazł sie tylko dowód, leżał na ulicy, reszta przepadła. Przykra sytuacja, jakby znalazca nie mogl wziąć portfela i kasy a dok podrzucić nawet do sklepu czy na pocztę... Daj znac czy tel sie znalazł
Pzdr
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”