kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kulllaar » 2 sty 2015, o 21:28

Witam, szukam osób chętnych do wzięcia udziału w kursie jak w temacie,przydatny dla kandydatów ubiegających sie o pracę w służbach mundurowych i nie tylko.
Na górę

Postautor: mksw » 2 sty 2015, o 22:29

Coś więcej? Kiedy , gdzie , koszty ?
Na górę

Postautor: kulllaar » 3 sty 2015, o 08:45

Szukam chętnych,termin do ustalenia,miejsce to najprawdopodobniej Hrubieszów,koszt zależy od ilości kursantów ale będzie wynosił ok 500zł.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2015, o 11:58

jak dlugo ten kurs trwA??
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2015, o 12:32

Proszę o jakieś konkretniejsze dane, rodzaj otrzymanego zaświadczenia, czas trwania, ilość godzin teoretycznych i praktycznych itp.
Na górę

Postautor: cddscds » 4 sty 2015, o 20:49

Ja robiłem kurs udzielania pierwszej pomocy w Zamościu w PCK po egzaminie otrzymujesz certyfikat europejski
Na górę

Postautor: kkk » 4 sty 2015, o 21:15

A ja robiłam w Tomaszowie, uzbierała się grupa 10 osób, też mamy europejski certyfikat. Wystarczy zgłosić się do tomaszowskiego PCK.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2015, o 08:32

A ten kurs w tomaszowskim PCK ile kosztował i ile trwał ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2015, o 13:40

ja byłbym też zainteresowany gdyby był organizowany w TL
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2015, o 16:56

jestem zaintetesowana takim kursem kiedy mniej więcej odbywałby się?
Na górę

Postautor: kulllaar » 5 sty 2015, o 18:42

Zależy kiedy znajdziemy odpowiednia ekipę do zorganizowania kursu,jak robiłem ponad trzy lata temu to było nas ok 30 osób(zaświadczenie jest ważne 3 lata) .Zgadza się są kursy w PCK ale nie kończą się egzaminem komisyjnym i nie dostaniecie tytułu ratownika.Jeżeli ktoś stara się bądź ma zamiar o pracę w służbie mundurowej to naprawdę warto zrobić ten kurs i zdobyć dodatkowe punkty.
Na górę

Postautor: zzzzzzz » 5 sty 2015, o 22:36

na jakiej podstawie wydajesz certyfikat ew. tytuł ratownika. wrzuć program szkolenia który powinieneś posiadac i wymień pomoce dydaktyczne. dobrze by było gdybyś zdradził nam od kogo otrzymałeś zezwolenie na prowadzenie tego typu szkoleń. i pytanie ostatnie czy bedzie np rko z uzyciem aed?
Na górę

Postautor: ssssfcc » 6 sty 2015, o 08:21

Ja pracuje w służbach mundurowych i robilem ten kurs w PCK w Zamościu
Na górę

Postautor: kulllaar » 6 sty 2015, o 09:44

Ja nie jestem osobą,która prowadzi ten kurs.Jestem zwykłym człowiekiem,który szuka chetnych ludzi do zrobienia tego kursu i podzielenia się kosztami.
Na górę

Postautor: kkk » 6 sty 2015, o 10:13

Nasz kurs kosztował ok. 100 zł, certyfikat ważny bezterminowo, a informacje na ten temat znajdziecie tu: http://www.pck.pl/pages,119_123_162.html
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”