PROBLEM Z PALIWEM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Diesel » 10 sty 2015, o 17:47

Czy ktoś z Was miał problemy po zatankowaniu na której z tomaszowskich stacji benzynowych. W dniu dzisiejszym takowe miałem i niemal w 99% jestem pewny że problemy z autem nastąpiły ze względu na paliwo(ON). Póki nie jestem pewny nie będę pisał o którą stację chodzi. Proszę o informacje czy ktoś z Was miał tej zimy takowe problemy po tankowaniu w Tomaszowie??
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2015, o 18:05

Diesel pisze:Czy ktoś z Was miał problemy po zatankowaniu na której z tomaszowskich stacji benzynowych. W dniu dzisiejszym takowe miałem i niemal w 99% jestem pewny że problemy z autem nastąpiły ze względu na paliwo(ON). Póki nie jestem pewny nie będę pisał o którą stację chodzi. Proszę o informacje czy ktoś z Was miał tej zimy takowe problemy po tankowaniu w Tomaszowie??

To raczej nie na Rolniczej w orlenie, ja tam tankuję ON od lat i nigdy nie było problemów z samochodem
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2015, o 18:40

tankuję TYLKO w ORLENIE na Rolniczej- drogo ale pewnie samochód chodzi ładnie i cicho a swoje lata już ma
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2015, o 18:43

zimą tankuj do pełna zwłaszcza ON a najlepiej Vervę też polecam na Rolniczej
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2015, o 18:53

ja tankuje na sciegiennego na stacji mistral, silnik ładnie chodzi a auto to audi a6 3.0 tdi 225 km i idzie tak samo jak na orlenowskim
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2015, o 19:02

Właściciele z Rolniczej reklamują swoją stację :lol: Otóż szanowny forumowiczu tankuj na orlenie lecz na nowym a dlaczego ,ponieważ są tam nowe urządzenia a więc i zbiorniki po drugie mają bardzo dobre paliwo i oczywiście cenę dodatkowo mają tam często przeprowadzane kontrole jakości paliwa nie wiem jakie jest paliwo na Rolniczej lecz tankuję na nowym Orlenie i nie mam żadnych problemów wcześniej tankowałem tylko na Bp również bez problemów nikt ze znanych mi osób na te właśnie stacje nie narzekał w przypadku diesla proponuję jednak wymienić przed zimą filtr paliwa i nie jeżdzić na rezerwie Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2015, o 21:11

rolnicza ? a gdzie to jest ? zatankuję full skoro najdroższe paliwo bo pewnie i najlepsze z dodatkami i kombinacjami
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2015, o 23:09

o tak .) z dodatkami - woda :)?
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2015, o 07:37

a jaki miałeś problem na rozruchu czy podczas jazdy jężeli na rozruchu to najpierw proponuję sprawdzić świece żarowe i filtr paliwa jężeli podczas jazdy to też filtr paliwa ,filtr powietrza czy przypadkiem nie jest mokry lub zabity a ponadto ile autko ma lat bo możę trzeba oczyścić smok w zbiorniku paliwa i wypłukać zbiornik i autko będzie śmigało bez względu na której stacji zatankujesz ale to są czynności przed okresem zimowym
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 14:17

Problemy wystąpiły w trakcie jazdy, jakieś 3-4 km po zatankowaniu.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 18:10

ja zawsze tankuję na Zamojskiej(mam ,,po drodze") i nigdy nie narzekałem,czasami w Budach i też OK.Może trzeba wymienić filtry,tudzież świece...
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 18:52

Gość pisze:Problemy wystąpiły w trakcie jazdy, jakieś 3-4 km po zatankowaniu.


Jest teoretycznie możliwe, że nawet bez złej woli dostawców paliwa i pompiarzy dostała się do paliwa woda. Taka pora roku i taka pogoda. Mogła się też woda wykroplić na ścianach zbiornika paliwa i przewodu wlewowego Twego auta.Jeśli tak było, to w filtrze paliwa, na jego spodzie, woda się zebrała. Nowe diesle są szczególnie wrażliwe na takie rzeczy. Kranikiem od spodu filtra paliwa spuść do przezroczystego naczynia /słoiczek/ część zawartości filtra i potwierdź albo wyklucz tę możliwość.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2015, o 13:27

Gość pisze:tankuję TYLKO w ORLENIE na Rolniczej- drogo ale pewnie samochód chodzi ładnie i cicho a swoje lata już ma

Czy to jest tastacja opisywana kiedys w temacie oszukiwania na objetosci? Temat szybko zniknal.Na nowej orlenu na pewno sa czyste zbiorniki i nie tankujesz wiecej niz nominalnie ma zbiornik.W momencie kilka reklam :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”