Niekulturalny lysy kierowca Wosia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Niewazne » 20 sty 2015, o 17:47

Szczyt chamstwa a mianowicie dzisiaj do busa wsiadala starsza pani i pytala gdzie ma wlozyc waliazke a kierowca- do bagaznika! Ta wsiada do srodka z ta walizka chyba nie uslyszala, kierowca powtorzyl wiec ta biedna zaniosla ta ciezka walizke nawet jej nie pomogl tylko sie glupio smial. Czekam kiedy go wywala...
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 19:50

takie dostał wychowanie , cham z chama nie będzie panem i nie nadaje się do pracy wśród ludzi lecz do orki jako kuń
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 21:00

Niewazne pisze:Szczyt chamstwa a mianowicie dzisiaj do busa wsiadala starsza pani i pytala gdzie ma wlozyc waliazke a kierowca- do bagaznika! Ta wsiada do srodka z ta walizka chyba nie uslyszala, kierowca powtorzyl wiec ta biedna zaniosla ta ciezka walizke nawet jej nie pomogl tylko sie glupio smial. Czekam kiedy go wywala...


On jest nietykalny nigdy 8)
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 22:46

Gość pisze:
Niewazne pisze:Szczyt chamstwa a mianowicie dzisiaj do busa wsiadala starsza pani i pytala gdzie ma wlozyc waliazke a kierowca- do bagaznika! Ta wsiada do srodka z ta walizka chyba nie uslyszala, kierowca powtorzyl wiec ta biedna zaniosla ta ciezka walizke nawet jej nie pomogl tylko sie glupio smial. Czekam kiedy go wywala...


On jest nietykalny nigdy 8)



często jeżdżę i akurat byłem świadkiem tego wydarzenia. Bądź pan pewny, że możesz się zdziwić. Technika poszła do przodu ludzie mają rózne nowinki techniczne, teraz jak będę wsiadał, i będziesz ty za kierowcą, będę włączał nagranie w googleglass (a mam) i filmiki z twoim głupim zachowaniem będę publikował w necie nawet tu na forum i podrzucał mediom.

i co cwaniaczku wtedy zrobisz?
Na górę

Postautor: Tatra » 20 sty 2015, o 22:49

Cham ze wsi wyjdzie , wieś z chama nigdy...
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 23:20

[quote=]


często jeżdżę i akurat byłem świadkiem tego wydarzenia. Bądź pan pewny, że możesz się zdziwić. Technika poszła do przodu ludzie mają rózne nowinki techniczne, teraz jak będę wsiadał, i będziesz ty za kierowcą, będę włączał nagranie w googleglass (a mam) i filmiki z twoim głupim zachowaniem będę publikował w necie nawet tu na forum i podrzucał mediom.

i co cwaniaczku wtedy zrobisz?[/quote]
haha bo sie zesram googleglass w tomaszowiu masz fantazje
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2015, o 13:43

Gość pisze:[quote=]


często jeżdżę i akurat byłem świadkiem tego wydarzenia. Bądź pan pewny, że możesz się zdziwić. Technika poszła do przodu ludzie mają rózne nowinki techniczne, teraz jak będę wsiadał, i będziesz ty za kierowcą, będę włączał nagranie w googleglass (a mam) i filmiki z twoim głupim zachowaniem będę publikował w necie nawet tu na forum i podrzucał mediom.

i co cwaniaczku wtedy zrobisz?

haha bo sie zesram googleglass w tomaszowiu masz fantazje[/quote]


właśnie cwaniaczku w tym sęk, że miałem fantazję i teraz mam googleglass i to nie w TL a mieszkam pod :) i co buraku :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2015, o 22:20

na forum możesz sobie pisać niczego to nie zmieni .....zadzwoń do szefa on powinien wprowadzić zmiany chyba , że nie zależy mu na tym
Na górę

Postautor: kocopol » 22 sty 2015, o 15:21

Masakra jest z tymi wpisami.
Na górę

Postautor: Rysiek » 22 sty 2015, o 21:14

Tatra pisze:Cham ze wsi wyjdzie , wieś z chama nigdy...

Tatra -nie myślisz chyba że wszystkie chamy są ze wsi?? wg. mnie bardzo się mylisz..
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2015, o 10:08

Gość pisze:na forum możesz sobie pisać niczego to nie zmieni .....zadzwoń do szefa on powinien wprowadzić zmiany chyba , że nie zależy mu na tym

Ten Pan taki jak ten cały kram.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2015, o 21:23

Gość pisze:takie dostał wychowanie , cham z chama nie będzie panem i nie nadaje się do pracy wśród ludzi lecz do orki jako kuń

RACZEJ WÓŁ :?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”