Wypadek na Lwowskiej

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 15 lut 2015, o 19:53

Dzisiaj po 18.00 na ul. Lwowskiej był jakiś wypadek samochodowy. Wygląda dosyć poważnie. Uczestniczyły w nim trzy pojazdy. Nie wiem , czy byli ranni.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2015, o 20:05

znów BMW
Na górę

Postautor: driver » 15 lut 2015, o 20:20

I co z tego ze BMW
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2015, o 20:29

wina bmw
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2015, o 20:35

W którym miejscu?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2015, o 20:39

Gość pisze:W którym miejscu?



Między skrzyżowaniem do Suśca a byłym Grosikiem.
Na górę

Postautor: ktos1122 » 16 lut 2015, o 00:18

Gość pisze:wina bmw

ja bym tam raczej powiedział że wina kierowcy bmw, no chyba że samochód sam sobie wyjechał na ulicę.
Na górę


Postautor: Gość » 17 lut 2015, o 10:59

a ten z mitsubiszi nie zawinił? to jakiego chu... wjechał w nich chyba musiał zapier...... ze nie zachował odstepu a w bmw licznik stana na 50 wiec dlaczego wiesniaski wszystko zganiacie na kierowce bmw wescie sie ogarnijcie
Na górę

Postautor: driver » 17 lut 2015, o 11:20

Ma ktoś może zdjęcia z tego wypadku?
Na górę

Postautor: Mat » 18 lut 2015, o 20:22

Gość pisze:a ten z mitsubiszi nie zawinił? to jakiego chu... wjechał w nich chyba musiał zapier...... ze nie zachował odstepu a w bmw licznik stana na 50 wiec dlaczego wiesniaski wszystko zganiacie na kierowce bmw wescie sie ogarnijcie


jak kierowca mitsu miał zachować odstęp, skoro jechał w przeciwnym kierunku??
Tatuś kupił bmw a rozumu zapomniał...
Chłopaku sam się ogarnij, nie mierz każdego swoją miarą bo nie każdemu słoma z butów wystaje
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 21:48

tomaszowiak.pl sprawcą zdarzenia był kierowca BMW który jechał ZA SZYBKO :!:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 22:43

Gość pisze:a ten z mitsubiszi nie zawinił? to jakiego chu... wjechał w nich chyba musiał zapier...... ze nie zachował odstepu a w bmw licznik stana na 50 wiec dlaczego wiesniaski wszystko zganiacie na kierowce bmw wescie sie ogarnijcie

A ty wieśniaku naucz się pisać do hu... :lol: To dopiero wiocha. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: jaaaaaa » 19 lut 2015, o 07:28

Gość pisze:a ten z mitsubiszi nie zawinił? to jakiego chu... wjechał w nich chyba musiał zapier...... ze nie zachował odstepu a w bmw licznik stana na 50 wiec dlaczego wiesniaski wszystko zganiacie na kierowce bmw wescie sie ogarnijcie

co do licznika ze się zatrzymał na 50 to ja bym aż tak w to nie wierzył bo sam uczestniczyłem w wypadku w 2007 roku w którym koleżanka jechała 180 (zapomniała ze to polskie drogi a nie szwajcarska autostrada) rozbiliśmy się, a licznik zatrzymał się na 85km/godz
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2015, o 07:39

Gość pisze:a ten z mitsubiszi nie zawinił? to jakiego chu... wjechał w nich chyba musiał zapier...... ze nie zachował odstepu a w bmw licznik stana na 50 wiec dlaczego wiesniaski wszystko zganiacie na kierowce bmw wescie sie ogarnijcie



kto wam naopowiadał bzdur, że licznik po wypadku wskazuje prędkość auta w chwili wypadku?
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”