dachowanie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: 9876trel » 9 kwie 2015, o 21:13

ktoś coś wie na temat dachowania samochodu w przeorsku.kto to kierował.pewnie jechał z prędkością po tych dziurach
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2015, o 10:26

9876trel pisze:ktoś coś wie na temat dachowania samochodu w przeorsku.kto to kierował.pewnie jechał z prędkością po tych dziurach

ja wiem z prędkością jechał, to fakt prędkością na pewno a jaka była to chyba 15 km/h
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2015, o 22:07

Gość pisze:
9876trel pisze:ktoś coś wie na temat dachowania samochodu w przeorsku.kto to kierował.pewnie jechał z prędkością po tych dziurach

ja wiem z prędkością jechał, to fakt prędkością na pewno a jaka była to chyba 15 km/h



czy Ty jesteś na poziomie czytania i pisania ze zrozumieniem?
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2015, o 10:10

jestem i dlatego napisałem tak idiotyczną odpowiedź do tak idiotycznego pytania. Cytuję (na pewno jechał z prędkością) Panie musiał jechać z prędkością bo bez prędkości nie da się jechać, może wynosić nawet 1 km/ ale zawsze jest prędkością.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2015, o 19:17

Gość pisze:jestem i dlatego napisałem tak idiotyczną odpowiedź do tak idiotycznego pytania. Cytuję (na pewno jechał z prędkością) Panie musiał jechać z prędkością bo bez prędkości nie da się jechać, może wynosić nawet 1 km/ ale zawsze jest prędkością.

Wszyscy zrozumieli ze na pewno jechal z nadmierna predkoscia.Prawie bo w kazdej populacji jest odsetek debili
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”