wypadek

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 23 kwie 2015, o 19:09

Co się stało po 18 na krzyżówce ul. Kościuszki ze Żwirki i Wigury?
Na górę

Postautor: luk » 23 kwie 2015, o 21:42

Gość pisze:Co się stało po 18 na krzyżówce ul. Kościuszki ze Żwirki i Wigury?

gowno. siedz w chalupie i pilnuj swoich spraw ploto
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2015, o 22:35

Luk, z całym szacunkiem, ale jak masz odpowiadać w ten sposób to siądź w mieszkaniu i nie wiem, poczytaj książkę, a nie piszesz w taki sposób. Ja się pytam jak człowiek, co się tam stało (mam do tego prawo) właśnie po to, by nie kreować idiotycznych "plot" w głowie na podstawie tego co widziałem przez tę chwilę co przejeżdżałem autem, a tu mi jakiś za przeproszeniem prostak wyskakuje z takim tekstem. No nóż się w kieszeni otwiera... Nie wiem ile masz lat, ale na pewno jesteś sporo starszy/ starsza ode mnie. Ja mam tylko 19, jestem dzieckiem i jakoś potrafię się zachować. Była zadyma, wiele osób. Policja, pogotowie. Odgrodzony teren. Nie wiem co jeszcze. Nie piszę po to by szukać sensacji i nie wiadomo czego, tylko dowiedzieć się czegoś sensownego i w temacie. Gdyby ludzie nie pisali takich pierdół jak Ty, nie było by żadnych "plot" tylko normalna, poważna wymiana zdań, informacji.
Z drugiej strony, jest tam tyle wypadków, są poustawiane znaki stop, znaki poziome, a mimo wszystko ciągle są kolizje i poważniejsze wypadki. Moim zdaniem, nieważne co by tam stało, to jest słaba widoczność, którą trzeba natychmiast poprawić. Kierowcy samochodów z długimi maskami, nie mają szans zobaczyć co się dzieje z prawej i lewej strony, bo stoją jakże wspaniałe i potrzebne wszystkim drzewa, albo żywopłot za ogrodzeniem. No ja pierdole, bądźmy poważni. Przecież sygnalizacji tam nie postawią. W Tomaszowie, na co 4. skrzyżowaniu powinno być co najmniej lustro. Bez nich i umiejętnego korzystania z tychże luster, nie unikniemy takich głupich zdarzeń. Tyle w temacie. A do innych: jeśli macie coś głupiego do napisania, to wstrzymajcie się i oszczędźcie palce i klawiaturę. Dłużej Wam posłużą. Pozdrawiam, miłej nocy.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2015, o 22:40

motor uderzył w samochód
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2015, o 22:44

Kiepska sprawa. Sam jeździłem trochę na motocklu( i nie, nie na skuterku). Jak się skończyło, coś poważnego? Mam nadzieję, że to co widziałem, nie było tym co myślę.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 10:04

Gość pisze:Co się stało po 18 na krzyżówce ul. Kościuszki ze Żwirki i Wigury?

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... rpial.html
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 18:05

chciałam się wypowiedzieć na temat tego pana , który tak nie grzecznie odpowiedział , panie luk po to jest to forum żeby zadawać pytania a ty jak nie chcesz odp to nie wypowiadaj się jak ostani [***] chamie,.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 19:52

To forum jest chyba po to żeby plotkować co kogoś powinien obchodzić czyjś wypadek jeśli nie ma związku z tą osobą ani jej najbliższą rodziną.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 21:45

Gość pisze:To forum jest chyba po to żeby plotkować co kogoś powinien obchodzić czyjś wypadek jeśli nie ma związku z tą osobą ani jej najbliższą rodziną.


Przykład że człowiek używa swego umysłu właściwie według jego samego
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”