potrącenie na przejsciu

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: xyz123 » 15 maja 2015, o 20:16

witam dnía 15.05.2015 koło godziny 16.10 na ul.Lwowskiej na skrzyżowaniu z ul. Sienkiewicza na przejściu została potrącona dziewczyna przez srebrny samochód czy ktoś może widział to zdarzenie?
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2015, o 23:06

była ubrana w szarą kurtkę ,niebieskie jeansy .czarna
torebka włosy w kucyk, utyła przechodząc przed
przejście
Na górę

Postautor: Retynars » 2 wrz 2015, o 08:16

Teraz też takie zdarzenia mają cały czas miejsce nie wiem czemu ale Tomaszów to nie jest bezpieczne miasto dla przechodniów, za mało kamer w mieście i kierowcy czują się bezkarni.
____________
kieszeń samoprzylepna
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 09:19

Retynars pisze:Teraz też takie zdarzenia mają cały czas miejsce nie wiem czemu ale Tomaszów to nie jest bezpieczne miasto dla przechodniów, za mało kamer w mieście i kierowcy czują się bezkarni.
____________
kieszeń samoprzylepna

Przejscie na druga strone ulicy przez przejscie bez sygnalizacji graniczy z cudem, człowiek stoi kilka minut i niestety nikt sie nie zatrzyma bo kazdy wazny w swoim aucie ,zastanawiam sie dlaczego wlepia sie mandaty ludziom którzy przechodza w innych miejscach ,skoro latwiej jest przejsc i nie czeka na zatrzymanie sie auta kilka/nascie osob. Jedynymi autami , które sie zatrzymuja ,sa na ukrainskich rejestracjach .
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 16:27

Gość pisze:
Retynars pisze:Teraz też takie zdarzenia mają cały czas miejsce nie wiem czemu ale Tomaszów to nie jest bezpieczne miasto dla przechodniów, za mało kamer w mieście i kierowcy czują się bezkarni.
____________
kieszeń samoprzylepna

Przejscie na druga strone ulicy przez przejscie bez sygnalizacji graniczy z cudem, człowiek stoi kilka minut i niestety nikt sie nie zatrzyma bo kazdy wazny w swoim aucie ,zastanawiam sie dlaczego wlepia sie mandaty ludziom którzy przechodza w innych miejscach ,skoro latwiej jest przejsc i nie czeka na zatrzymanie sie auta kilka/nascie osob. Jedynymi autami , które sie zatrzymuja ,sa na ukrainskich rejestracjach .

Przestańcie gadać takie głupoty ! Ja chodzę i jeżdżę po Tomaszowie i widzę jak ludzie tam gdzie nie ma świateł na przejściach czasami się zatrzymują, Nie gadajcie takich głupot że trzeba stać po kilka minut !
Piesi sami są czasami temu winni, kiedyś koło TDKu jadąc w stronę ronda zatrzymałem się przed tym przejściem żeby przepuścić pieszą. Widziałem że na światłach przy parku, urzędzie miasta dla mnie zaświeciło się czerwone światło, więc logiczne że za daleko nie pojadę. Stoję przed przejściem i babka też stoi i patrzy raz na mnie raz w stronę świateł widzi że samochody jadą ( kierowcy ze Żwirki i Wigury mieli zielone ). Gdyby weszła na przejście to inny kierowca by się zatrzymał i by przeszła. Nie uparła się i stoi !!! Za mną korek, już zaczęli trąbić, ruszyłem i jak dojechałem do mniej więcej PKO zapaliło się zielone.
Nie wiem ile tam ta babka stała, ale jak chciała mieć wolną ulicę bez żadnych samochodów w zasięgu wzroku to pewnie dłuuuuuuuuuuuuuuugo.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 08:31

Retynars pisze:Teraz też takie zdarzenia mają cały czas miejsce nie wiem czemu ale Tomaszów to nie jest bezpieczne miasto dla przechodniów, za mało kamer w mieście i kierowcy czują się bezkarni.
____________
kieszeń samoprzylepna

A próbowałeś/aś kiedyś przejechać ja pod szpitalem młodzież przechodzi?? Stań sobie w godzinach porannych i oceń pieszych i ich bezmyślność. Stado baranów sprawniej by się zachowywało niż oni. Może zamiast tylu godzin religii warto zainwestować w naukę przepisów drogowych. Wszyscy skorzystają
Na górę

Postautor: subaru » 3 wrz 2015, o 10:56

W ostatnim okresie zdarzenia drogowe spowodowały zniszczenia lamp drogowych. Niektóre już kilka miesięcy temu. Zastanawiam sie dlaczego służby drogowe nie podchodzą do naprawy tzn do ustawienia nowych?
Gdzie ida nasze podatki. A kikuty tych lamp czy powyginane płotki żółte wcale nie sa ozdobą miasta Tomaszowa !!!!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”