poszukiwania

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 16 maja 2015, o 07:17

jak odnaleźć kierowcę ,który spowodował wypadł jeśli nie wiemy o nim nic czy jest to możliwe?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2015, o 07:18

wypadek*
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2015, o 20:28

Musisz założyć więcej wątków o tym samym. Wtedy sam się znajdzie bo już nie będzie mógł tego czytać.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2015, o 08:54

a może monitoring przejżeć
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2015, o 17:12

właśnie tam nie ma nic takiego tylko kwiaciarnia naprzeciw tego przejścia obok ul. Sienkiewicza. i potrzebuje świadka
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2015, o 18:45

W Zamościu jest dobra wróżka.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2015, o 22:06

Podaj okoliczności miejsce i czas iinne szczególy - wtedy ktoś przeczyta i przypomni sobie ...
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2015, o 22:01

Gość pisze:właśnie tam nie ma nic takiego tylko kwiaciarnia naprzeciw tego przejścia obok ul. Sienkiewicza. i potrzebuje świadka


a w kwiaciarni nie maja monitoringu? tam sa wystawione wiazanki na zewnatrz sklepu, nawet przy chodniku -moze jakas kamerka to obserwuje
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2015, o 22:19

5 lat temu, około godz. 15 tej moja córkę potrącił samochód na skrzyżowaniu ul. Króla Zygmunta-Lwowska.Kierowca nie zatrzymał się , wiele osób było świadkami tego potrącenia, ale niestety żaden świadek nie zgłosił się z zeznaniem. Nawet pani, która pomogła córce wstać nie chciała zeznawać. Mówiła, że z wrażenia nie pamięta jakie to było auto. Policja nie wyjaśniła sprawy. Myślę, że tu będzie podobnie. Przykro mi, ale chyba nie znajdziesz sprawcy wypadku.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”