Kolejny debil za kierownicą LTM G722 naczepa wywrotka

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: patryks » 19 maja 2015, o 08:12

Dzisiaj o 8 rano trafiłem na debila, kierowcę zawodowego z tira. Jego wymuszenie na rondzie Józefowska z Piłsudskiego spowodowało ostre hamowanie z mojej strony. Szoferzyna wjechał sobie od strony Józefowa jakby nigdy nic ze 40 km/h. Mam apel do jego szefa aby zwrócił uwagę na niego bo pozabija niewinnych ludzi na drogach.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2015, o 13:08

patryks pisze:Dzisiaj o 8 rano trafiłem na debila, kierowcę zawodowego z tira. Jego wymuszenie na rondzie Józefowska z Piłsudskiego spowodowało ostre hamowanie z mojej strony. Szoferzyna wjechał sobie od strony Józefowa jakby nigdy nic ze 40 km/h. Mam apel do jego szefa aby zwrócił uwagę na niego bo pozabija niewinnych ludzi na drogach.

tak, myśli że jak duży to mu wszystko wolno, na rondzie często niestety wymuszają ciężarówki
Na górę

Postautor: Raku2 » 20 maja 2015, o 20:49

Zanim napiszesz że Ci wymusił pierszeństwo to najpiew pomyśl.On już na pewno wjeżdzał na rondo ale zakim się zatrzymał i zaczął ruszać musiało upłynąc kilka sekund a ty swoim samochodzikiem pewnie z piskiem oponek wpadłeś na rondko i przed oczętami twoimi wyrósł TIR.Następnym razem zwolnij i przepuśc żółwia zamiast Go nazywać debilem.Z takimi debilami jak Ty codziennie Man to czynienia na małych rondkach.A Radom to jest normalnie horror.Pchają się z każdej strony.Pozd.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2015, o 08:57

Rozpędzony wpadł na rondo bo nie chciało mu się hamować i tyle w temacie...
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2015, o 09:53

Raku2 pisze:Zanim napiszesz że Ci wymusił pierszeństwo to najpiew pomyśl.On już na pewno wjeżdzał na rondo ale zakim się zatrzymał i zaczął ruszać musiało upłynąc kilka sekund a ty swoim samochodzikiem pewnie z piskiem oponek wpadłeś na rondko i przed oczętami twoimi wyrósł TIR.Następnym razem zwolnij i przepuśc żółwia zamiast Go nazywać debilem.Z takimi debilami jak Ty codziennie Man to czynienia na małych rondkach.A Radom to jest normalnie horror.Pchają się z każdej strony.Pozd.


Podobny Tobie znerwicowany tirowiec też nie miał czasu na hamowanie w Krakowie. Porozbijał kilkanaście aut a potem uciekał. Może czas abyście mieli narzucone obowiązkowe badania psychiatryczne?
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2015, o 14:52

No właśnie niedawno jeden też nie wyhamował, leży teraz bokiem
Na górę

Postautor: crysis » 2 cze 2015, o 14:21

Z wywrotką potwierdzam.
Mi wymusił na Chocimskiej.
Wierzę, że nie zauważył, ale to nie jego pierwsza taka akcja...
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2015, o 07:33

crysis pisze:Z wywrotką potwierdzam.
Mi wymusił na Chocimskiej.
Wierzę, że nie zauważył, ale to nie jego pierwsza taka akcja...


Chocimskiej ???, wywrotka to nie naczepa.

IDIOCI
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2015, o 08:50

Gość pisze:

Chocimskiej ???, wywrotka to nie naczepa.

IDIOCI


Najprędzej obraża ten najgłupszy.
Masz tu obrazek z wywrotką naczepą idioto do potęgi n-tej
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2015, o 10:22

Gość pisze:
Gość pisze:

Chocimskiej ???, wywrotka to nie naczepa.

IDIOCI


Najprędzej obraża ten najgłupszy.
Masz tu obrazki z wywrotką naczepą idioto do potęgi n-tej

https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... 20wywrotka
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”