Co się dzieje na Lwowskiej w Tomaszowie?

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 02:04

Co się dzieje na Lwowskiej w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 08:10

poczciwy stary kasztan przy Lwowskiej wichura złamała
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 17:01

a przy okazji wytną reszte drzew i jakos nie widać aby coś sadzili, ale problem upałów niektórych nie dotyczy bo jeżdżą klimatyzowanymi służbowymi autkami ale co maja powiedzieć który w upał pokonują trasę rondo- Rabinówka
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 20:05

Gość pisze:a przy okazji wytną reszte drzew i jakos nie widać aby coś sadzili, ale problem upałów niektórych nie dotyczy bo jeżdżą klimatyzowanymi służbowymi autkami ale co maja powiedzieć który w upał pokonują trasę rondo- Rabinówka



Jeżdżę tą trasą i jakoś pieszych nie widuje !!!! :lol:

Ale drzew faktycznie powinno być więcej ale niekoniecznie takich starych.

Takie stare drzewa zabijaja ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 21:51

dlatego jak sie wycina stare trzeba nasadzić nowe,młode a nie tylko wycinac i zabetonowac
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2015, o 08:25

Kasztan był fajny. Zawsze przypominał o maturze :). Proponuję zasadzić tam nowy
Na górę

Postautor: rolnik » 21 lip 2015, o 08:53

Proponuje POMNIK Kasztana na cześć kasztana i Kapliczkę i mamy COMBO

a tak poważnie to szkoda tego drzewa też mi się zawsze z TL kojarzył ,

ps. do buca odnośnie klimatyzacji, mam prywatne auto nie służbowe i mam klime
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2015, o 12:27

rolnik pisze:ps. do buca odnośnie klimatyzacji, mam prywatne auto nie służbowe i mam klime

Jak się wieśniak, to znaczy Rolnik oburzył !!!
Po pierwsze przeczytaj jeszcze raz co " Gość " napisał o autach z klimatyzacją i zrozum jeśli to potrafisz co a zwłaszcza kogo miał na myśli !!!
Po drugie nie chwal się że masz auto prywatne z klimatyzacją :shock: bo nikt normalny w to nie uwierzy że w XXI wieku można mieć swoje Auto - jestem zszokowany tą wiadomością :!:
Po trzecie dobrze się przyjrzyj czy to jest Auto z klimatyzacją !!! Może to KUŃ z furmanką cabrio i masz wiatr we włosach :panzielony:
ps. rolnik masz zasięg internetu za stodołą ???
Na górę

Postautor: rolnik » 21 lip 2015, o 12:39

Gość pisze:
rolnik pisze:ps. do buca odnośnie klimatyzacji, mam prywatne auto nie służbowe i mam klime

Jak się wieśniak, to znaczy Rolnik oburzył !!!
Po pierwsze przeczytaj jeszcze raz co " Gość " napisał o autach z klimatyzacją i zrozum jeśli to potrafisz co a zwłaszcza kogo miał na myśli !!!
Po drugie nie chwal się że masz auto prywatne z klimatyzacją :shock: bo nikt normalny w to nie uwierzy że w XXI wieku można mieć swoje Auto - jestem zszokowany tą wiadomością :!:
Po trzecie dobrze się przyjrzyj czy to jest Auto z klimatyzacją !!! Może to KUŃ z furmanką cabrio i masz wiatr we włosach :panzielony:
ps. rolnik masz zasięg internetu za stodołą ???


sam jesteś wieśniak i w dodatku cieńki jak dup a węża , mam auto za zarobione uczciwie pieniądze i stać mnie na klime , ale nie o to tu chodzi, jak tatuś da ci kluczyki, do roweru to nie szpanuj że masz wiatr we włosach, Koń to porżadne zwierze a taki osioł jak ty to może mu faktycznie bąki z du py wysysać
Na górę


Postautor: Gość » 21 lip 2015, o 16:17

jurek pisze:https://www.youtube.com/watch?v=Q-CS1S7eGDU

jebłem :lol:
Na górę

Postautor: maria » 21 lip 2015, o 16:33

Ateiści tego nie rozumią, bo nie wiedzął o co dokładnie chodzi. A chodzi o religię. Jak Mieszko I wprowadzał religię ,to kazał wycinać stare pogańskie dęby, żeby wygonić pogaństwo. Jak teraz znowu religia po latach prześladowań zaczyna być ważna, to trzeba wycinać te drzewa co są komunistyczne, bo komuniści prześladowali religię i sadzili wszędzie topole i kasztany. A jak widzę, że się kasztany komuś kojarzyć zaczynają, to się tak zastanawiam, czy tu nie jest potrzebny ksiądz Oko, żeby to wyjaśnić
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2015, o 17:05

maria pisze:Ateiści tego nie rozumią, bo nie wiedzął o co dokładnie chodzi. A chodzi o religię. Jak Mieszko I wprowadzał religię ,to kazał wycinać stare pogańskie dęby, żeby wygonić pogaństwo. Jak teraz znowu religia po latach prześladowań zaczyna być ważna, to trzeba wycinać te drzewa co są komunistyczne, bo komuniści prześladowali religię i sadzili wszędzie topole i kasztany. A jak widzę, że się kasztany komuś kojarzyć zaczynają, to się tak zastanawiam, czy tu nie jest potrzebny ksiądz Oko, żeby to wyjaśnić



Aż mrowi po plecach z tego gadania ...brrrrr
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2015, o 10:38

maria pisze:Ateiści tego nie rozumią, bo nie wiedzął o co dokładnie chodzi. A chodzi o religię. Jak Mieszko I wprowadzał religię ,to kazał wycinać stare pogańskie dęby, żeby wygonić pogaństwo. Jak teraz znowu religia po latach prześladowań zaczyna być ważna, to trzeba wycinać te drzewa co są komunistyczne, bo komuniści prześladowali religię i sadzili wszędzie topole i kasztany. A jak widzę, że się kasztany komuś kojarzyć zaczynają, to się tak zastanawiam, czy tu nie jest potrzebny ksiądz Oko, żeby to wyjaśnić


Gorszych skojarzeń w życiu nie czytałam.Drzewa komunistyczne wycinać,to może i ludzi zniszczyć,bo niewierzący...Każdy odpowiada za siebie i co tu szukać jakiś podtekstów.Jestem katoliczką,ale znam wielu,którzy też niby wierzący,a jakby mogli to w łyżce wody utopiliby sąsiada.Wcale katolik nie oznacza lepszy.Wcale.Przestańcie wymyślać.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2015, o 11:58

Winnymi tej całej sytuacji sa władze miasta.Drzewa zabytkowe powinny być badane dendrologicznie,
Jezeli wykryty jest jakis problem ,to zawsze znajdują sie jakies rozwiazania.Teraz tylko czekac ,az od podmuchu wiatru przewroci sie jakis zabytek np stary kosciol.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”