Napad na Starostwo

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Swiadek » 27 lip 2015, o 23:13

A co to się działo dzisiaj pod starostwem???
Co widziałem, to grupa typów uciekała po włączeniu się alarmu w Starostwie. Uciekali do parku.
Trwa obława. Ktoś coś wie?
Na górę

Postautor: matrix » 18 wrz 2015, o 02:17

????
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 08:12

Swiadek pisze:A co to się działo dzisiaj pod starostwem???
Co widziałem, to grupa typów uciekała po włączeniu się alarmu w Starostwie. Uciekali do parku.
Trwa obława. Ktoś coś wie?

Niemożliwe. Mafia PSL w starostwie jest tak silna, że tylko w sile dywizji pancernej można ich skutecznie napaść.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 17:42

PSl i Telatyn obsiadł starostwo a ile osób jest z Tomaszowa .Należałoby zrobić wreszcie porządek i pracę w pierwszej kolejnosci dać miejscowym, tomaszowiakom.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 19:04

Skoro tak non stop głosujecie czy to w wyborach samorządowych czy parlamentarnych na PSL należałoby im w końcu podziękować , tak samo jak im rządowym koalicjantom.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 20:06

A ja ich lubię i cenię. Na pytanie : Kto wygrał wybory? spokojnie mogą odpowiedzieć: Nasz koalicjant. To naprawdę wielka sztuka utrzymać się przy władzy. I za to ich cenię.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2015, o 22:18

Gość pisze:A ja ich lubię i cenię. Na pytanie : Kto wygrał wybory? spokojnie mogą odpowiedzieć: Nasz koalicjant. To naprawdę wielka sztuka utrzymać się przy władzy. I za to ich cenię.

Tak tylko może powiedzieć ślepy albo głupi.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2015, o 08:42

Gość pisze:
Gość pisze:A ja ich lubię i cenię. Na pytanie : Kto wygrał wybory? spokojnie mogą odpowiedzieć: Nasz koalicjant. To naprawdę wielka sztuka utrzymać się przy władzy. I za to ich cenię.

Tak tylko może powiedzieć ślepy albo głupi.

Albo pisior :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2015, o 22:54

Obrazek
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”