Śmiertelny incydent w sławexie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: jbnjk » 6 sie 2015, o 19:56

Alkocholik czy nie alkocholk ale to był dobry człowek i nie piszcie tak o zmarłym pijany w pracy nie był
Na górę

Postautor: okjh » 6 sie 2015, o 21:16

Ludzie dajcie odejsc człowiekowi w spokoju. To nie jest wasza sprawa. Rodzina cierpi a wy wypisujecie takie cos na czlowieka. Ten Alkoholik jak go nazywacie mial kochajaca rodzine i byl kochajacym ojcem dziadkiem i czlowiekiem który nikomu nie zrobil nic zlego wiec zastanowić sie trzeba co moze spotkac kazdego z nas jutro a moze za tydzien miesiac tego nikt nie odgadnie a czlowiekiem trzeba byc ]zawsze dla drugiego człowieka. Nie sztuka jest napisac na forum bo ma sie taki kaprys sztuka jest pomoc w potrzebie. Ludzie zastanowcie sie ze moze rodzina to czyta i jest im przykro ze nie macie serca dla czlowieka ktory dla nich byl najcudowniejszym i Knajwiększe mial serce. Kazdy kto ma cos do powiedzenia na ten temat co sie stalo niech zostawi to dla siebie a nie opisuje prywatne zycie czlowieka.]
Na górę

Postautor: kolla4f3 » 10 sie 2015, o 19:53

no niestety cóż zrobić.. po fakcie ;/


---------------------------------------------
http://edonice.com/26-donice-z-podswietleniem-do-wewnatrz
Na górę

Postautor: soltys » 11 sie 2015, o 22:48

Gość pisze:pijak padł , narodziło się w tym czasie dwóch nowych , tradycja w narodzie nie zginie

TO MOWISZ OD SIEBIE CZY KTOŚ CIE ZAINSPIROWAŁ? ZASTANAWIA MNIE CZY JAK KTOS Z TWOJEJ RODZINY PADNIE TO TEŻ JAKAŚ STATYSTYKA WZROŚNIE. NIE ROZUMIE I NIE TRAWIĘ TAKICH LUDZI JAK TY KTÓRZY PISZĄ [***] WIE CO TYLKO ZEBY ZAISTNIEĆ NA FORUM. ALE PROSTACTWA NIE BRAKUJE. JAKI BYŁ NIE NAM TO OCENIAĆ ALE TU WIDZE JAKIEGOŚ "boga" MAMY KTÓRY JEST CZYSTY JAK ŁZA NIGDY NIE POPEŁNIŁ NAWET GAFY. NAJPIERW ZAJRZYJ W SWOJE ZASRANE ŻYCIE I NA NIM SIE ZATRZYMAJ. NIE OCENIAJ KOGOŚ BO NIE MASZ TAKIEGO PRAWA WIEŚNIAKU. NIE JESTEM RODZINĄ ZMARŁEGO ALE ZNAŁEM GO. WIEC JESLI MASZ JESZCZE COS DO POWIEDZENIA TO WEJDZ NA YOU TUBE I WŁĄCZ SOBIE ŚWINKĘ PEPĘ BO NA TYM POZIOMIE JESTEŚ
Na górę

Postautor: soltys » 11 sie 2015, o 22:56

Gość pisze:
Gość pisze:O zmarłych mówi się z szacunkiem, albo wcale, zamknąć ryje padalce podłe.

ja nauczony jestem mówić prawdę a ty milcz

A JAKA TO JEST TA TWOJA PRAWDA ZE KAŻESZ KOMUŚ MILCZEĆ? NAUCZONY,ŚMIECH. TO TEZ TEN KTOS ŹLE CIE WYEDUKOWAŁ BO ZAMYKASZ KOMUS USTA. ALE KTOS MĄDRZE NAPISAL,KIJ MA DWA KOŃCE
Na górę

Postautor: soltys » 11 sie 2015, o 22:59

abc pisze:Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego . Czytając te wpisy ALKOHOLIKA i GOŚCIA krew się gotuje jaka jest znieczulica wśród ludzi . Znałem tego WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA, służył ludziom radą i pomocą. Jestem za tym a żeby rodzina domagała sie odszkodowania za nieudzielenie pomocy i przyczynienie się do śmierci. Zastanawiam się jak ci ludzie?(nie to nie ludzie,ludzie postępują inaczej) , dzisiaj żyją czy dręczy ich sumienie czy nie . myślę że ich nie dręczy , bo gdyby mieli sumienie to postąpiliby inaczej czyli udzielając pomocy.SZANOWNI " KOLEDZY ,PRZYJACIELE"ZMARŁEGO FIRMY SŁAWEX , ZAPAMIĘTAJCIE KIJ MA DWA KOŃCE !!!!!!!!!!!!!! NIEWAŻNE CZY ALKOHOLIK CZY NIE WAŻNE ZE BYŁ TO CZŁOWIEK !!!!!

TU NALEŻY SIE SZACUN DLA CIEBIE. KTOŚ COS Z SENSEM NAPISAL
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2015, o 11:35

A to że człowiek chory był i główną przyczyną śmierci była jego choroba to już nie jest z sensem?
Na górę

Postautor: cecek » 16 sie 2015, o 16:00

sławex tolerancyjna firma pijaków i nierobów z urzędu pracy i właściciel wirmy ma w du**e tolerowanie ponad 20letnich pracownoków tam toleruje sie pijaków i nierobów
Na górę

Postautor: debik » 16 sie 2015, o 16:12

kolejny przypadek firmy sławex zasłabnięcie pracownika w godzinach pracy wynikaających z warunków które panują na stanowisku pracy kolejny przypadek zamieciony pod dywan kolega przebywa na urlopie taki przypadek najlepiej wysłać na urlop aby pozbyć sie problemów z firmy
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2015, o 23:47

firma pijakow i nierobow powiadasz?
a sadzisz ze na trzezwo mozna robic za 8 zl na godzine?
myslisz ze ludzie popadaja w alkoholizm bez powodu?
moze zaczynaja pic bo rzeczywistosc w jakiej przyszlo zyc dla wielu nie miesci sie w glowie.
tutaj nikogo nie obchodzi kompletnie nic.nie ma zadnego szacunku to ludzi ich zycia i przyszlosci.masz tylko zapierdalac i jeszcze dziekowac ze dostaniesz 1300zl 10tego.
a jeszcze ta woda ktora byla w zakladzie serwowana 3 miesiace przeterminowana.
no ale to co na sklepie nie poszlo wypija ludzie w takie upaly.
same korzysci.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2015, o 01:14

wcześniej jeden z pracowników po pijaku poprzecinał sobie ścięgna, ale majster uznał że nie bylo go w pracy i sprawa poszła pod młotek...
tylko czekać aż się znowu bieda komuś przytrafi...
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2015, o 18:21

dziac sie moze wszystko byle nie wyszlo za mury.
z zewnatrz piekny zaklad kazdy mysli ze super firma wystarczy otworzyc drzwi a wchodzisz jak na zlomowisko.
bhp to tam nawet te lewe(oplacone) kontrole nie widzialy bo inaczej ich nazwac nie mozna skoro wg nich wszystko tam jest zgodne z przepisami
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2015, o 06:37

do pracy po pijanemu ????? to tylko u was mozliwe . pijany nie powinien nawet przejsc przez brame zakladu !!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2015, o 20:02

Gość pisze:do pracy po pijanemu ????? to tylko u was mozliwe . pijany nie powinien nawet przejsc przez brame zakladu !!


PO TRZEŹWEMU BYM NIE WSZEDŁ.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2015, o 20:29

Gość pisze:
Gość pisze:do pracy po pijanemu ????? to tylko u was mozliwe . pijany nie powinien nawet przejsc przez brame zakladu !!


PO TRZEŹWEMU BYM NIE WSZEDŁ.

Chyba w tym sławexie , by pracować to trzeba chodzić do roboty pijanym lub praca dla niedorozwojów.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”