Do kogo na dobre masaże ręczne w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gabdan » 20 sie 2015, o 13:38

Przepraszam, ze pisze ale mam sprawę. Czy ktoś z Was mógłby mi podac namiary do Pana Mirka ze szpitala, Pana Konrada Pleskacza z Centrum z Petera i namiary an jakiegoś dobrego fizjoterapeutę? Czekam. Bardzo proszę o szybką odpwoiedz bo to bardzo pilne
Na górę

Postautor: gabdan » 21 sie 2015, o 20:20

Czy ktoś może mi powiedzieć bo nie za bardzo się orientuję - gabinet fizjoterapii Pana Konrada jest w tym samym budynku Petera 3 tam gdzie pracuje Pani Moniak? Który numer gabinetu fizjoterapii?

PILNE
Na górę

Postautor: Pacjent » 9 sie 2017, o 19:53

Byłem u Pana Konrada. Reklama tutaj mnie uwiodła. Mam chory cały kręgosłup i problemy z napięciem mięśni. Nie widziałem jeszcze takiej masowej roboty. Poza tym jeśli ktoś bez rozmasowania mięśni bierze się za ustawianie kręgów to jest poprostu niebezpieczne dla zdrowia i życia. Po takim ustawianiu kręgów człowiek ma tydzień wyjęty z życiorysu. Bóle szyi, zawroty głowy, środki przeciwbólowe. Wylądowałem aż w Lublinie u Pana Chadaja, który po 40 minutach masażu ustawił mi szyję i resztę kręgosłupa. Takich pełnych zabiegów było 4. Bycie cwaniakiem w rehabilitacji nie popłaca. Nie polecam Pana Konrada. Czy ktoś jest w stanie udostępnić numer do Pana Gąski? Słyszałem same pochlebne opinie.
Na górę

Postautor: gosc23 » 14 sie 2017, o 12:33

Witam
Czy ma ktoś numer do Pana Edwarda Gąski?? I czy nadal przyjmuje w Tomaszowie??
Na górę

Postautor: tew » 22 wrz 2017, o 07:44

Ten z ulicy Jagiełły to was wyleczy napewno z kasy!!!
Na górę

Postautor: Lwowska » 27 maja 2018, o 22:49

Polecam pan Gąska .Masaż całego kręgosłupa,pole magnetyczne,laser,itp.Mieszka na ul.KrólaJagiełły 16.Jak cie interesuje to mogę dać numer telefonu do niego. .
+48515066555 obecnie aktualny. Ten z ulicy Jagiełły to was wyleczy napewno .
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2018, o 22:58

Witam
Czy ma ktoś numer do Pana Edwarda Gąski?? I czy nadal przyjmuje w Tomaszowie??
Tak na ul. Króla Władysława Jagiełły 16. Tel.+48515066555.
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2018, o 09:55

Polecam masaże nuru , ale to trzeba gdzieś jechać do większego miasta LU albo RZ.
Na górę

Postautor: Elzbieta » 7 mar 2019, o 15:32

Witam mam pytanie kiedyś masowalam się u pana Gąski i nasowal mnie taki pan Wojtek ale teraz tam go nie widzę może ktoś wie gdzie on teraz masuje czy Wogule masuje jeżeli kościele to bym prosiła o miejscowos albo ulicę
Na górę

Postautor: Elzbieta » 7 mar 2019, o 16:15

tak sobie czytam i aż miło popatrzeć że osoby które spotkałem w gabinecie pana Leszka Kłysewicza udzielają się na forum :D
również polecam tego pana, bardzo fachowy masaż... no i ta cena 25zł, naprawdę warto...
Witam kiedyś u Pana gąski masowal taki Pan Wojtek byłam bardzo z niego zadowolona gdzie teraz masuje czy nie masuje juz bo nie moge znaleźć informacij jak by coś było wiadomo to proszę o info
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”