Zaginął kotek

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 09:28

W niedzielę po południu zaginął młody biały kocurek, niebieskie oczy, w okolicy ul Kopernika , Króla Zygmunta. Jeśli ktoś widział proszę o kontakt na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 09:51

Gość pisze:W niedzielę po południu zaginął młody biały kocurek, niebieskie oczy, w okolicy ul Kopernika , Króla Zygmunta. Jeśli ktoś widział proszę o kontakt na forum.

przy tej ilosci biegajacych, bezpanskich psow to moze byc juz zagnany gdzies duzo dalej lub skryl sie tak , ze szybko nie wyjdzie
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 10:16

Nieprawda. Mam białą kotkę, jest lepsza od psa. Żaden burek jej nie podskoczy, a jak spróbuje to ucieka z podwiniętym ogonem. Białe koty maja temperament. Szkoda że Twój zaginął.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 11:00

Właśnie wczoraj na Kopernika trzepnąłem jakiegoś kota, [***] zbił mi światło w halogenie :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 11:40

Gość pisze:Właśnie wczoraj na Kopernika trzepnąłem jakiegoś kota, [***] zbił mi światło w halogenie :twisted:



Szkoda że tylko halogen :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 15:45

Gość pisze:Właśnie wczoraj na Kopernika trzepnąłem jakiegoś kota, [***] zbił mi światło w halogenie :twisted:


Pewnie w bmw :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 17:50

Gość pisze:
Gość pisze:Właśnie wczoraj na Kopernika trzepnąłem jakiegoś kota, [***] zbił mi światło w halogenie :twisted:


Pewnie w bmw :lol:

dobre i przemyslane :P
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2016, o 11:17

Niestety gdzieś się nadal błąka :cry:
Na górę

Postautor: abcde » 7 lut 2016, o 18:36

Powywieszane plakaty są? Lecznice wet poinformowane?

Dlatego najlepiej kota nie puszczać samopas, u nas debili nie brak...
Polecam też kocurka wykastrować, nie będzie miał powodów by uciekać i będzie dłużej cieszył się życiem w zdrowiu :).

Trzymam kciuki za odnalezienie, głupimi komentarzami się nie przejmuj.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 20:46

Kotek wrócił cały i zdrowy ,dziękuję za pomoc
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 22:17

kotka to nie upilnujesz
Na górę

Postautor: hortes » 9 cze 2016, o 12:43

Znam ten ból, również straciliśmy zwierzę, ale to kilka lat temu. Aktualny kotek ma po prostu zawieszkę na szyi, coś takiego - https://www.cbdzoe.pl/sklep/51,zawieszk ... zecia.html Raczej przy kolejnym postawimy na czipowanie. Wydaje mi się, że w takich czasach identyfikacja zwierząt powinna być obowiązkowa. W każdym przypadku powinno być jasne, do kogo dane zwierzę należy. Popieracie?
Na górę

Postautor: adelajda » 26 wrz 2016, o 15:54

Zaginął, bo nie mieliście specjalnej siatki na balkon dla kota. To podstawa. Można łatwo zablokować kotu drogę ucieczki przez balkon czy okna. Zwłaszcza przy małych, niedoświadczonych kotkach takie akcesoria są wskazane.

Oczywiście trzymam kciuki i wierzę, że się znajdzie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”