Draństwo na potęgę. Wyłazi Szydło z worka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 sie 2016, o 12:15

Jak donosi "Super Express" w rodzinnej miejscowości premier, wyremontowano drogę, prowadzącą m.in. do jej posesji. Koszt remontu wyniósł 140 tys., ale z części odmienionego dojazdu nie mogą korzystać wszyscy. BOR postawił znaki graniczne - jednym fragmentem może poruszać się tylko Beata Szydło oraz jej bliscy.
O podziale 20-letniej drogi publicznej w Przecieszynie zdecydowano po drogim odnowieniu. ....

http://natemat.pl/188341,prywatna-droga ... -kierowcow
W juz pierwszym roku rządów nawet peło czegoś takiego nie robiła :panzielony: :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2016, o 18:47

W pierwszym roku rządów to nawet za Peło czegoś takiego nie było. Dooobra zmiana. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2016, o 15:51

Gość pisze:W pierwszym roku rządów to nawet za Peło czegoś takiego nie było. Dooobra zmiana. :lol: :lol: :lol:


Masz krótką pamięć.
Po pierwsze jest to 2 osoba w państwie wiec nie wiem co w tym dziwnego.
Komorowski na rzecz państwa do dziś wynajmuje apartament za kilka tysięcy złotych.
W swoim mieszkaniu nie mieszka bo je wynajmuje jakieś firmie pod działalność gospodarczą.
O tym już dawno pisali.
Na górę

Postautor: tutejszy » 26 sie 2016, o 16:30

Co mnie, jako mieszkańca Tomaszowa obchodzi jakaś droga w Przecieszynie?????? To chyba jest jeszcze forum tomaszowskie?
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2016, o 16:46

Tak więc drogie lemingi, co by się nie działo, i tak zawsze wychodzi, że PiS jest lepszy.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2016, o 18:17

Gość pisze:
Gość pisze:W pierwszym roku rządów to nawet za Peło czegoś takiego nie było. Dooobra zmiana. :lol:


Masz krótką pamięć.
Po pierwsze jest to 2 osoba w państwie wiec nie wiem co w tym dziwnego.
Komorowski na rzecz państwa do dziś wynajmuje apartament za kilka tysięcy złotych.
W swoim mieszkaniu nie mieszka bo j
e wynajmuje jakieś firmie pod działalność gospodarczą.
O tym już dawno pisali.

Ta druga osoba w państwie już jutro może przestać być drugą osoba w państwie. Zwróci wtedy kawałek drogi??? Zapłaci za jego wyasfaltowanie???
A Komorowski właśnie w przegranych wyborach zapłacił za wynajem tego apartamentu. I wynajął go w ostatnim, a nie pierwszym roku urzędowania.
Zobaczysz, ze twoja pani premier w wyborach zaplaci za tę drogę tak samo, jak Komorowski za apartamentowiec :lol: :lol: . Oczywiście, jesli wyborów jako premier doczeka
:panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2016, o 21:48

Głąb jak zwykle musi się swoją głupotą popisać. Szydło dostała na własność ten kawałek drogi, że się zastanawiasz czy później go zwróci?
I w ogóle to się zdecyduj w końcu - dotrwa PiS do wyborów, czy za rok już po nim?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 11:54

Gość pisze:Głąb jak zwykle musi się swoją głupotą popisać. Szydło dostała na własność ten kawałek drogi, że się zastanawiasz czy później go zwróci?
I w ogóle to się zdecyduj w końcu - dotrwa PiS do wyborów, czy za rok już po nim?

A jakim prawem państwo ma dawać komuś kawałek drogi, zwłaszcza po jej wyasfaltowaniu? Ile za tej kawałek drogi / świeżo wyasfaltowanej/ byłoby porcji ośmiorniczek albo zegarków Nowaka? Gdzie ta zapowiadana przez pisiorstwo "dobra zmiana" tępa zakuta, zaślepiona pisowska pało???
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 13:26

Gość pisze: Ile za tej kawałek drogi / świeżo wyasfaltowanej/ byłoby porcji ośmiorniczek albo zegarków Nowaka? Gdzie ta zapowiadana przez pisiorstwo "dobra zmiana" tępa zakuta, zaślepiona pisowska pało???

Teraz jednostką obrachunkową jest "stodoła Szyszki", takie byle co, prawie nic.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 14:39

Gość pisze:
Gość pisze:Głąb jak zwykle musi się swoją głupotą popisać. Szydło dostała na własność ten kawałek drogi, że się zastanawiasz czy później go zwróci?
I w ogóle to się zdecyduj w końcu - dotrwa PiS do wyborów, czy za rok już po nim?

A jakim prawem państwo ma dawać komuś kawałek drogi, zwłaszcza po jej wyasfaltowaniu? Ile za tej kawałek drogi / świeżo wyasfaltowanej/ byłoby porcji ośmiorniczek albo zegarków Nowaka? Gdzie ta zapowiadana przez pisiorstwo "dobra zmiana" tępa zakuta, zaślepiona pisowska pało???


A jakim prawem podatnicy mają utrzymywać takiego imbecyla jak Ty? Za tyle nienawiści i obraźliwych zwrotów jakimi Ty tu operujesz dawno powinieneś zostać poddany eutanazji. Tez szlag mnie trafia że tacy jak Ty chodzą po ulicach i nie można nic z takimi degeneratami zrobić.
Z jakiej okazji ja mam płacić za robienie autostrad kolo Gdańska gdzie prawie nie jeżdżę? Za utrzymanie apartamentu Komorowskiego, ochrony przez 6 czy 8 lat Tuska i jego rodziny? Zwróci on to kiedyś? Co może go nie stać jako prezydenta UE? Zastanawiał się ktoś nad tym? Szydło ma drogę za 140 tys złotych Tusk latał do domu samolotem conajmniej 8x razy w miesiącu a jeden lot kosztował mnie 14 tys złotych. Czyli miesięczne dojazdu do domu jaśnie Pana Donalda kosztowały podatników prawie tyle co droga Szydło na 20 lat.
Nie było może tak?? Sprawa była głośna jak ta teraz tylko jakos Wam to umknęło.
I nikomu nie pierd...cie ze za PO takich rzeczy nie było. Krótką to Wy macie pamięć jeśli chodzi o swoich a pisiwcom droge przez pół wieku będziecie wypominac.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 16:13

Gość pisze:
Gość pisze:A jakim prawem państwo ma dawać komuś kawałek drogi, zwłaszcza po jej wyasfaltowaniu? Ile za tej kawałek drogi / świeżo wyasfaltowanej/ byłoby porcji ośmiorniczek albo zegarków Nowaka? Gdzie ta zapowiadana przez pisiorstwo "dobra zmiana" tępa zakuta, zaślepiona pisowska pało???


A jakim prawem podatnicy mają utrzymywać takiego imbecyla jak Ty? Za tyle nienawiści i obraźliwych zwrotów jakimi Ty tu operujesz dawno powinieneś zostać poddany eutanazji. Tez szlag mnie trafia że tacy jak Ty chodzą po ulicach i nie można nic z takimi degeneratami zrobić.
Z jakiej okazji ja mam płacić za robienie autostrad kolo Gdańska gdzie prawie nie jeżdżę? Za utrzymanie apartamentu Komorowskiego, ochrony przez 6 czy 8 lat Tuska i jego rodziny? Zwróci on to kiedyś? Co może go nie stać jako prezydenta UE? Zastanawiał się ktoś nad tym? Szydło ma drogę za 140 tys złotych Tusk latał do domu samolotem conajmniej 8x razy w miesiącu a jeden lot kosztował mnie 14 tys złotych. Czyli miesięczne dojazdu do domu jaśnie Pana Donalda kosztowały podatników prawie tyle co droga Szydło na 20 lat.
Nie było może tak?? Sprawa była głośna jak ta teraz tylko jakos Wam to umknęło.
I nikomu nie pierd...cie ze za PO takich rzeczy nie było. Krótką to Wy macie pamięć jeśli chodzi o swoich a pisiwcom droge przez pół wieku będziecie wypominac.

Cieszę się, że tak cię wk...wiam zaślepiony debilu pisowski. O to właśnie mi chodzi.
Ale żeby jeszcze bardziej cie wku..ć, to informuję:

1. Naucz się odróżniać drogę publiczną /choćby pod Gdańskiem/ od drogi po części zrobionej przez pisowskich czopków drogą prywatną, w dodatku wyremontowaną za państwowe pieniądze.

2. Zapłaciłeś za drogę pod Gdańskiem, a teraz gdańszczanie mogli zapłacić za drogę dla ciebie /obwodnica/ ale twoja kłamstwami ociekająca opcja polityczna sprawiła, że gdańszczanie nie zapłacą.

3. Apartament miał Komorowski prawo wynająć, a Szydło nie ma prawa do nawet kawalątka sprywatyzowanej drogi, bo dotąd nie było w Polsce prywatyzacji dróg, zwłaszcza dla partyjnych ważniaków.

4.Pan Donald latał do Gdańska, bo miał do tego prawo jako premier, tak samo jak Lech Kaczyński jako prezydent. Wydrzyj więc najpierw mordę na Kaczyńskiego za jego latanie do Gdańska a potem na innych, to będziesz choć odrobinę wiarygodny.

5. Za ochronę twojego guru Kaczyńskiego płaci krocie partia z subwencji na partię, czyli tez płaci podatnik

Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 16:39

Dobrze, zakończmy tą dyskusje.
Przyznaje Ci rację.
PiS mnie okrada aż szkoda gadać.

Jednakże, pracuje i płace te złodziejskie podatki, zarabiam sporo powyżej średniej krajowej pracując 20 dni w miesiącu w spółce polskiego pochodzenia w branży, która nigdy nie zniknie bo jest jedną z podstaw rynku, mieszkam w rodzinnym Tomaszowie bo mogę sobie na to pozwolić i stać mnie na to, choć prace ze swoimi kwalifikacjami znajde w każdym miejscu w Europie gdyby zaszła taka potrzeba, jestem prywatnie ubezpieczony że w przypadku kiedy jakimś cudem stracę obie nogi to z ubezpieczenia w takiej wysokości i renty będę mógł żyć w dobrobycie przez resztę nedznego życia i jestem durna pisowską palą bo nic nie rozumiem i głosowałem na obłudny i kłamliwy PiS - mimo wszystko taki stan rzeczy mi odpowiada i najpewniej na najbliższych i późniejszych wyborach będę głosował na Kukiza bądź PiS i jest mi z tym dobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 17:09

to tak samo jak Ja, też rodziną mieszkam w Tomaszowie bo mnie na to stać żona prowadzi niewielką dobrze prosperującą działalność w branży która akurat w Tomaszowie kwitnie, ja mam stałą stabilną dobrze płatną pracę nie polityczną i nie zależną od miejscowej władzy, kiedyś głosowałem na PiS a ostatnio zagłosowałem na Kukiza i też mi z tym dobrze, za trzy lata dalej zagłosuję na Kukiza moja wola, a wpisy tego gościa który zapluwa się wytłuszczoną czcionką rozmiar 48 bawią mnie do łez heeee heeee
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2016, o 17:52

Poseł Jakubiak z Kukiz 15 fajnie określił stosunek Kukiz 15 względem rządu PiS, (w sprawach szacunku do bohaterów historycznych w wprawach patriotycznego podejścia do Polski z PiSem jest nam po drodze cieszy Nas to, że w końcu pewne marginalizowane historyczne tematy jak pamięć o Żołnierzach Wyklętych dziś przeżywają zasłużony rozkwit, reszta jak sprawy gospodarcze czy sprawy zawłaszczania Państwa, instytucji, spółek w tym temacie będziemy ich krytykować tak samo jak PO i PSL)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”