praca w księgarni

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: bezrob » 14 wrz 2016, o 22:03

Na olx jest ogłoszenie, że poszukują sprzedawcy do księgarni w Tomaszowie. Obeszłam wszystkie, żeby złożyć cv i nikt nie wie kto to dał to ogłoszenie. Może ktoś wie jaka księgarnia jest jeszcze: byłam w Agorze, tej obok Agory, Papirusie i w galerii.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2016, o 22:56

Może ta księgarnia ma dopiero powstać , zresztą zawsze możesz wysłać CV przez OXL.
Na górę

Postautor: bezrob » 14 wrz 2016, o 23:29

Próbowałam wysłać przez olx, ale nie da się. Nie ładuje tego pliku.A po za tym chciałabym wiedzieć do jakiej księgarni składam dokumenty.
Na górę

Postautor: kom » 15 wrz 2016, o 09:14

Taka firma że jej wstyd napisać. Pewnie wyłudzacze danych.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2016, o 09:18

bezrob pisze:Na olx jest ogłoszenie, że poszukują sprzedawcy do księgarni w Tomaszowie. Obeszłam wszystkie, żeby złożyć cv i nikt nie wie kto to dał to ogłoszenie. Może ktoś wie jaka księgarnia jest jeszcze: byłam w Agorze, tej obok Agory, Papirusie i w galerii.



obok agory jest księgarnia która nazywa sie LWOWSKA
przecież jest napisane na wejściu u góry
czytać nie umiecie a w księgarni chcecie pracować :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2016, o 17:07

Gość pisze:
bezrob pisze:Na olx jest ogłoszenie, że poszukują sprzedawcy do księgarni w Tomaszowie. Obeszłam wszystkie, żeby złożyć cv i nikt nie wie kto to dał to ogłoszenie. Może ktoś wie jaka księgarnia jest jeszcze: byłam w Agorze, tej obok Agory, Papirusie i w galerii.



obok agory jest księgarnia która nazywa sie LWOWSKA
przecież jest napisane na wejściu u góry
czytać nie umiecie a w księgarni chcecie pracować :lol:

A co to ma do rzeczy palancie ?!
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2016, o 10:37

A co to ma do rzeczy palancie ?![/quote]


To że nieuków nie przyjmują do pracy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 13:38

Analfabetyzm

w rozumieniu potocznym, brak umiejętności pisania i czytania oraz wykonywania czterech podstawowych działań matematycznych u osób dorosłych, tj. według kryteriów UNESCO – powyżej 15. roku życia. Osoby nieposiadające takich umiejętności nazywane są „analfabetami”. Procesem zmniejszającym analfabetyzm jest alfabetyzacja.
Na górę

Postautor: bezrob » 25 wrz 2016, o 16:55

Już ustaliliśmy. To praca w księgarni ,która powstaje w Galerii. Cv można składać tylko przez olx.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2016, o 22:26

bezrob pisze:Już ustaliliśmy. To praca w księgarni ,która powstaje w Galerii. Cv można składać tylko przez olx.



chyba raczej doczytaliście ze zrozumieniem w końcu po wielokrotnym zapoznaniem sie z tekstem
matko kochana
i oni w księgarni chcą pracować :lol:
wy nawet ogłoszenia dobrze przeczytać nie umiecie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2016, o 22:33

Gość pisze:
bezrob pisze:Już ustaliliśmy. To praca w księgarni ,która powstaje w Galerii. Cv można składać tylko przez olx.



chyba raczej doczytaliście ze zrozumieniem w końcu po wielokrotnym zapoznaniem sie z tekstem
matko kochana
i oni w księgarni chcą pracować :lol:
wy nawet ogłoszenia dobrze przeczytać nie umiecie :lol:


No co za debil :/
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2016, o 13:45

chyba raczej doczytaliście ze zrozumieniem w końcu po wielokrotnym zapoznaniem sie z tekstem
matko kochana
i oni w księgarni chcą pracować :lol:
wy nawet ogłoszenia dobrze przeczytać nie umiecie :lol:[/quote]

No co za debil :/[/quote]


do pracy ? nie mając nawet podstawówki ukończonej :lol:
i miotły bym Ci nie dał
bo jeszcze krzywde sobie zrobisz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2016, o 11:49

Ja tam bym nie zatrudniłbym osoby która nie umie czytać ze zrozumieniem :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2016, o 14:33

bezrob pisze:Już ustaliliśmy. To praca w księgarni ,która powstaje w Galerii. Cv można składać tylko przez olx.


Ha ha ha
Kolejna księgarnia
W obecnych nie ma co kupować a tu kolejna
Ciekawe kto jest na tyle porąbany żeby otwierać już 6 księgarnie :lol:
Gratuluje szczękościsku :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2016, o 19:29

Gość pisze:
bezrob pisze:Już ustaliliśmy. To praca w księgarni ,która powstaje w Galerii. Cv można składać tylko przez olx.


Ha ha ha
Kolejna księgarnia
W obecnych nie ma co kupować a tu kolejna
Ciekawe kto jest na tyle porąbany żeby otwierać już 6 księgarnie :lol:
Gratuluje szczękościsku :lol:


A co byś chiał/a kupić? Jakiego rodzaju literaturę czytasz? Kryminały, powieści historyczne, fantastykę? Podaj konkrety czego brakuje w tomaszowskich księgarniach to może ktoś to przeczyta i coś zmieni w swoim asortymencie. Najlepiej to anonimowo na forum szydzić, a być może w swoim życiu nie przeczytałeś ani jednej książki albo nawet nie byłeś w żadnej z tych księgarń.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”