Remont mieszkania

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Marcin12 » 16 gru 2016, o 12:54

Witam. Czy ktoś mógłby podać mniej więcej koszt remontu mieszkania deweloperskiego 50m2. ? Jest około 140m2 powierzchni do położenia gładzi, płytki do sufitu w łazience 7m2, oraz na podłodze w kuchni i korytarzu (w sumie 14m2). Do tego dochodza podwieszane sufity w łazience i salonie z ledami, lekkie zmiany w elektryce w kuchni oraz zrobienie instalacji podtynkowej w łazience. I oczywiście malowanie mieszkania. Robotnik zaśpiewał mi 13 tys i nie wiem czy to nie jest za dużo.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Na górę

Postautor: gosc 2 » 16 gru 2016, o 18:13

:oops: czy prosiles o wycene goscia o imieniu radek .jest bardzo drogi
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2016, o 21:54

gosc 2 pisze::oops: czy prosiles o wycene goscia o imieniu radek .jest bardzo drogi

:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2016, o 15:57

Podaj namiary to coś z tą ceną zadziałamy
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2016, o 10:56

gosc 2 pisze::oops: czy prosiles o wycene goscia o imieniu radek .jest bardzo drogi

Fachowcy z dużych miast biora o wiele więcej za takie roboty.....a w Tomaszowie wszyscy chcą zęby zrobili za półdarmo .....zrobienie samej łazienki 7 metrowej z projektu może kosztować polowe tej summy co gość powiedział.......
Na górę

Postautor: remik1 » 19 lut 2017, o 23:17

Dokładnie, sama łazienka to może być koszt połowy tego co napisałeś. Oczywiście cena musi być rozsądna, ale też często mamy przekonanie, że ktoś powinien nam zrobić robotę za pół darmo. najlepiej spytaj kilu fachowców o wycenę i wybierz najlepszą opcję. Niech dokładnie powiedzą Ci co, za ile i dlaczego akurat taka cena. Zawsze możesz wziąć Heńka z pod sklepu który za pół darmo to zrobi, ale sam już zastanów się czy warto.
Na górę

Postautor: Frodo19 » 20 lut 2017, o 13:22

Najtaniej ci wyjdzie jak samemu się za remont zabierzesz.
Na górę

Postautor: Wujca » 21 lut 2017, o 10:54

Nam krzyknęli za remont tyle, że byśmy się nie wypłacili przez najbliższą dekadę. Więc staramy się jak najwięcej robić sami, ale wcześniej mąż czyta, ja zresztą też, żeby nie wybrać złych materiałów. I tak udało się wybrać gres, bo mieliśmy pod ręką ten poradnik https://www.castorama.pl/inspiracje-i-p ... ybrac.html Fachowca wzięliśmy tylko do zrobienia podwieszanego sufitu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2017, o 11:19

Witam. Czy ktoś mógłby podać mniej więcej koszt remontu mieszkania deweloperskiego 50m2. ? Jest około 140m2 powierzchni do położenia gładzi, płytki do sufitu w łazience 7m2, oraz na podłodze w kuchni i korytarzu (w sumie 14m2). Do tego dochodza podwieszane sufity w łazience i salonie z ledami, lekkie zmiany w elektryce w kuchni oraz zrobienie instalacji podtynkowej w łazience. I oczywiście malowanie mieszkania. Robotnik zaśpiewał mi 13 tys i nie wiem czy to nie jest za dużo.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
ceny warszawskie:wylanie posadzki wraz z ociepleniem ze styropianu pomieszczenia 5x6m (przylewka zrobiona wczesniej),połozenie paneli ,polozenie gładzi wraz z płyta na jednej scianie(cały materiał fachowca)- około 14-15 tys.--wycena fachowca a zycie pokaze realia przy zapłacie , zawsze jest tak , zeby załapac robote a na koniec i tak nadwyzke musisz zapłacic
Na górę

Postautor: manana » 28 lut 2017, o 14:27

A wykorzystacie w mieszkaniu może fototapety? One są teraz wyjątkowo modne :) Możecie zerknąć sobie na http://sklep.foteks.pl/fototapety-19-Je ... w-tle.html takie winnice można położyć w salonie lub w piwnicy jeżeli macie ją użytkową.
Na górę

Postautor: carolka » 2 mar 2017, o 23:02

Ja planuję remont mieszkania na kwiecień. Powoli szukam inspiracji i materiałów budowlanych.
Mąż ma w weekend wybrać się do http://mbwesolek.pl/ by zakupić część potrzebnych rzeczy. Mamy w planach remont generalny całego mieszkania.
na wiosnę zachciało mi się zmian :)
Na górę

Postautor: Hanisz » 3 mar 2017, o 14:03

Do remontu podchodzę bardzo przygotowany.:) Mam wcześniej zakupiony materiał a wykonawców szukam na ogłoszeniach w internecie http://frappe.pl/ogloszenia-internetowe ... -internet/. nikt nie lubi remontu i całego bałaganu, ale efekty później wynagradzają wszystko.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”