Kierownik GOPS - praca

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 sty 2017, o 21:29

Hej chetni na stolec kierownika Gopsu wTarnawatce składać papierzyska.
Na górę


Postautor: Gość » 19 sty 2017, o 17:46

Ustawka ili niet 8) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2017, o 21:08

Dla czyjego znajomego ten etat
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2017, o 14:43

Jakis PIStolet sie zalapie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2017, o 20:24

Niech wygra najlepszy. Jak wygra ktoś inny to nic się nie stanie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2017, o 20:33

Obstawiam: wygra prawnik po tomaszowskimKUL-u. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 11:55

nie konczylem tomaszowskiego KUL a wiem ze to dobra uczelnia byla i zaznacze bo mam prownanie na aplikacjach ci z tomaszowskiego KULU zobywali wiecej punktow niz ci z tych niby renomowanych uczelni /czesto to synowie corki prawniczego sortu / i ja takze kolezanka po tomaszowskim KUL za pierwszym razem doistala sie na aplikacje a ja do tej pory nie miala wieksza wiedze i dziwi mnie ze ludziom z tomaszowa z taka nienawiscia oceniaja innych Pomylscie jest uczelnia jest praca sa studencji ktorzy daja zarobic innym /stancje zywnosc/ a wy co robicie ciagniecie to misto w dol jakie jest to jest ale twoje moje kto bedzie chcial inwestowac w cokolwiek w tym miescie jezeli sppotyka sie tylko ze zlym nastawieniem. Nie obrazaj nikogo bo sam tez nie jestes wiecej wart
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 12:41

O co ten krzyk przecież Tomaszowskiego KULU już nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 13:13

tak krzyku juz nie potrzeba poprzes stygatyzowanie tej uczelni i ludzi ktorzy ja konczyli .Zaznacze ze na kazdej uczelni prawo jest tak samo wykladane co innego uczelnie techniczne. Na zamknieciu tej uczelni stracili wszyscy mieszkancy . Nie wiem kto startuje do tej pracy czy osoba po KUL czy po UW to powinna byc fachowcem i miec ogrom empati . Wiem ze tu zamisast fachowosci zadecyduja wzgledy partyjne A TO JUZ NIE DOBRZE
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 19:03

Gość pisze:tak krzyku juz nie potrzeba poprzes stygatyzowanie tej uczelni i ludzi ktorzy ja konczyli .Zaznacze ze na kazdej uczelni prawo jest tak samo wykladane co innego uczelnie techniczne. Na zamknieciu tej uczelni stracili wszyscy mieszkancy . Nie wiem kto startuje do tej pracy czy osoba po KUL czy po UW to powinna byc fachowcem i miec ogrom empati . Wiem ze tu zamisast fachowosci zadecyduja wzgledy partyjne A TO JUZ NIE DOBRZE



Lekka przesada ogólnie nic nie mam do tego KULU ale na zamknięciu raczej nikt nie stracił , zresztą ogólnie rzec mówiąc uczelnia w mieście powiatowym , w takich małych miasteczkach powinno się raczej stawiać na szkolnictwo zawodowe albo szkoły policealne.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 20:02

Po co nam Kul, aby natworzyć mgr prawnikow bezrobotnych, gdzie sens gdzie logika.Fachowcow jak na lekarstwo, wiekszosć ma problemy z wbiciem gwoździa w ścianę :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2017, o 14:05

trzeba bylo zmienic profil moze politechnike albo policealna szkole i zawody ktore sa tam potrzebne . Teraz i ja twierdze ze wydzial prawa powinien byc tylko na jednej uczelni w POLSCE . I zmienic reguly przyjec i na aplikacje . teraz liczy sie zawod konkretny
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2017, o 16:08

Od początku było wiadomo że jakakolwiek uczelnia w małym mieście to kiepski pomysł , przecież to nie Warszawa czy Wrocław nie inwestują tu żadne zagraniczne firmy żeby codziennie dawać ogłoszenia że poszukują mgr. A jak już jest jakaś lepsza praca w urzędzie jak ta czy w jakiejś służbie to wiadomo że to wszystko jest ustawione. Jak ktoś napisał tutaj liczy się szkolnictwo zawodowe , dające konkretny zawód czy jakaś szkoła policealna.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2017, o 13:04

Gość pisze:nie konczylem tomaszowskiego KUL a wiem ze to dobra uczelnia byla i zaznacze bo mam prownanie na aplikacjach ci z tomaszowskiego KULU zobywali wiecej punktow niz ci z tych niby renomowanych uczelni /czesto to synowie corki prawniczego sortu / i ja takze kolezanka po tomaszowskim KUL za pierwszym razem doistala sie na aplikacje a ja do tej pory nie miala wieksza wiedze i dziwi mnie ze ludziom z tomaszowa z taka nienawiscia oceniaja innych Pomylscie jest uczelnia jest praca sa studencji ktorzy daja zarobic innym /stancje zywnosc/ a wy co robicie ciagniecie to misto w dol jakie jest to jest ale twoje moje kto bedzie chcial inwestowac w cokolwiek w tym miescie jezeli sppotyka sie tylko ze zlym nastawieniem. Nie obrazaj nikogo bo sam tez nie jestes wiecej wart


Taki/a z Ciebie patriota/tka a Twój post woła o pomstę do nieba, wiesz co to są znaki diakrytyczne w języku polskim? Nie po to nasz język ewoluował przez tysiąclecia żeby teraz robić z niego sieczkę. :twisted:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”