coś dla posiadacza czasowo użytkowanego motocykla, ciągnika i zabytkowego auta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 20:00

bardzo dobry pomysł, można kilkaset złotych zaoszczędzić, ale czy rządzący się zgodzą to pomysł Kukizowych a Oni nie wiele mogą.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 20:54

bardzo dobry pomysł, można kilkaset złotych zaoszczędzić, ale czy rządzący się zgodzą to pomysł Kukizowych a Oni nie wiele mogą.
Jak mam stac gidzine zeby wyrejestrowac ciągnik a potem godzine żeby go zatejestriwac to wole te 50 zl zapłacić wiecyj...
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 21:07

bardzo dobry pomysł, można kilkaset złotych zaoszczędzić, ale czy rządzący się zgodzą to pomysł Kukizowych a Oni nie wiele mogą.
Jak mam stac gidzine zeby wyrejestrowac ciągnik a potem godzine żeby go zatejestriwac to wole te 50 zl zapłacić wiecyj...
tak ale jakbyś miał w garażu syna samochód o pojemności ponad 2.5 litra który czeka na jego powrót z zagranicy przez 10 miesięcy, to raczej byś stał, żeby te 1000 zł zaoszczędzić.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 21:12

bardzo dobry pomysł, można kilkaset złotych zaoszczędzić, ale czy rządzący się zgodzą to pomysł Kukizowych a Oni nie wiele mogą.
Jak mam stac gidzine zeby wyrejestrowac ciągnik a potem godzine żeby go zatejestriwac to wole te 50 zl zapłacić wiecyj...
pyszny cwaniaczku, zapewniam Cię, że są tacy którzy stali by pół dnia, żeby te 50 zł zaoszczędzić i zamiast na OC wydali by to na jedzenie do domu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”