zdzieranie skóry z rodziców, 6 zł za pięć minut na dmuchanym zamku

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 cze 2017, o 12:46

Dzień dobry, wczoraj byłam na imprezie w parku mam pytanie czy ktoś kontroluje to co się tam wyrabia z cenami, 6 zł za pięć minut jazdy na dmuchańcu, poskakania na trampolinie, itp. o cenach na straganach z popcornem, watą i napojami nie wspomnę, paragonów praktycznie nikt nie wystawia, jawne darcie kasy i lecenie w balona, kto decyduje o wpuszczaniu tych firm na teren parku.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2017, o 13:03

faktycznie bez 100 zł z dwójką dzieci nawet się nie pokazuj, mogli by trochę się pohamować z cenami, wiedzą że dziecku rodzic nie odmówi i żerują ktoś powinien ogłosić przetargi i odgórnie ustalić cenę usługi a nie wpuszczać byle kogo a później wolna amerykanka drą ile wlezie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2017, o 14:56

Wszyscy zdzierają bo wiedzą że jest 500+
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2017, o 15:11

bez przesady mała wata cukrowa 5 zł, woreczek popcornu 5 zł, pięć minut na zjeżdżalni 6 zł biznes jak ma być,moja znajoma z kiosku ruchu kiedyś od kontrolnego ze skarbówki dostała mandat za nie wystawienie paragonu za jedną stronę zrobionego Xero całe 20 groszy za usługę, a tutaj kilka dni imprezy czysta ogromna kasa, sakiewki na brzuchach pękają w szwach, rodzic się ciśnie i nikt nie reaguje, gdzie jest skarbówka i kontrola.
Na górę

Postautor: gosciu » 5 cze 2017, o 16:22

Dwie imprezy wcześniej była inna firma. Dmuchańce po 5 złotych. Pamiętam, bo też zaliczam z synkiem zamki. Wczoraj jeszcze pojawił się nagle problem z prądem, powietrze zeszło, dzieci pozganiali, ani przepraszam, ani zwrotu kasy, tylko koniec. Po naprawie, płacimy od nowa.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2017, o 20:36

W takim razie zamiast marudzić załóżcie takie biznesy. Trzy dni roboty, a później do góry brzuchem i spoko. Chyba, że zarabiacie lepiej, to nie, ale wtedy powinno was stać na 5 czy 6 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2017, o 00:43

Dzień dobry, wczoraj byłam na imprezie w parku mam pytanie czy ktoś kontroluje to co się tam wyrabia z cenami, 6 zł za pięć minut jazdy na dmuchańcu, poskakania na trampolinie, itp. o cenach na straganach z popcornem, watą i napojami nie wspomnę, paragonów praktycznie nikt nie wystawia, jawne darcie kasy i lecenie w balona, kto decyduje o wpuszczaniu tych firm na teren parku.
Na chlanie i papierosy wydajecie więcej, tam oszczędzajcie
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2017, o 09:33

Dzień dobry, wczoraj byłam na imprezie w parku mam pytanie czy ktoś kontroluje to co się tam wyrabia z cenami, 6 zł za pięć minut jazdy na dmuchańcu, poskakania na trampolinie, itp. o cenach na straganach z popcornem, watą i napojami nie wspomnę, paragonów praktycznie nikt nie wystawia, jawne darcie kasy i lecenie w balona, kto decyduje o wpuszczaniu tych firm na teren parku.
Masz 500 plus na dziecko, darmową wyprawkę do szkoły, darmowe podręczniki i szkoda Tobie 6 zł żeby dziecko sie 5 minut pobawiło
Dziecko nudzi się po 5 minutach i nawet następnych 5 minut nie musisz dokupować
Ale sorio masz tupet
Jak tak szkoda Ci pieniędzy na dziecko to siedź w domu
Na górę

Postautor: zztop » 6 cze 2017, o 10:11

Wszystko ok, płacę po te 5, 6 zł za to za tamto, za siamto.. tylko poproszę o paragonik !
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2017, o 22:31

Dzień dobry, wczoraj byłam na imprezie w parku mam pytanie czy ktoś kontroluje to co się tam wyrabia z cenami, 6 zł za pięć minut jazdy na dmuchańcu, poskakania na trampolinie, itp. o cenach na straganach z popcornem, watą i napojami nie wspomnę, paragonów praktycznie nikt nie wystawia, jawne darcie kasy i lecenie w balona, kto decyduje o wpuszczaniu tych firm na teren parku.
To zobacz sobie głupia [***] ile taka zabawka dmuchana kosztuje , potem ile trzeba wydać by działała a potem sobie pomyśl że ktoś musi za to jeszcze zapłacić pitolony podatek plus coś na tym zarobić
Sądząc po krzyku "ile?!, 6 zł" wnioskuje że pracowałaś najdalej w biedronce
Prawdopodobnie mąż bądź tatuś spierdolił przytomnie i sie nie dziwie bo taką materialistke tez bym kopa w dupe zasadził
Żeby żałować na dziecko
To nie było dawać, sknero
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2017, o 12:47

Wszystko ok, płacę po te 5, 6 zł za to za tamto, za siamto.. tylko poproszę o paragonik !
Jak wysyłasz list na poczcie tez prosisz paragonik ? :lol:
Bo to aż 4,5 zł

PS Dla wyjaśnienia blondynko, na poczcie nie wydają paragonów
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2017, o 09:01

Wszystko ok, płacę po te 5, 6 zł za to za tamto, za siamto.. tylko poproszę o paragonik !
Paragonik
Historia paragoników jest wasza taka że siedzicie na tablicy obecnej olx i wymieniacie się paragonami
bądź mając znajomych po różnych sklepach prosicie by WAM odkładały jak klient nie weźmie
Dla mnie to jest czyste S K Ó R W Y S Y Ń S T W O bo rodziny które naprawdę potrzebują pieniędzy ich nie dostają a takie mendy to o "paragonik"
A potem z tej kasy zaoszczędzonej do monopolowego bądź dziecko do rodziców a samemu na dyskotekę sie lezie bo jeszcze dziewucha sie nie wyszalała
Tylko potem lala sie upija i nie wiadomo skąd kolejne kinder niespodzianke przynosi
Na górę

Postautor: skjfdsj » 14 cze 2017, o 12:24

na poczcie jak chcesz, wydaja paragoniki :) jak nie wiesz to nie cwaniakuj.
Na górę

Postautor: asica » 20 cze 2017, o 22:52

We Włoszech to kosztuje 5 euro plus dodatkowo zakup-obowiązkowy jednorazowych skarpetek za 5 euro razem 10,więc nie narzekać wieśniaki z tomaszowa...:)
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2017, o 11:05

5zł za watę czy popcorn to dużo???? Boże co za ludzie. Ulubiony zwrot "co tak drogo"!!!. Drogo to płacisz za tanie szmaty na bazarze bo nie są tego warte albo u chińczyka za tandetę - a myślisz że oszczędzasz :-)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”