Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 lut 2018, o 11:59

Do 22 to możecie sobie i burdel prowadzić ale potem ma być cisza i koniec kropka t ę p e c h u j e 8)
Takiś mądry to mu to wytłumacz! On ma swoją teorię a te wytyczne czyli godziny do której można chalasować jacyś głupcy wymyślili!!! Jak twierdzi jego podwórko i jego sprawa - koniec, kropka!
Ale uszy sąsiadów!!!
Na górę

Postautor: Maria » 17 mar 2018, o 21:54

A w niedzielę wszyscy do Kościoła i po Komunię dzioby nastawiają a przykazanie......szanuj bliźniego swego jak siebie samego
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2018, o 22:58

Moi sąsiedzi trzymają na klatce śmierdzące buty.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2018, o 06:53

mieszkam w bloku nr.4 przy ul. Rejtana od 1993 r.czały czas sprzątaliśmy klatkę od 17 teggo do 31 i teraz zmienielsmy kolejnośc sprzątania /zebraliśmy podpisy i wszyscy wyrazili zgode na taką kolejność/. A ta panie nie wyraza zgode na sprzątaniw według grafiku -czyli klatka schodowa jest od 1 do 15 sprzątana dwa razy-?
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2018, o 18:44

Proszę was spuście psa z łańcucha i dajcie mu jeść.... niech przestanie wreszcie wyć!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 13:52

Proszę was spuście psa z łańcucha i dajcie mu jeść.... niech przestanie wreszcie wyć!!!!!!!!!!
a skąd wiesz że oni forum czytają? może im powiesz. prościej
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2018, o 13:40

Proszę was spuście psa z łańcucha i dajcie mu jeść.... niech przestanie wreszcie wyć!!!!!!!!!!
a skąd wiesz że oni forum czytają? może im powiesz. prościej
Akurat mój sąsiad wie, że jego kundel wyje (no sorry trudno tego nie wiedzieć, lepiej udawać wariata) ale komentuje to niby żartem(???), że taki to zdolny śpiewak...... I co geniuszowi zrobisz?
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2018, o 15:10

Mój znów tłucze czym popadnie i chuczy w swojej szopie po nocy.... Takiego fachowca i gospodarza z gromnicą nie znajdzie!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2018, o 20:23

Mój znów tłucze czym popadnie i chuczy w swojej szopie po nocy.... Takiego fachowca i gospodarza z gromnicą nie znajdzie!!!!
Znam człowieka!!!
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2018, o 09:14

Od 22 do 6 ma być spokój.
Spotkaj sie z dzielnicowym.To gość do rozwiązywania takich problemów.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2018, o 12:46

Od 22 do 6 ma być spokój.
Spotkaj sie z dzielnicowym.To gość do rozwiązywania takich problemów.
Nic z tego....
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2018, o 15:42

Mój znów tłucze czym popadnie i chuczy w swojej szopie po nocy.... Takiego fachowca i gospodarza z gromnicą nie znajdzie!!!!
Znam człowieka!!!
Czy to ten z "krzywym spojrzeniem"?
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2018, o 00:30



Znam człowieka!!!
Czy to ten z "krzywym spojrzeniem"?
Ten sam.!
Na górę

Postautor: Pan » 29 mar 2018, o 20:25

A my z sąsiadem flaszeczkę obalamy
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2018, o 08:37

A my z sąsiadem flaszeczkę obalamy
Gratuluję w Wielki Czwartek! Pewnie mieszkasz na Koszarach?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”