Najważniejsze jest dobro dziecka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 cze 2018, o 23:42

Pani Dyrektor w ostatnim czasie to już chyba się pogubila w tym co komu mówiła. Ważne jako rodzice mamy bardzo dobrą opinię o pani Anecie a nie wspomnę już o dzieciach ! Mysle że jeszcze nie raz zabraknie w przedszkolu tak wspaniałej osoby jak była Pani Aneta tak jak zabrakło dzieciom jej kiedy ty odchodzili z przedszkola. A piosenkę którą zaśpiewali to mówiła sama za sobie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2018, o 07:13

A zabrac dzieciaczki :twisted: Nic tak nie boli jak utrata kasy
Dzieci zabrane.Ale zakończenie roku to było żenujące wydarzenie.Szkoda ,że tak to się skończyło.Przez tyle lat razem ze swoją Panią Anetą a w ostatnich miesiącach gdy już kończyły swoją edukację w przedszkolu taka "niespodzianka"ze strony kadry zarządzającej.Nie mogły się spotkać i podziękować swojej Pani w przedszkolu.Jako rodzice rozganizowaliśmy spotkanie w prywatnym miejscu i nasze dzieci zobaczyły sie z P Anetą. Tak nie powinno to wyglądać.
Na górę

Postautor: bankomat » 30 lip 2018, o 00:29

To przedszkole to porażka!!! Bardzo NIE polecam, piszę z doświadczenia, na szczęście moje dziecko już tam nie chodzi... rodzic jest tam traktowany jak bankomat - płacić i nic nie mówić, o nic nie pytać, zgadzać się na wszystko co sobie wymyślą w tym przedszkolu, a im więcej bankomat ma pieniędzy i mniej się odzywa tym jest fajniejszy dla przedszkola, a dziecko ...... sprawa drugorzędna, taki "środek" do pozyskania kasy. Była tam jedna dobra Pani, ale już ją zwolnili i to w skandaliczny sposób na oczach dzieci ...... nie wiem czego tzw. pedagodzy chcieli przez to nauczyć dzieci, bo na pewno nie szacunku do drugiego człowieka. Każde inne przedszkole jest lepsze od tego.
Na górę

Postautor: jagaba » 31 lip 2018, o 18:19

Ja miałam tam dzieci. Jestem zadowolona. Pani dyrektor i nauczycielki bardzo starają się by dzieci dobrze się tam czuły.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”