Gdzie na mecz?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Fanf » 18 cze 2018, o 21:22

Czy będzie jakaś konkretna strefa kibica na mecz Polski?
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 22:17

Lwowska 116 u Waslyla
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 22:26

A co to za mecz?
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 22:47

Typuje wynik 1- 3 dla murzynków i po euforii :cry: :shock: :roll:
Na górę

Postautor: zztop » 19 cze 2018, o 08:33

będzie .. w zamościu na rynku. U Nas po co... :(
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 08:36

no przestań. przecież to w Rosji. oglądając wspierasz reżim Putina
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 08:58

w Rosji mości Panie 8)
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 09:12

Oglądając reklamy Gazpromu wspierasz Nord Stream II i aneksję Krymu.
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 10:04

Krystyna Janda o polskich kibicach: “Obłęd i mania wielkości. Gdybyśmy wygrali to nie dałoby się żyć”
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 22:19

Typuje wynik 1- 3 dla murzynków i po euforii :cry: :shock: :roll:
Oj nie wierzyłeś w naszych a oni utarli ci nosa i przegrali tylko 1 - 2.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 08:18

Jestem zona kibica, ktora nie interesowaly nigdy mecze. Wczoraj maz mnie namowil do ogladania. Powiedzial, ze bedzie mi cierpliwie tlumaczyl te wszystkie karne i hattricki ( tak to powinno byc napisane?). Pierwszy raz z piwkiem usiadlam na kanapie w domowej strefie kibica. I co? Moj maz siedzial blady i nieskory do tlumaczen i odpowiadania na pytania. Siedzial przybity jak pies. Kiedy padl pierwszy gol, szeptal tylko, ze chlopaki jeszcze pokaza na co ich stac... po drugim golu tylko wzdychal. Ja siedzialam cicho i patrzylam na meza i bylo mi go zwyczajnie szkoda. Byl zalamany. Piwko mu nie smakowalo, zdjal czapke i mietolil ten podlej jakosci szalik. Takie to emocje, taka to frajda, tyle oczekiwan i co? Szkoda, ze tylke forsy pompuje sie w ten sport a zdolni sportowcy innych dyscyplin nie sa tak sowicie oplacani choc sukcesy maja spektakularne.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 08:40

Jestem zona kibica, ktora nie interesowaly nigdy mecze. Wczoraj maz mnie namowil do ogladania. Powiedzial, ze bedzie mi cierpliwie tlumaczyl te wszystkie karne i hattricki ( tak to powinno byc napisane?). Pierwszy raz z piwkiem usiadlam na kanapie w domowej strefie kibica. I co? Moj maz siedzial blady i nieskory do tlumaczen i odpowiadania na pytania. Siedzial przybity jak pies. Kiedy padl pierwszy gol, szeptal tylko, ze chlopaki jeszcze pokaza na co ich stac... po drugim golu tylko wzdychal. Ja siedzialam cicho i patrzylam na meza i bylo mi go zwyczajnie szkoda. Byl zalamany. Piwko mu nie smakowalo, zdjal czapke i mietolil ten podlej jakosci szalik. Takie to emocje, taka to frajda, tyle oczekiwan i co? Szkoda, ze tylke forsy pompuje sie w ten sport a zdolni sportowcy innych dyscyplin nie sa tak sowicie oplacani choc sukcesy maja spektakularne.
niepotrzebnie pompuje się emocje po kwalifikacjach. siadają "fachowcy" i co tam wyjście z grupy. małe ambicje. a teraz z Kolumbią wygrać to będzie szczyt ambicji
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 20:56

Polacy nic sie nie stało :oops: :oops: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 21:27

Gdzie oglądacie mecz o wszystko :?:
Na górę

Postautor: lol » 22 cze 2018, o 00:51

u KAŚKI a może u piotra zobaczymy :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”