Polacy nic się nie stało

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Pigue » 19 cze 2018, o 19:04

I co Wy na to? Zaczęło się?
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 19:16

Ja pitole :shock: ale mecz.
A widzieliście oczy trenera tak pod sam koniec meczu.Patrzył prosto w kamery i ten widok mnie przeraził :panzielony:
Kurde...
Na górę

Postautor: gosciu » 19 cze 2018, o 21:18

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... eo/dhchr8h
Odesłać te babska do domu, niech dzieci bawią i przetwory na zimę robią. Może wtedy skupią się na graniu, a nie na lansowaniu (nowa fryzura). Arłamów, luksusy, a w zamian dla Polski - parodia meczu. A na zgrupowanie - na poligon i łóżka piętrowe. Znaleźć trenera z sercem, a nie kontraktami reklamowymi. W dupę wykopać te żelki i zbudować drużynę od podstaw. Taką, która będzie "głodna" sukcesu. Ci już się nachapali i im nie zależy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 21:31

Wstyd to było oglądać. W pierwszej połowie żadnego strzału na bramkę Senegalu. Liga okręgowa. Lepiej sie w ogóle nie zakwalifikowac niż potem wstydu się najeść.
Na górę

Postautor: Gosssc » 19 cze 2018, o 21:39

Piszcie co chcecie, wierzę w Polaków. Pokażą swoje w dwóch kolejnych meczach. Tym sępom co mszczą na naszych będzie wstyd. Brawo Polska
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 21:43

jestem zachwycony twoją wiarą szczególnie po pierwszej połowie gdy nie potrafili strzelić w kierunku bramki przeciwnika. mielismy mecz otwarcia w niedzielę mecz o wszystko a potem mecz o honor. tak to się powtarza że a aż nudne
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 22:27

Ja pitole :shock: ale mecz.
A widzieliście oczy trenera tak pod sam koniec meczu.Patrzył prosto w kamery i ten widok mnie przeraził :panzielony:
Kurde...
Podobno jakieś szamańskie rytuały odprawiali :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 07:04

Łatwo jest krytykować, jak zwykle. Mecz nie był dobry przyznaje, ale prawdziwy kibic to kibic na dobre i złe. Tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 07:59

Jeszcze tylko wpi****l od Kolumbii i chłopaki będą mieli wakacje😂
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 08:38

Łatwo jest krytykować, jak zwykle. Mecz nie był dobry przyznaje, ale prawdziwy kibic to kibic na dobre i złe. Tyle.

Oj przestań. Przecież w pierwszej połowie nie oddali nawet strzału na bramkę przeciwnika. Co tam przegrana. Ale w jakim stylu. W 1992 roku na Olimpiadzie przegralismy z Hiszpanią 3:2. Ale to się chciało oglądać. Cały mecz były emocje. A tu wstyd i tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 09:07

dobrze, że tego nie oglądałem, wiedziałem, że to nie na moje nerwy
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 09:28

Schemat zawsze taki sam..... a ludzie się podniecają że Polacy dadzą rade a tu d...upa wychodzi jak zwykle nawet z teoretycznie słabszy przeciwnikiem.W TV mówią że Polacy byli faworytami tego spotkania,kto tak powiedział?To że w tabeli w ogólnej kwalifikacji jesteśmy wyżej nic nie znaczy!A czego tak myślę?Popatrzcie co było z San Marinio,fryzjerzy,barmani,biznesmeni zrobili taką sytuacje na boisku że ,,polscy zawodowcy,, grali jak chłopaki z podwórka tzn: zrobiła się zwykła kopanina,ciężko było im rozegrać jakąś akcje.Ktoś powie-ale wygrali!Tak wygrali ale w tak tragicznym stylu że szkoda gadać bo od drużyny narodowej wymaga się profesjonalizmu!Tu z Senegalem mamy powtarzający się schemat,drużyna liczy na Szczęsnego i Lewego ma słabą kondycję w stosunku do rywali,łatwo przegrywa starcia w 1:1 Półki nie zmieni się metodyczność naszej drużyny i nie wzrośnie kondycja wszystkich chłopaków zapomnijmy o dobrych meczach a te wypryski na mapie naszych meczów w postaci wygranych to albo łut szczęścia albo słabsze granie drużyny przeciwnej.Dla mnie to zwykli szmaciarze piłkarscy którym zawsze ciężko wygrać i obojętnie z kim by grali,jeszcze nie widziałem meczu na którym by wygrali z łatwością i przysłowiowym palcem w d....pie.Nie jest to żadna złośliwość ale moje przemyślenia i analiza tego co widzę od paru lat,to że Polska załapała się na mundial jeszcze o niczym nie świadczy bo jak widać drużyna teoretycznie słabsza może wygrać a dostanie się do mundialu to nie to samo co jego wygranie.Nie wiem czy to kibicowanie jest to forma nadziei na wygraną czy głupota ludzi że myślą że nasi na bank wygrają,gdy rozmawiam z napaleńcami i zawsze mówię że cienko widzę każdy mecz to wielkie oburzenie że jestem sceptyczny i że oglądam mecze naszej reprezentacji i śmieję się gdy z wielkim trudem ten mecz idzie Polakom a Ci siedzą załamani bo liczyli na wygraną.Nasza reprezentacja nie jest jedną z lepszych więc trzeba liczyć się z tym że częściej w d...pę dostaną i jak widać tak się dzieje.Życzę im i nam jak najlepiej ale półki selekcjoner nie zrobi totalnej rozpierduchy w składzie,metodzie rozgrywki i kondycji drużyny zawsze tak będzie a wtedy pozostanie nam tylko się śmiać z gry naszych chłopaków 8)

Taki mój wywód który pewnie poruszy wiernego kibica... nie mniej pozdrawiam i mówię że nie chciałem nikogo obrazić
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 11:54

Komentarz obywatela Ukrainy po meczu na forum Gazety Wrocławskiej...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 12:58

Lepiej przyjrzeć sie politykom.Co wykombinują :roll: korzystając z mundialowej gorączki?
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 13:54

Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”