Prawko

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 wrz 2018, o 13:12

Wiecie jakie są może ceny prawka w Tomaszowskich szkołach nauki jazdy, dzięki za info.
Na górę

Postautor: Hdjdid » 6 wrz 2018, o 17:19

Około 1000-1300 zl
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2018, o 11:11

1000 to mój sąsiad 6 lat temu płacił za kurs prawka i teraz znowu tyle samo, no to się dorobią koksów nauki jazdy co roku wszystko drożeje, że im się opłaca? :roll:
Na górę

Postautor: Goscccc » 12 wrz 2018, o 21:37

1000 to mój sąsiad 6 lat temu płacił za kurs prawka i teraz znowu tyle samo, no to się dorobią koksów nauki jazdy co roku wszystko drożeje, że im się opłaca? :roll:
Robiłem w tamtym roku i w Autoluxie zapłaciłem 1100
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2018, o 23:53

1000 to mój sąsiad 6 lat temu płacił za kurs prawka i teraz znowu tyle samo, no to się dorobią koksów nauki jazdy co roku wszystko drożeje, że im się opłaca? :roll:
Robiłem w tamtym roku i w Autoluxie zapłaciłem 1100
Ja robiłem w 2008 i zapłaciłem dokładnie tyle samo. Praca instruktora to tak jak praca dostawcy pizzy - na początek. Poczuć jak Cię dymają a potem ucieczka za granicę.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 10:13

Robiłem w tamtym roku i w Autoluxie zapłaciłem 1100
Ja robiłem w 2008 i zapłaciłem dokładnie tyle samo. Praca instruktora to tak jak praca dostawcy pizzy - na początek. Poczuć jak Cię dymają a potem ucieczka za granicę.
Instruktorzy, sami się dajecie dymać i dziwię się wam bardzo ! że jezdzicie jak się widzi nie raz po 12 godz. dziennie i sobota do tego zapewne wiecie ile można przepracować ustawowo dziennie, wiec chyba wam to odpowiada na to wygląda. A po drugie, że ci przedsiębiorcy tacy głupi są! bynajmniej koszt kursu powinien być minimum na te czasy 1500 zł. na czysto i śmiechu warte ze coś jest gratis. Podejrzewam, że koszty przewyższają zarobek tych firm przy obecnej cenie. Prawko robi się tylko raz w życiu no pomijajmy tutaj głupotę ludzką to juz inna sprawa. Normalnie zero perspektyw w tym mieście, słyszałem w telewizji, że już znowu zapowiadają kolejną podwyżkę płac do góry a zatem i ZUS na pewno stówkę pójdzie jak zwykle.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”