Niebezpieczne skrzyżowanie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 11:57

Temat drugi do szybkiego załatwienia sprawy.
Właśnie znowu doszło do wypadku na skrzyżowaniu obok Energetyka tj.ul.PIłsudskiego i Żwirki i WIgury!
Częstotliwość wypadków zatrważa,znowu trzeba coś poprawić.Ktoś zna feler tego skrzyżowania???
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 17:32

Ono jest przygotowane na światła ale coś wolno idzie. Porysowali pasy porobili zakazy i wysepki i cisza. Ślimaczy się jak to na prowincji.
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 21:47

Temat drugi do szybkiego załatwienia sprawy.
Właśnie znowu doszło do wypadku na skrzyżowaniu obok Energetyka tj.ul.PIłsudskiego i Żwirki i WIgury!
Częstotliwość wypadków zatrważa,znowu trzeba coś poprawić.Ktoś zna feler tego skrzyżowania???
feler to natężenie ruchu "przeskoczyć" Piłsudskiego to czasami cud
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 12:29

można kółko namalować i spoko 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 13:57

porobić ronda,skrzyżowanie łaszczowieckiej z zamojską posiada światła i jakoś tam tez dochodzi do stłuczek ,nie mówiąc już o korkach w godzinach szczytu gdzie na zmianę świateł długo się czeka
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 14:27

Laszczowiecka to całkiem inna bajka.Tam własnie powinno byc rondo.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 15:34

Laszczowiecka to całkiem inna bajka.Tam własnie powinno byc rondo.
Pomyśl robiąc koło energetyka światła będzie powstawał korek od świateł po same rondo koło budowanego kościoła z racji tego że ten odcinek jest krótki a światła zapewne będą miały podobny czas działania jak wszystkie inne tomaszowskie,to samo będzie się dziać w drugą stronę tzn: w stronę miasta co przyblokuje ulice rejtana jak i polną gdyż i w tą stronę będzie tworzyć się korek na ulicy piłsudzkiego. Rondo moim zdaniem pozwoli skrócić czas przejazdu u zbiegu ulic a tym samym zminimalizuje korki które powstają również w godzinach szczytu przez działanie sygnalizacji świetlnych
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 15:57

Ja akurat myślę :idea:
i uważam,że calkiem niepotrzebne było rondo u bram koscioła, bo bylo tam raczej bezkolizyjnie.Teraz mamy atrakcyjnie wizualny widoczek i problem z biskością( tu słusznie piszesz!) skrzyżowania przy energetyku,który od lat uchodziło za niebezpieczne.
teraz jest zgryz i niczego madrego zrobic nie sposób.Ja jednak myslę ,że trzeba szukać jakiegoś rozwiązania.
Z tym kółkiem namalowanym to był żart.jakby co :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 08:20

Ja akurat myślę :idea:
i uważam,że calkiem niepotrzebne było rondo u bram koscioła, bo bylo tam raczej bezkolizyjnie.Teraz mamy atrakcyjnie wizualny widoczek i problem z biskością( tu słusznie piszesz!) skrzyżowania przy energetyku,który od lat uchodziło za niebezpieczne.
teraz jest zgryz i niczego madrego zrobic nie sposób.Ja jednak myslę ,że trzeba szukać jakiegoś rozwiązania.
Z tym kółkiem namalowanym to był żart.jakby co :panzielony:
widzisz a ja nie żartowałem z tym rondem,akurat w tym miejscu zbieg ulic jest lepszy niż na rondzie istniejącym już koło kościoła i tam fakt rondo jest nie mniej dziwne
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 12:24

Dwa ronda w kupie? :roll:
Rozwiązania drogowe w mieście maja charakter improwizowanej na szybko akcji.
Ja czekam na plan rozwoju miasta na 10 lat,gdzie będzie wiadomo co i jak ,do czego i za ile?

Dzisiaj premier ogłosił plan dla Slaska na 55 mld zlotych i wszyscy podkreślali,że to sie im należy bo ŚLĄZACY TO DUMNY NARÓD.
Może napisac do premiera list w nasze sprawie Nadgranicznej?
Przeciez u nas wszyscy głosują na Pis :roll: i tez są dumni tyle ,że biedni.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”