Zmowa Stacji Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 11:17



Masz więc na swoje życzenie różnice cen na stacjach zaślepiony pisojełopie :"Polacy robiący zakupy w Niemczech coraz częściej przy okazji tankują do pełna. Nie ma się czemu dziwić, bo przy okazji oszczędzają. A może jednak warto się zdziwić, bo ropa w Niemczech zawsze była droższa.... Okazuje się, że na stacji benzynowej we Frankfurcie nad Odrą, olej napędowy kosztuje 1,09 euro (cena z 2 stycznia 2019 roku). W tym samym czasie za litr ropy na polskiej stacji w Słubicach kosztował 5,17 zł, czyli 1,21 euro.

Różnica jest więc spora, bo wynosi 13 eurocentów – 55 groszy.
To już nie jest przysłowiowy grosz, po który nie warto się schylać. "
https://innpoland.pl/149159,polacy-tank ... e-w-polsce

A teraz popytaj Niemców i w końcu siebie zmanipulowana, ogłupiona spisiała i spsiała mendo : czy Niemcy nakładały ostatnio jakieś nowe podatki na paliwa tak, ja zrobiła to zbieranina oszustów spod szyldu PiS w Polsce, obiecując oszukańczo OBNIŻENIE podatków, NAKŁADAJĄC JEDNOCZEŚNIE NOWY PODATEK, zwany oszukańczo opłatą emisyjną???
:panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
CZY KIEDYŚ NAPISZESZ COŚ NA TEMAT ???
Właśnie dokładnie odpowiedziałem ci na twoje szczekanie o cenach na stacjach paliw !!! Nie widzisz tego???? Miejsce lokalizacji stacji mam ci przypomnieć? Proszę bardzo jeszcze raz pisi arcydurniu : Słubice i zaraz za Odrą - Frankfurt!. Ślepota czy wtórny analfabetyzm tak cię męczą pisoidioto? Czy też atrofia twojego mózgu dać znaje o sobie pisoszczekaczu, rozkochany w partii komuchów Piotrowiczów, świrów Macierewiczów , czy innych notorycznych kłamców Morawieckich?
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 12:19

Pietia pokoloruj jeszcze bardziej będzie mądrzejsze :P Ale ty jesteś rozchwiany emocjonalnie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 12:25

Jeszcze raz :roll: :!:

Jeśli paliwo będzie po 7 zł to i tak w Tomaszowie po 7,30 czy 7,40 zł. I o to chodzi.Czy to zmowa czy jakiś schemat koncernów paliwowych nie wiem.
Ale o tym jest temat. Na PIS sobie napdlaj w innych tematach.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 12:54


CZY KIEDYŚ NAPISZESZ COŚ NA TEMAT ???
Właśnie dokładnie odpowiedziałem ci na twoje szczekanie o cenach na stacjach paliw !!! Nie widzisz tego???? Miejsce lokalizacji stacji mam ci przypomnieć? Proszę bardzo jeszcze raz pisi arcydurniu : Słubice i zaraz za Odrą - Frankfurt!. Ślepota czy wtórny analfabetyzm tak cię męczą pisoidioto? Czy też atrofia twojego mózgu dać znaje o sobie pisoszczekaczu, rozkochany w partii komuchów Piotrowiczów, świrów Macierewiczów , czy innych notorycznych kłamców Morawieckich?
ANALFABETO BEZ MÓZGI NAM CHODZI O ZMOWĘ CENOWĄ STACJI PALIW W TOMASZOWIE LUBELSKIM , WYJEDŹ ZAGRANICE I PRZESTAŃ RZYGAĆ NA TYM FORUM JAK CI W POLSCE ŹLE
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 12:57

Spokojnie. Pietia chce nam coś przekazać. Nie bardzo sam wie co ale się stara :P
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 13:04

Jeszcze raz
Jeśli paliwo będzie po 7 zł to i tak w Tomaszowie po 7,30 czy 7,40 zł. I o to chodzi.Czy to zmowa czy jakiś schemat koncernów paliwowych nie wiem.
Ale o tym jest temat. Na PIS sobie napdlaj w innych tematach.
Parę dni temu na trasie z Tomaszowa do Rzeszowa sprawdziłem, że twoje puste szczekanie o wyższych cenach paliw w Tomaszowie jest tylko i wyłącznie pustym szczekaniem zaślepionego, ogłupionego, niekumatego pisodurnia!!!. Pisałem ci o tym wcześniej wtórny analfabeto. Niech ta prosta prawda do ciebie dotrze tak, jak inna, równie prosta prawda: ceny paliw byłyby WSZĘDZIE W POLSCE niższe o około złotówkę, gdyby nie OSZUKAŃCZE zapewnienia tych oszustów pisiorów, że będą OBNIŻAĆ podatki, że nie wprowadzą NOWYCH podatków , a którzy żadnego podatku w paliwach nie obniżyli, za to nałożyli właśnie NOWY PISOWSKI podatek na paliwa. I cokolwiek byś nie szczekał, nie zmienisz jednego - na zbieraninę oszustów głosowałeś. Ta zbierania OSZUSTÓW nazywa się PiS. :panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 13:09

Jeszcze raz
Jeśli paliwo będzie po 7 zł to i tak w Tomaszowie po 7,30 czy 7,40 zł. I o to chodzi.Czy to zmowa czy jakiś schemat koncernów paliwowych nie wiem.
Ale o tym jest temat. Na PIS sobie napdlaj w innych tematach.
Parę dni temu na trasie z Tomaszowa do Rzeszowa sprawdziłem, że twoje puste szczekanie o wyższych cenach paliw w Tomaszowie jest tylko i wyłącznie pustym szczekaniem zaślepionego, ogłupionego, niekumatego pisodurnia!!!. Pisałem ci o tym wcześniej wtórny analfabeto. Niech ta prosta prawda do ciebie dotrze tak, jak inna, równie prosta prawda: ceny paliw byłyby WSZĘDZIE W POLSCE niższe o około złotówkę, gdyby nie OSZUKAŃCZE zapewnienia tych oszustów pisiorów, że będą OBNIŻAĆ podatki, że nie wprowadzą NOWYCH podatków , a którzy żadnego podatku w paliwach nie obniżyli, za to nałożyli właśnie NOWY PISOWSKI podatek na paliwa. I cokolwiek byś nie szczekał, nie zmienisz jednego - na zbieraninę oszustów głosowałeś. Ta zbierania OSZUSTÓW nazywa się PiS.

No widzisz Pietia. Nie umiesz wyjśc poza schemat napdlanki na PIS. Ale dlaczego popierasz pisowskiego burmistrza to jest dopiero zagadka :P

Według ciebie nie ma zmowy w Tomaszowie. To jest twoje zdanie w końcu na temat. Inni sądzą inaczej. Pewnie prawda leży po środku i duże koncerny mają podobno jakieś algorytmy zalezne od liczby stacji, ilości mieszkańców itp.

Kiedyś waliłes kulfony. dziś koloryzujesz literki. Myslisz , że wtedy twoja wypowiedź jest mądrzejsza? :P
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 13:20


Właśnie dokładnie odpowiedziałem ci na twoje szczekanie o cenach na stacjach paliw !!! Nie widzisz tego???? Miejsce lokalizacji stacji mam ci przypomnieć? Proszę bardzo jeszcze raz pisi arcydurniu : Słubice i zaraz za Odrą - Frankfurt!. Ślepota czy wtórny analfabetyzm tak cię męczą pisoidioto? Czy też atrofia twojego mózgu dać znaje o sobie pisoszczekaczu, rozkochany w partii komuchów Piotrowiczów, świrów Macierewiczów , czy innych notorycznych kłamców Morawieckich?
ANALFABETO BEZ MÓZGI NAM CHODZI O ZMOWĘ CENOWĄ STACJI PALIW W TOMASZOWIE LUBELSKIM , WYJEDŹ ZAGRANICE I PRZESTAŃ RZYGAĆ NA TYM FORUM JAK CI W POLSCE ŹLE
Zadzwoń do pompiarzy ze Słubic i zapytaj ich, czy oni z tą ceną 5,17 zł za litr ropy - są w zmowie z pompiarzami tomaszowskimi pisoszczekaczu, rozkochany w partii komuchów Piotrowiczów, świrów Macierewiczów , czy innych notorycznych kłamców Morawieckich :lol: :lol:
A potem - marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem :twisted: :twisted: https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 13:25



ANALFABETO BEZ MÓZGI NAM CHODZI O ZMOWĘ CENOWĄ STACJI PALIW W TOMASZOWIE LUBELSKIM , WYJEDŹ ZAGRANICE I PRZESTAŃ RZYGAĆ NA TYM FORUM JAK CI W POLSCE ŹLE
Zadzwoń do pompiarzy ze Słubic i zapytaj ich, czy oni z tą ceną 5,17 zł za litr ropy - są w zmowie z pompiarzami tomaszowskimi pisoszczekaczu, rozkochany w partii komuchów Piotrowiczów, świrów Macierewiczów , czy innych notorycznych kłamców Morawieckich :lol: :lol:
A potem - marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem :twisted: :twisted: https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
Dobrze Pietia. Już dobrze...a świstak siedzi w Radecznicy i zawija w te sreberka...
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 13:50



ANALFABETO BEZ MÓZGI NAM CHODZI O ZMOWĘ CENOWĄ STACJI PALIW W TOMASZOWIE LUBELSKIM , WYJEDŹ ZAGRANICE I PRZESTAŃ RZYGAĆ NA TYM FORUM JAK CI W POLSCE ŹLE
Zadzwoń do pompiarzy ze Słubic i zapytaj ich, czy oni z tą ceną 5,17 zł za litr ropy - są w zmowie z pompiarzami tomaszowskimi pisoszczekaczu, rozkochany w partii komuchów Piotrowiczów, świrów Macierewiczów , czy innych notorycznych kłamców Morawieckich :lol: :lol:
A potem - marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem :twisted: :twisted: https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
OŚWIEĆ NAS ANALFABETO JAK PARTIA NIE KŁAMAŁA , A MOŻE MASZ PRZEPIS NA KTÓRĄ GŁOSOWAĆ ,ŻE NIE BĘDĄ W NIEJ KŁAMAĆ ANALFABETO
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 14:08



Zadzwoń do pompiarzy ze Słubic i zapytaj ich, czy oni z tą ceną 5,17 zł za litr ropy - są w zmowie z pompiarzami tomaszowskimi pisoszczekaczu, rozkochany w partii komuchów Piotrowiczów, świrów Macierewiczów , czy innych notorycznych kłamców Morawieckich :lol: :lol:
A potem - marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem :twisted: :twisted: https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
Dobrze Pietia. Już dobrze...a świstak siedzi w Radecznicy i zawija w te sreberka...
WIDZISZ MY MAMY OJCZYZNĘ NASZĄ POLSKĘ A TY NIE MASZ NIC JESTEŚ JAKIMŚ PODRZUTKIEM BEZ OJCZYZNY BEZ MOWY PRAOJCÓW BEZ PRZESZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚCI JESTEŚ NIKIM
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 14:10

Pieti nie znasz? :P
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 15:18



Dobrze Pietia. Już dobrze...a świstak siedzi w Radecznicy i zawija w te sreberka...
WIDZISZ MY MAMY OJCZYZNĘ NASZĄ POLSKĘ A TY NIE MASZ NIC JESTEŚ JAKIMŚ PODRZUTKIEM BEZ OJCZYZNY BEZ MOWY PRAOJCÓW BEZ PRZESZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚCI JESTEŚ NIKIM
Twoją ojczyzną jest Wolska. Nie żadna Polska Wolaku-pisodurniu. Więc to TY wynoś się z mojego kraju. Marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem tak, jak jest w wolackim hymnie :twisted: :twisted: https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 18:29


WIDZISZ MY MAMY OJCZYZNĘ NASZĄ POLSKĘ A TY NIE MASZ NIC JESTEŚ JAKIMŚ PODRZUTKIEM BEZ OJCZYZNY BEZ MOWY PRAOJCÓW BEZ PRZESZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚCI JESTEŚ NIKIM
Twoją ojczyzną jest Wolska. Nie żadna Polska Wolaku-pisodurniu. Więc to TY wynoś się z mojego kraju. Marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem tak, jak jest w wolackim hymnie https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
Z JAKIEGO KRAJU ty CHCESZ MNIE WYGONIĆ Z twojego ALE JAKIEGO twojego ANALFABETO ty NIE MASZ KRAJU :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2019, o 18:38



Twoją ojczyzną jest Wolska. Nie żadna Polska Wolaku-pisodurniu. Więc to TY wynoś się z mojego kraju. Marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem tak, jak jest w wolackim hymnie https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
Z JAKIEGO KRAJU ty CHCESZ MNIE WYGONIĆ Z twojego ALE JAKIEGO twojego ANALFABETO ty NIE MASZ KRAJU :lol:
Przecież ledwo parę linijek wyżej pisałem ci ślepy pisoidioto: TY wynoś się z mojego kraju. Marsz do Wolski za twoim guru kulawym konusem. Jeszcze nie rozumiesz niekumata łajzo? No to jeszcze raz: z ziemi polskiej do Wolski, jak ryczał do mikrofonu twój szczerbaty guru. :panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”