Potrzebna rozmowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Milena45 » 12 lis 2018, o 16:14

Poszukuję dobrego, konkretnego ks. w TL do rozmowy. Trochę pokreciło mi się w życiu. Kogo polecacie? Będę wdzięczna i proszę tylko o wypowiedzi w temacie. Nie szukam psychologa czy kogoś tam. Potrzebna mi w TL rozmowa z konkretnym ks.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 16:16

Radzę jednak zacząć od psychologa.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 16:32

a ksiądz nikomu nie pomógł , chyba by oplątać umysł mocniej sidłami i wyczyścić z kasy . Ale idz do swego boga jak nie masz własnego
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 16:46

Ks. Derdziuk w Krasnobrodzie
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 16:53

Poszukuję dobrego, konkretnego ks. w TL do rozmowy. Trochę pokreciło mi się w życiu. Kogo polecacie? Będę wdzięczna i proszę tylko o wypowiedzi w temacie. Nie szukam psychologa czy kogoś tam. Potrzebna mi w TL rozmowa z konkretnym ks.
Pani Mileno,
Jeśli mamy problem, którego nie potrafimy po ludzku rozwiązać, jest to problem natury duchowej dobra będzie spowiedź u księdza egzorcysty.... Nie wiem jaki konkretnie ma Pani... czy chciała by Pani nakreślić choć trochę?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 17:13

Radzę jednak zacząć od psychologa.
Też tak uważam.
Chyba, że jesteś sprawczynią przestępstwa i liczysz na to, że opowiesz wszystko księdzu w spowiedzi, a ten związany nakazem zachowania tajemnicy spowiedzi nie doniesie na Ciebie, ale da Ci otuchę, a może nawet rozgrzeszy. Hmm... wolałbym w takim przypadku nie być tym księdzem.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 17:16

Ponawiam apel :roll: niech Pani zacznie szukać pomocy u dobrego psychologa.Internet to kopalnia wiedzy na ten temat i adres dobrego terapeuty można spokojnie namierzyć.Ze względu na delikatnośc tej materii radzę poszukać w innym mieście.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 17:24

Radzę jednak zacząć od psychologa.
Też tak uważam.
Chyba, że jesteś sprawczynią przestępstwa i liczysz na to, że opowiesz wszystko księdzu w spowiedzi, a ten związany nakazem zachowania tajemnicy spowiedzi nie doniesie na Ciebie, ale da Ci otuchę, a może nawet rozgrzeszy. Hmm... wolałbym w takim przypadku nie być tym księdzem.
Nie wiesz jaki ma problem a już spekulujesz, że chyba jest sprawczynią przestępstwa...
Ehh :shock: :?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 19:47

Porozmawiaj z kimś komu ufasz.
Na górę

Postautor: qwert » 12 lis 2018, o 22:28

Ks. Derdziuk w Krasnobrodzie 0 tyko On!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2018, o 11:30

Cóź,jeśli szukasz rozmowy to ok.Jeśli konkretnej pomocy to tylko psycholog.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”