Czemu Jan Paweł II

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 17:22

Czemu Jan Paweł II tolerował pedofilie i homoseksualizm w łonie Kościoła Katolickiego? Nam katolikom się wmawia, że tak, nic nie wiedział, nie miał zielonego pojęcia!. Jednakże niezbite dowody potwierdzają, że doskonale wiedział, miał super rozeznanie. za swojego pontyfikatu cofnął tę Instytucję do czasów średniowiecza i dzisiaj został uznany za świętego. mam poważne wątpliwości co do świętości tego człowiek. nie wiedział ile krzywdy dzieciom robili jego podwładni, do ilu błędów potrafili się przyznać? jest stawiany za wzór młodzieży, co jest ewidentnym nadużyciem. ale to przecież nie Bóg decyduje o tym kto ma zostać świętym, o tym decydują panowie w czarnych kieckach, z FRanciszkiem na czele. czy to nie jest wbrew woli Boga, że to Ci panowie decydują o świętości człowieka? gdzie w Piśmie świętym jest mowa o wynoszeniu na ołtarze świętych, kto wymyślił obcowanie świętych? przecież jedynym pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem jest Jezus Chrystus. Chrystus nie tolerowałby teraz, to co wyczyniają środowiska LGBT, nie wspomnę już o złodziejach z PiS-u, które mają modry pełne frazesów i banałów. nie wspomnę już o PO.
ale po co się tyle produkować, Ewangelie zdecydowanie potępiają homoseksualizm, pedofilię i inne patologie i zboczenia. ale Kościół tradycyjnie prowadzi podwójną grę, bo tu udaje, że to potępia, równocześnie zapominając, że w swoich szeregach ma tych zboków co nie miara. ale cóż istnieją jakieś podziały, na lewactwo prawicę, skrajną prawie. niejednokrotnie się zastanawiam, jakby Jezus ponownie zszedł z Nieba na Ziemię, gdzie by się zapisał? do PO, PiS, a może do LGBT? a może zaszczyciłby swoją osobą parady równości?
Na górę

Postautor: cabba » 22 sty 2019, o 17:31

Dzięki za mądry tekst. Zgadzam się z nim. Dla mnie Lolek z Wadowic, robiący obecnie za ekspresowego świętego, nie jest żadnym świętym ! Pozdrawiam...
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 17:41

Najkrócej jak potrafię: "jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać tak jak one".
JPII wybrał najprostszą z dróg, bo "po co się konfliktować z ważnymi postaciami" Watykanu? Żeby dostać pod wieczór herbatkę, jak Jan Paweł I?
Jakiś czas temu słychać było opinie, że Watykan to ta biblijna nierządnica, że został opanowany przez lobby homoseksualne. Pewnie JPII wolał "nie widzieć, nie słyszeć i nie mówić" o tych strasznych rzeczach dla wygody, albo ze strachu.
Dlaczego "abdykował" Benedykt XVI? Tu jest rozwiązanie zagadki związanej z "głuchotą i ślepotą" JPII odnośnie niegodziwości książąt Kk.
To tylko moja opinia. Nie wiem pewnie o wielu kwestiach, więc mogę się mylić.
W moim przekonaniu JPII nie zasłużył na to, aby wierni się do niego modlili. Ale to ich problem.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 18:28

Kler w Polsce..., Ateisci w Tomaszowie...
Jaki głupi temat jeszcze wymyślisz?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 19:17

Kler w Polsce..., Ateisci w Tomaszowie...
Jaki głupi temat jeszcze wymyślisz?
szukamy tomaszowskiego jołopa ? dobry temat ? Trudno ciebie znaleźć , co ciągle przed kompem
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 19:20

No proszę . Już jełop sie odezwał :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 19:38

Czemu Jan Paweł II tolerował pedofilie i homoseksualizm w łonie Kościoła Katolickiego? Nam katolikom się wmawia, że tak, nic nie wiedział, nie miał zielonego pojęcia!. Jednakże niezbite dowody potwierdzają, że doskonale wiedział, miał super rozeznanie. za swojego pontyfikatu cofnął tę Instytucję do czasów średniowiecza i dzisiaj został uznany za świętego. mam poważne wątpliwości co do świętości tego człowiek. nie wiedział ile krzywdy dzieciom robili jego podwładni, do ilu błędów potrafili się przyznać? jest stawiany za wzór młodzieży, co jest ewidentnym nadużyciem. ale to przecież nie Bóg decyduje o tym kto ma zostać świętym, o tym decydują panowie w czarnych kieckach, z FRanciszkiem na czele. czy to nie jest wbrew woli Boga, że to Ci panowie decydują o świętości człowieka? gdzie w Piśmie świętym jest mowa o wynoszeniu na ołtarze świętych, kto wymyślił obcowanie świętych? przecież jedynym pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem jest Jezus Chrystus. Chrystus nie tolerowałby teraz, to co wyczyniają środowiska LGBT, nie wspomnę już o złodziejach z PiS-u, które mają modry pełne frazesów i banałów. nie wspomnę już o PO.
ale po co się tyle produkować, Ewangelie zdecydowanie potępiają homoseksualizm, pedofilię i inne patologie i zboczenia. ale Kościół tradycyjnie prowadzi podwójną grę, bo tu udaje, że to potępia, równocześnie zapominając, że w swoich szeregach ma tych zboków co nie miara. ale cóż istnieją jakieś podziały, na lewactwo prawicę, skrajną prawie. niejednokrotnie się zastanawiam, jakby Jezus ponownie zszedł z Nieba na Ziemię, gdzie by się zapisał? do PO, PiS, a może do LGBT? a może zaszczyciłby swoją osobą parady równości?
Trudno mi oceniać Jana Pawła II.

Wiem, że Jezus Chrystus parafrazując Jego słowa z Ewangelii powiedział, że "oddajcie Bogu to co boskie A cesarzowi to co cesarskie".

Dzisiaj Jezus Chrystus nie należał by do żadnej partii... Ale za swojego życia płacił podatek jak pozostali.

Niech każdy swojego stanu zajmie się tym co najlepiej potrafi.
Wspaniale jest czytać codziennie Ewangelię. Co dzień rozważam fragment słowa Bożego na każdy dzień i odkrywam na nowo przesłanie Syna Człowieczego.
Nieustannie się nawracajmy.
Na sądzie po śmierci będziemy sądzeni z uczynków.
Nikt nie mówił że droga do nieba będzie łatwa. Ja nie osądzam innych ludzi bo TYLKO BÓG NAJLEPIEJ ZNA ICH SUMIENIE.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”