Podwyżka opłat za śmieci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 10:07

"Szczury wrócą na ulicę"... A to kiedy była ostatnia plaga???
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 10:55

Nie zabierają wszystkich.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 20:18

nie widziałeś szczurów,całkiem niedawno chodziły -sprawdź ile saszetek na szczury kupili w ostatnich 5 latach mieszkańcy miasta
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 22:40

Jednak inteligentny inaczej blokers wrzucający wszystko do jednego pojemnika. :P Opłaty i tak wzrosły . Ja wiem, że ty myjesz flaszki bo to potem sprzedajesz i z tego żyjesz. Dla ciebie istnieją tylko butelki PET i flaszki. czyli to co wypijesz i czym to popijesz :P :lol: :panzielony:
Czyżby zabrakło piaseczku w piaskownicy, że gimbus na forum wszedł i pidli
A co ty nam chcesz wmówić? Że myjesz każde opakowanie po śmietanie, mleku, margarynie itd? Walisz wszystko do pojemnika pod blokiem i nie masz pojęcia jak to wszystko śmierdzi w workach po miesiącu.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 06:34


Czyżby zabrakło piaseczku w piaskownicy, że gimbus na forum wszedł i pidli
A co ty nam chcesz wmówić? Że myjesz każde opakowanie po śmietanie, mleku, margarynie itd? Walisz wszystko do pojemnika pod blokiem i nie masz pojęcia jak to wszystko śmierdzi w workach po miesiącu.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś zamieszkał w bloku mądralo :panzielony:
Na górę

Postautor: -jo » 24 kwie 2019, o 08:02

Ja mam pięć. Zanim odbiorą pewnie będzie sześć. A co będzie w lecie. Stado much. Mozna zawieźć samemu ale nie dają tam worków. Obłęd
Z waszych wypocin wynika że te śmieci nie są segregowane. Segregowane nie śmierdzą. A jak nawrzucasz nie pomiętych butelek pet to i 20 worków będzie za mało. S..E..G..R..E..G..A..C..J..A i po kłopocie
Segregowane, segregowane. U mnie zawsze wychodzi 6 worów i wszystko zgniatam.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 08:09



A co ty nam chcesz wmówić? Że myjesz każde opakowanie po śmietanie, mleku, margarynie itd? Walisz wszystko do pojemnika pod blokiem i nie masz pojęcia jak to wszystko śmierdzi w workach po miesiącu.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś zamieszkał w bloku mądralo :panzielony:
Oczywiście. Tylko, że ty zacząłeś się wymądrzać jak to worki ze śmieciami nie śmierdzą bo wystarczy tylko segregować. od razu wiadomo było , ze nie masz pojęcia o co chodzi w temacie. po prostu jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz
Na górę

Postautor: igor » 24 kwie 2019, o 10:44


Z waszych wypocin wynika że te śmieci nie są segregowane. Segregowane nie śmierdzą. A jak nawrzucasz nie pomiętych butelek pet to i 20 worków będzie za mało. S..E..G..R..E..G..A..C..J..A i po kłopocie
Segregowane, segregowane. U mnie zawsze wychodzi 6 worów i wszystko zgniatam.
Może masz hotel w swoim domu a płacisz za 1 lub 2 osoby. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 11:08



Segregowane, segregowane. U mnie zawsze wychodzi 6 worów i wszystko zgniatam.
Może masz hotel w swoim domu a płacisz za 1 lub 2 osoby. :lol:
Idź dziecko umysłowe pod ten osiedlowy śmietnik bo może zebranie już się zaczyna. Dzis odbiór. Widac pod domami po 5 ,6 worków
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 14:59

W kwietniu bedzie wiecej worow bo
1) były święta a ludzie nie znają umiaru
2) w marcu odbierano je troche wcześniej niż zwykle.
3) zmiana sposobu segregacji doprowadzi do wiekszej ilości frakcji suchej. Teraz pojemnik z frakcją mokrą ciężko będzie zapełnić o ile w domu nie będzie osob używających pampersów...
Na górę

Postautor: mirek » 24 kwie 2019, o 15:53

to za co płacimy , mamy smród w pojemnikach i zapaskudzone pojemniki , bo bez worków wsypujemy odpady .Wygoda dla odbierających a dla mieszkańców tragedia ..
Na górę

Postautor: ircia » 25 kwie 2019, o 09:44

to za co płacimy , mamy smród w pojemnikach i zapaskudzone pojemniki , bo bez worków wsypujemy odpady .Wygoda dla odbierających a dla mieszkańców tragedia ..
Płacisz za odpady a nie za czystość na swojej posesji.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2019, o 06:25


Czyżby zabrakło piaseczku w piaskownicy, że gimbus na forum wszedł i pidli
A co ty nam chcesz wmówić? Że myjesz każde opakowanie po śmietanie, mleku, margarynie itd? Walisz wszystko do pojemnika pod blokiem i nie masz pojęcia jak to wszystko śmierdzi w workach po miesiącu.
Szkoda 100ml wody na opłukanie opakowania a na brudne dupsko 1 hektolitr mało.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2019, o 07:23

Tak to ekologiczne wypłukać a jak się ma do tego oszczędność wody? Zwłaszcza teraz gdy w perspektywie możemy mieć suszę?
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2019, o 08:57

Tak to ekologiczne wypłukać a jak się ma do tego oszczędność wody? Zwłaszcza teraz gdy w perspektywie możemy mieć suszę?
To bierz prysznic i nie lej całej wanny wody :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”