Jakie szkoły w Tomaszowie strajkują??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 05:52



Tak, to pedagog. Po nich się więcej nic nie spodziewaj!

Oho, pisowskie specsłużby mnie namierzyły. Co mnie czeka? Wygnanie? Zsyłka?
Obserwuję wszystko co się teraz dzieje w Polsce i odnoszę wrażenie, ze chcecie nam Polakom zafundować jeszcze totalitaryzm*, bo symptomy autorytaryzmu* już daje się zauważyć. W obu systemach władza nie lubi myślących ludzi. Nauczyciele jako inteligencja stanowią zagrożenie dla sprawujących władzę. O to wam chodzi?

Autorytaryzm – ustrój polityczny, w którym władza jest skupiona w rękach przywódcy i jego najbliższego środowiska. Decyzje podejmowane przez przywódcę autorytarnego zatwierdzane są przez podporządkowany mu parlament.

Totalitaryzm (dawniej też: totalizm, z łac. totalis – cały, całkowity) – system rządów (reżim polityczny), w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.

tak. mamy totalitaryzm. bo reżim nie chce dać tobie 1000 zł. gdyby dał nie byłoby reżimu
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 10:12

tak. mamy totalitaryzm. bo reżim nie chce dać tobie 1000 zł. gdyby dał nie byłoby reżimu
Tobie za to daje pełnymi garściami, dlatego nie mamy reżimu. Odprawiłeś już mszę? Przekonałeś owieczki że mają najlepszy rząd od dziesięcioleci?
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 11:30

tak. mamy totalitaryzm. bo reżim nie chce dać tobie 1000 zł. gdyby dał nie byłoby reżimu
Tobie za to daje pełnymi garściami, dlatego nie mamy reżimu. Odprawiłeś już mszę? Przekonałeś owieczki że mają najlepszy rząd od dziesięcioleci?
:roll: ......................... :roll: ................ :roll: ......................... :roll: ....................................... :roll: .........................
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 20:56

tak. mamy totalitaryzm. bo reżim nie chce dać tobie 1000 zł. gdyby dał nie byłoby reżimu
Tobie za to daje pełnymi garściami, dlatego nie mamy reżimu. Odprawiłeś już mszę? Przekonałeś owieczki że mają najlepszy rząd od dziesięcioleci?
Pisz tak dalej to guzik dostaniesz zamiast podwyżki :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: lokit » 22 kwie 2019, o 21:15

Ten jeden Gość na tym forum jest ogarnięty nienawiścią do reszty .Jego wpisy kipią jadem. I taka kreatura uczy dzieci.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 21:44

Ten jeden Gość na tym forum jest ogarnięty nienawiścią do reszty .Jego wpisy kipią jadem. I taka kreatura uczy dzieci.
Szczegolnie jesli uczy religijnej milosci do blizniego
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 21:45



Tobie za to daje pełnymi garściami, dlatego nie mamy reżimu. Odprawiłeś już mszę? Przekonałeś owieczki że mają najlepszy rząd od dziesięcioleci?
Pisz tak dalej to guzik dostaniesz zamiast podwyżki :lol: :lol: :lol:
O łaskawco, to od ciebie zależy mój byt? Nie wolno mi pisać prawdy? Czyli już mamy totalitaryzm? Napisz coś jeszcze nasze ty światło mądrości. ☺
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 21:55

Ten jeden Gość na tym forum jest ogarnięty nienawiścią do reszty .Jego wpisy kipią jadem. I taka kreatura uczy dzieci.
Ależ ty nienawidzisz nauczycieli. Rozumiem, kto by tam lubił inteligentnego wykształciucha. Takiego trudniej omamić. Hitler i Stalin też o tym wiedzieli. Chciałbyś powielić ich schemat? ☺
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 22:10



Pisz tak dalej to guzik dostaniesz zamiast podwyżki :lol: :lol: :lol:
O łaskawco, to od ciebie zależy mój byt? Nie wolno mi pisać prawdy? Czyli już mamy totalitaryzm? Napisz coś jeszcze nasze ty światło mądrości. ☺
Mam nadzieję, że ty nie jesteś nauczycielem. :P Albo jesteś tym przebranym za krowę lub którego piorun strzelił w prącie. :P Gdybyśmy mieli totalitaryzm nie pisałbyś swoich prdół na forum bo już dawno odpowiednie służby się tobą zajęły. Jeżeli ty przekonujesz uczniów , że mamy totalitaryzm bo nie dostałeś 1000 zł to załamka
Na górę

Postautor: niko » 22 kwie 2019, o 23:46

Ten jeden Gość na tym forum jest ogarnięty nienawiścią do reszty .Jego wpisy kipią jadem. I taka kreatura uczy dzieci.
Kolejne wpisy tego człowieka tylko to potwierdzają.Jego błazenada czyni też szkodę całej społeczności nauczycielskiej,a która w większości na to nie zasługuje.
Na górę

Postautor: Grzesio » 23 kwie 2019, o 08:36

Śmieszny jesteś. A ta wasza prymitywna propaganda w TVPiS jak żywo przypomina dziennik telewizyjny z okresu stanu wojennego. Wasz wódź mentalnie zatrzymał się w tamtych czasach i jak Gierek obiecuje obecnej klasie robotniczej cuda na kiju. I nie podpieraj się tamtymi czasami, bo byłeś wtedy młokosem i akurat ten czas nie należy do najbardziej chlubnych w twoim życiorysie. To tak pokrótce. Miłej nocy. Zajmij się żoną, to za parę miesięcy będziesz miał podwyżkę wg "pomysłu Szczerskiego". 🙂
Psychiarty!!!!! Chłopina wszędzie widzi jak nie Gierka to Pis, klasę robotniczą lub żony kawalerów, księży, tęczowych, cudze życiorysy, UFO ....
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 08:42

Dobre :lol: W innym temacie z kolei pisze, że jest stary . Teraz pisze, że w tamtych czasach był młokosem. Chyba kolejna odsłona żony Węgra która potrafi pisać raz jako facet a raz jako kobieta. Teraz nauczycielem został. :P
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 09:01

Śmieszny jesteś. A ta wasza prymitywna propaganda w TVPiS jak żywo przypomina dziennik telewizyjny z okresu stanu wojennego. Wasz wódź mentalnie zatrzymał się w tamtych czasach i jak Gierek obiecuje obecnej klasie robotniczej cuda na kiju. I nie podpieraj się tamtymi czasami, bo byłeś wtedy młokosem i akurat ten czas nie należy do najbardziej chlubnych w twoim życiorysie. To tak pokrótce. Miłej nocy. Zajmij się żoną, to za parę miesięcy będziesz miał podwyżkę wg "pomysłu Szczerskiego". 🙂
Ciekawe :roll: Urodziłem się w latach 90 i nie mam żony.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 09:02

Do nauczycieli dołączy pomoc społeczna. Opóźnienia w wypłacaniu 500 plus?

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pracown ... na/wz8ef1d
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 09:10

Do nauczycieli dołączy pomoc społeczna. Opóźnienia w wypłacaniu 500 plus?

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pracown ... na/wz8ef1d
Taak. To na pewno nowa odsłona żony Węgra - tym razem jako pracownika opieki społecznej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”