Promowanie miasta - jest czas by o tym pomyśleć.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 sie 2020, o 08:49

Dlaczego burymisyszszsz i, nie wiem, nazywają to tutaj radą miasta, załóżmy że to tak, dlaczego przedstawiciele miasta nie promują Tomaszowa ?
Nie ma pomysłów w "radzie" ? dziwne. Taka wielkości osobistości a myśleć jednak nie umieją.
No dobra to może pomysł.
Na Tomasowi powstał basen, nowy. To czemu to jest , nie wiem, jakąś gdzieś zareklamowane, gdzie Kowalski jadą z np Lublina przejeżdżając przez Tomaszów ma wiedzieć że tu coś jest ?
Mamy ten nieszczęsny dom handlowy, można do syrtowa dryndnąć walnąć reklamę i jest przyjemność z pożytecznym.
W niedziele to miasto wygląda jak miasto duchów, tylko pielgrzymki do kościoła widać w wiadomych godzinach.
Za co szanowni radni biorą pieniążki ? Jak już polerujecie pupą te stołki co zróbcie coś z sensem, a nie szpiegowaniem "ty zobacz kto to napisał" bo co, bo urażona duma jaśnie wielmożnych radnych i co nie po ich myśli to zamiast coś z tym zrobić to tylko siedzą i "weź tego zablokuj, ten temat wywal" itp
Ktoś mi powiedział, nie no coś się dzieje, ekonomik odpicowany, park wypasiony, Tomasowia trasy rowerowe itp itd
Tak, fajnie, tylko czemu żaden na to nie wpadł tylko podpisał gotowy papierek ?
Wymyślone super, ale nie przez tego i tych którzy powinni to wymyślić.
Obwodnica, na początku, spoko dobry pomysł, ale ktoś chyba nie pomyślał do końca, bo jak ruszy obwodnica to wtedy każdy dzień będzie wyglądał jak niedziela, czyli miasto duchów.

Jest czas wolny, na łbie za wiele nie ma towarzystwo, to czas ruszyć dyńką, płaci się wam za to.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2020, o 21:35

A obecnie podnieca ciebie te setki tirów dziennie?
Na górę

Postautor: jacyk » 30 sie 2020, o 06:03

a co tam promowac?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”