Budowa Kościoła Pio

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 mar 2024, o 22:34

Większość zapisów w "Księdze łask i uzdrowień otrzymanych za przyczyną N. M. P. w Gietrzwałdzie" dotyczy uzdrowień cielesnych, ale są tam też oświadczenia dotyczące uzdrowień duchowych.

Oto Janina K. podała, że jej mąż, który przez kilka lat pracował w milicji, stał się człowiekiem niewierzącym. Z pacierza się śmiał i uważał to za głupstwo. Prosiłam go - oświadczyła żona - by poszedł ze mną na odpust. Powiedział, że jak będzie miał pieniądze to pójdzie. Pożyczyłam pieniędzy i razem pojechaliśmy. Prosiłam bardzo Matkę Bożą, a potem Pana Jezusa, by go nawrócił. Mąż poszedł do spowiedzi i stał się innym człowiekiem. Dobrym, pracowitym. Do Gietrzwałdu chodzi. Było to w roku 1957. Oświadczenie zostało spisane w roku 1963.

W roku 1966 Maria Trębacz z Prabut zgłosiła fakt następujący: była w Gietrzwałdzie na odpuście 8 września 1962 roku. Zabrała stąd wodę ze źródełka. Miesiąc później jej mąż ...pracując w ogrodzie skaleczył się w rękę kolcem cierniowym, głogiem długości 2 cm. Kolec został głęboko wbity pod skórę i nie dał się wyjąć. Pod wpływem tego kolca ręka spuchła bardzo silnie. Ponieważ była to noc, nie mając innych lekarstw wzięłam cudowną wodę z Gietrzwałdu, umyłam nią rękę i zaczęłam się modlić. Mąż tymczasem zasnął spokojnie. Nad ranem przebudził się i krzyknął: już mnie ręka nie boli i czuje się bardzo dobrze. Dla uzupełnienia protokołu dodaję, że kolec ten wyszedł z ręki zaraz, gdy mąż się przebudził i krzyknął, już mnie ręka nie boli.
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 01:50

najprawdziwsze z prawdziwych świadectwo na działanie MB

byłem w Dolinie śmierci, zabłądziłem, deszcz nie pada prawie nigdy, człowiek ginie w ciągu 1 dnia. Ale modlitwa do MB spowodowała ze spadł deszcz i mnie uratował od niechybnej smierci. Dodatkowo, w czasie deszczu spadł wraz z nim z chmur ogromny diament, wyceniono go na 20 milionów dolarów, kolejny dar od MB. Podzieliłem się oczywiście z kościołem ofiarując 19 mln. $ za ocalenie. To nie koniec bo w trakcie bładzenia ukazała się MB i przepowiedziała że polacy za służbę bożą będą hurtem wstępować do nieba i Polska będzie ogromna jak ocean Spokojny. Poleciła by nadal odmawiać nieustannie zdrowaśki gdyż to przynosi ulgę obolałej głowie oraz by polacy zaczęli budowę rakiet międzygwiezdnych bo to przyspieszy ich wedrówkę do miejsca przebywania boga. Gdy wróciłem do domu po roku podróży żona właśnie powiła syna mówiąc że MB wydłużyła jej ciążę bym mógł być w dniu jego narodzin. UWIERZYŁEM. Obecnie czekam że syn stanie się prorokiem boskim, bo wiele MB włożyła wysiłku i zainteresowania mą osobą tak mi pomagając. Jeśli ta kobita wstawiająca różne opowieści cudowne chce poznać przyszłego proroka to proszę o kontakt ze mną . Adres : Abramowice, szpital , oddział 4 , budynek D ( pytać o czuba jeremiaha)
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2024, o 06:18

O, francuś piszą o Tobie takie piękne rzeczy, wręcz boskie, tyś jest patryjota i polaczek wielki.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2024, o 19:44

Znów wysyła gońców za kasą.
Na tynki, ogrzewanie i toalety w pałacu zbiera.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2024, o 20:28

baranki wy moje, ja was prowadzę drogą do śmierci, dziekujcie datkami za nią . Obiecam wam nie jedno niebo a kilkanaście do wyboru, bedziecie skakać jak kangury z jednego do drugiego w zależności od życzenia. Warunek jeden, muszę mieć godne warunki życia tu na ziemi, także sypcie grosiwem za obiecane nieba i odpuszczenie oraz zapomnienie waszych łajdactw które mi codziennie plujecie do ucha
--- wasz dobrodziej
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2024, o 20:41

Znów wysyła gońców za kasą.
Na tynki, ogrzewanie i toalety w pałacu zbiera.
To prawda ,tylko zbiórka na dużą plebanie ( kolos) ,zameczek,pałacyk .Ma gdzie mieszkać to niech tam siedzi,A w kościele nic sie nie robi.Jest tam dużo do roboty i tam powinny iść środki .Niech sam idzie za kasą ,A czy on sam od siebie coś dał ? Ludzie w końcu przestana dawać .
Na górę

Postautor: Stop » 17 mar 2024, o 22:49

Dwie zbiórki roczne' opłatki ' po kolędzie ' taca raz w miesiącu ' i dużo ofiar na konto. Rocznie jest tego ponad 300 tys zł a nic się nie robi od 3 lat. Gdzie te pieniądze. Co dom budujemy już czas powiedzieć temu sto ile można . Co na to biskup. Moze czas się zebrać i podjechać do biskupa i powiedzieć jak jest.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 06:28

Czy to nie bezczelność wysyłać gońców przed świętami?
Może ludzie nie mają pieniędzy na święta?
Na górę

Postautor: Gosc 123 » 18 mar 2024, o 10:05

Ktoś ma ochotę to daje swoje pieniądze na marsze "nierówności" czy inne pierdoły, a ja mam ochotę to daje na budowę kościoła i to jest moja wola i nic komuś do tego! Nie chcesz to nie dawaj i zajmij się czymś pożytecznym.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 10:13

Dwie zbiórki roczne' opłatki ' po kolędzie ' taca raz w miesiącu ' i dużo ofiar na konto. Rocznie jest tego ponad 300 tys zł a nic się nie robi od 3 lat. Gdzie te pieniądze. Co dom budujemy już czas powiedzieć temu sto ile można . Co na to biskup. Moze czas się zebrać i podjechać do biskupa i powiedzieć jak jest.
Zbiórek z krążenia po domach jest co najmniej 3-4 razy w roku.To jest naprawdę przesada.Ludzie opamiętajcie się !
Na górę

Postautor: Kosciol » 18 mar 2024, o 13:44

Ile można sponsorować ta obłudę i kłamstwa naszego niby duchownego. Ogrzewanie w kościele już obiecuje dwa lata a teraz nagle zbiera na ogrzewanie w plebanii. Stara kaplica sprzedana za 70 tys a wystawiona była za 120. Gdzie reszta pieniędzy ? Do kieszeni poszła . Czas położyć temu kres
Na górę

Postautor: kama vi » 18 mar 2024, o 13:51

Na rekolekcjach dla dzieci też zbierał na tacę a kto nie dał to go zawstydzał tak jest już od kilku lat to nie człowiek to hiena w ludzkiej skórze,
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 14:53

Na rekolekcjach dla dzieci też zbierał na tacę a kto nie dał to go zawstydzał tak jest już od kilku lat to nie człowiek to hiena w ludzkiej skórze,
Jesli to prawda ze zbierał od dzieci to wstyd i to bardzo.Tylko czy to prawda ???
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 20:28

Ktoś ma ochotę to daje swoje pieniądze na marsze "nierówności" czy inne pierdoły, a ja mam ochotę to daje na budowę kościoła i to jest moja wola i nic komuś do tego! Nie chcesz to nie dawaj i zajmij się czymś pożytecznym.

Ja daję na kościół a nie na plebanię i nie życzę sobie, żeby moje pieniądze szły na kibel księdza.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 20:43

Ktoś ma ochotę to daje swoje pieniądze na marsze "nierówności" czy inne pierdoły, a ja mam ochotę to daje na budowę kościoła i to jest moja wola i nic komuś do tego! Nie chcesz to nie dawaj i zajmij się czymś pożytecznym.
i słusznie czynisz człowieku małomądry. Podobni do ciebie dają na wnuczka który miał wypadek i robią to z własnej woli, dają na konto innej osoby by nie okradli mu konta i CZYNIĄ TO Z WŁASNEJ WOLI, następnym krokiem jest płacz że pieniądze nie poszły zgodnie z jego wolą na cel który je przeznaczył. Mądry nie da się ogłupić, głupi to materiał na większego głupka, a Polska jest taka jaka jest, bo ma synów i córki w większości niepełnosprawnych umysłowo i pasą się na przypałach różnej maści hochsztaplerzy, kłamcy, szubrawcy, hipokryci i księża
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”