Z 13 na 5 radnych. To przecież pogrom

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 18:12

Powiadasz forumowy, że w zgodzie z ludźmi. Czyli oszukiwanie wyborców, w sprawie komitetów wyborczych, to jest według ciebie forumowy w zgodzie z ludźmi. Oj forumowy forumowy, ty przestań ćpać i chlać, bo przez takie postępowanie masz bagno zamiast mózgu.
Oj pisiaku. Popatrz na to inaczej. Ludzie nie chcieli radnych z logo PIS który był dobrze oznaczony przecież:) Podnoszenie łapek i branie diet widocznie nie wystarczyło wyborcom
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 20:28

Powiadasz forumowy, że w zgodzie z ludźmi. Czyli oszukiwanie wyborców, w sprawie komitetów wyborczych, to jest według ciebie forumowy w zgodzie z ludźmi. Oj forumowy forumowy, ty przestań ćpać i chlać, bo przez takie postępowanie masz bagno zamiast mózgu.
Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka mendo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo to JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 21:59

Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka mendo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo to JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Na tylko wpis o takiej treści, pozwala ci twój zaćpany i zachlany umysł forumowy. Przykra sprawa. hahaha hahaha to był żart, że przykra sprawa. 😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 22:23

Pomijając "rozważania" niedorozwiniętego forumowicza (tego od wpisów o Francusiu) trzeba zauważyć, że do takiego, a nie innego wyboru, przyczynili się najbliźsi wspópracownicy Pana Burmintrza, również urzędnicy, działający wbrew interesowi mieszkańców. Być może w ich mniemaniu były to sprawy drobne, ale dla indywidualnych mieszkańców ważne. Czy to głupota, czy brak dobrej woli - trudno rozstrzygnąć. Chyba jedno i drugie.
Na górę

Postautor: Igor » 12 kwie 2024, o 05:19

Ciekawe kto zostanie przewodniczacym rady miasta, jakies pomysly?
Być może pani monika
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 07:58

Pomijając "rozważania" niedorozwiniętego forumowicza (tego od wpisów o Francusiu) trzeba zauważyć, że do takiego, a nie innego wyboru, przyczynili się najbliźsi wspópracownicy Pana Burmintrza, również urzędnicy, działający wbrew interesowi mieszkańców. Być może w ich mniemaniu były to sprawy drobne, ale dla indywidualnych mieszkańców ważne. Czy to głupota, czy brak dobrej woli - trudno rozstrzygnąć. Chyba jedno i drugie.
To jest arogancja władzy i na poziomie centralnym i na lokalnym. A przy okazji brak kompetencji.
Na górę

Postautor: POkemon » 12 kwie 2024, o 09:53

Być może pani monika
Mówisz o tej co była do tej pory? Przecież ona jest z pisu, już to widzę jak jak wybierają gdy jest 5/15 :-)
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 16:07

Na tylko wpis o takiej treści, pozwala ci twój zaćpany i zachlany umysł forumowy. Przykra sprawa. hahaha hahaha to był żart, że przykra sprawa. 😁😁😁
No to jeszcze raz, bo delikwentowi z mózgiem zlasowanym przez prpochy i wódę tak trzeba:
Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka mendo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo to JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 17:04

Nie kompromituj sę kobieto!
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 17:29

No to jeszcze raz, bo delikwentowi z mózgiem zlasowanym przez prpochy i wódę tak trzeba:
Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka mendo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MAŁPUJ w SWOICH WPISACH CZYICHŚ KOMENTARZY z tym ćpaniem i chlaniem, bo to JA już daaaawno temu, PRZED TOBĄ napisałem, że to TY ćpasz, a prochy wódą zapijasz.
Na tylko wpis o takiej treści, pozwala ci twój zaćpany i zachlany umysł forumowy. Przykra sprawa. hahaha hahaha to był żart, że przykra sprawa. 😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 21:51

Ten który odpowiada temu niby forumowemu normalny nie jest. Zablokować te durne dyskusje 2 osób, przecież tego nawet nie chce się czytać.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 22:13

Wyzywanie wyborców Samorządowców od komuchów czy lewaków za mądre nie jest. Nagle wprowadzili się do Tomaszowa jeśli 5 lat temu PIS miał 13 radnych. No chyba, że to są dorośli, wtedy 13 latkowie:) Ale jacy z nich komuchy?
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 23:43

gdy radio z ryjem lub prezes drabinkowy ogłosi że Polską rządza Krzyżacy, pisowcy UWIERZĄ, to czesc spoleczenstwa mocno wierząca a gówno wiedząca. Kto się nie żegna to komuch i lewak. Najwiekszy bandyta zawsze pod znakiem krzyża występuje, we włoskiej mafii kazdy wierzący i mordujący, kościół też mordował mając krzyż w dłoniach. Pisowcy szukają ubeków a UB zlikwidowane 7 grudnia 1954 roku. Ale to twarde sztuki , żyją i rzadza mając 90 lat, bo wstąpił mając 20. W pisie to idiota na idiocie, czub na czubie, przygłup na przygłupi
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2024, o 03:56

gdy radio z ryjem lub prezes drabinkowy ogłosi że Polską rządza Krzyżacy, pisowcy UWIERZĄ, to czesc spoleczenstwa mocno wierząca a gówno wiedząca. Kto się nie żegna to komuch i lewak. Najwiekszy bandyta zawsze pod znakiem krzyża występuje, we włoskiej mafii kazdy wierzący i mordujący, kościół też mordował mając krzyż w dłoniach. Pisowcy szukają ubeków a UB zlikwidowane 7 grudnia 1954 roku. Ale to twarde sztuki , żyją i rzadza mając 90 lat, bo wstąpił mając 20. W pisie to idiota na idiocie, czub na czubie, przygłup na przygłupi
Trafne podsumowanie tego tu pisowca forumowego o brunatnych poglądach ideologicznych.
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2024, o 09:41

Żeby przegrać w takim miasteczku? PIS?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”