LO górka - opinie dla absolwentów gimnazjów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ferdek » 3 wrz 2008, o 22:27

Nie ma się za bardzo czemu dziwić.Wystarczy obejrzeć i posłuchać "występów " niektórych polityków i parlamentarzystów. Z kogo młodzież ma brać przykład , jeżeli Ci wybrańcy prezentują to co widać i słychać ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2008, o 21:21

A kto został zastepca dyrektora?
Na górę

Postautor: bolek » 10 wrz 2008, o 16:39

Ktoś jest bardzo wrażliwy. Chyba jakiś wielbiciel pani A.P. skoro usuwa posty niepochlebne dla tej osoby.
Proponuję zajrzeć na forum Nowy Dyrektor i przeczytać opinie ludzi z 26kwietnia str.4
27 kwietnia str.5
10 maja a nawet 30 sierpnia str.40
pozdrawiam.
Na górę

Postautor: DevV » 10 wrz 2008, o 18:20

bolek pisze:Ktoś jest bardzo wrażliwy. Chyba jakiś wielbiciel pani A.P. skoro usuwa posty niepochlebne dla tej osoby.
Proponuję zajrzeć na forum Nowy Dyrektor i przeczytać opinie ludzi z 26kwietnia str.4
27 kwietnia str.5
10 maja a nawet 30 sierpnia str.40
pozdrawiam.


Jak chcesz rzucać obelgi to chociaż zaloguj się, lub podpisz się imieniem i nazwiskiem, znieważenia czy bezpodstawne zarzuty są karalne. Ja nie widzę tego jako przejaw wrażliwości tylko świętego spokoju, bo będą właścicielem jakiegokolwiek vortalu nie chciałbym co chwila dostawać wiadomości z pogróżkami o pociągniecie do odpowiedzialności za jakiegoś anonima.


Poza tym na dole jest:
"Korzystając ze stron tomaszow.lub.pl zgadzasz się, że zawartość każdej opinii wyraża poglądy i opinie jego autora a nie moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Jeżeli którykolwiek z zamieszczonych opinii kogoś obraża lub w inny sposób jest niezgodny z prawem - zgłoś to moderatorom przyciskiem przy danym poście. "
Na górę

Postautor: ewa007 » 10 wrz 2008, o 18:39

Dziekuje bardzo.
Na górę

Postautor: jasek » 10 wrz 2008, o 18:56

Bardzo slusznie.Podoisz sie czlowieku i sprawa bedzie jasna.mysle,ze potrafisz tylko obrazac.Musisz byc bardzo przygnebiony i zawiedziony.
Na górę


Postautor: olek » 11 wrz 2008, o 10:09

Proszę więc napisać że jest to strona ( ku czci ) poświęcona sfrustrowanej pani AP, i mająca zdyskredytować obecnego dyrektora.
Proszę też rozróżnić groźbę od opinii.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2008, o 16:04

może nie "olek" a "olin"...
Na górę

Postautor: on » 11 wrz 2008, o 20:37

zośka pisze:
Gość pisze:Pozdrawiam i życzę Ci, abyś się nei załamał w pierwszych dwóch tygodniach szkoły - straszny skok od gimnazjum, nauczyciele juz nie będą Cię głaskali po głowie. W moim przypadku jeszcze nie znałam nikogo w klasie, ale poradziłam sobie i teraz naprawdę dobrze się czuję w tym towarzystwie :)


hehe chyba sobie zartujesz. A dlaczego miala/mialby sie przestraszyc po 2 tygodniach? Straszny skok od gimnazjum na gorce? Chyba śmieszna jesteś. Moj brat tam poszedl, bo nie chce mu sie uczyc. To jest szkola w sam raz dla niego. Ja skonczylam III LO w Zmc i mimo tego,ze nieraz plakalam po nocach, bez przerwy siedzialam w ksiazkach to nie zaluje. Dostalam sie na UW, tak jak połowa mojej klasy. Nie sadze zeby ktos po gorce tam sie dostal. No tak-oni moga poszczycic sie jedynie KULem i UMCSem (czyli tymi uczelniami, na ktore ida najgorsi uczniowie z zamojskich szkol.

PS- gratuluje slusznego wyboru szkoly i zycze powodzenia na maturze:P



taaa , tylko ciekawe , dlaczego wszyscy chodzicie na korki z maturalnych przedmiotow , jezeli w tych zamojskich szkolach tak was swietnie ucza ???
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2008, o 20:14

:lol: :lol: :lol: racja
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2008, o 21:04

zośka pisze: Ja skonczylam III LO w Zmc i mimo tego,ze nieraz plakalam po nocach, bez przerwy siedzialam w ksiazkach to nie zaluje. Dostalam sie na UW, tak jak połowa mojej klasy. Nie sadze zeby ktos po gorce tam sie dostal. No tak-oni moga poszczycic sie jedynie KULem i UMCSem (czyli tymi uczelniami, na ktore ida najgorsi uczniowie z zamojskich szkol.

Czesc, skonczylem Górke, dostalem sie na UW. I jakos nie musialem zarywac nocy.
Na górę

Postautor: Gościu » 12 wrz 2008, o 21:57

Pochwal się bardziej konkretniej, a nie tylko samą uczelnią, bo dostanie się np. na ochronę środowiska lub jeszcze inny podobnie "atrakcyjny" kierunek nie świadczy o tym ,że chwalący się jest "dobry". Powyższą wypowiedzią nie zamierzam nikogo obrazić, ale czasem takie ogólnikowe " chwalenie " rozśmiesza.
Jak jest się "dobrym", to nie ma czego się wstydzić. To tylko świadczy o tym, że jak się chce to można chodząc "na górkę" mieć dobry wynik na maturze i dostać się na na renomowaną uczelnię.
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2008, o 22:43

A ja po LO Tomaszow dostałem się na AGH w Krakowie i co ztego jak po skończeniu nie mam pracy w swoim zawodzie
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2008, o 06:40

Polityka nie idzie w parze z nauką :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”